PDA

צפייה בגרסה מלאה : אגזוז לחץ

karlos
03-08-03, 11:51
לצורך הבנת דרך הפעולה- למרות שלא שמעתי שבא לידי ביטוי בגיפים...
איך עובד אגזוז לחץ?מה הרעיון מאחורי זה? (הפוך מאגזוז פתוח???) :?:

חנן-ג'יפולוג
03-08-03, 12:19
סתם שיבוש משעשע של השפה, הכוונה היא לאותו דבר: אגזוז עם זרימה חופשית יותר מהמקורי.

ניר ל
03-08-03, 13:00
איך עובד אגזוז לחץ?

אז זהו שהוא לא ממש אגזוז ולא ממש עובד...
אם הרעיון מאחורי הצינור שיוצא מסעפת הפליטה הוא לעמעם ולהשתיק את רעש המנוע, מלבד להעביר את הגאזים אל מאחורי הרכב, אז דוד "פתוח" "פרי פלואו" "אגזוז לחץ" לא ממש עושה את זה. גזי הפליטה יזרמו מהמנוע בצורה החפשית ביותר ללא אגזוז כלל, כל מה שתעשה כדי להפחית את הרעש יפריע לזרימה. מה שלא יפריע לזרימה לא יפחית את הרעש. מדובר בצינור מעובה מעט מצינור הפליטה עם סבכה בתוכו, אם משתמשים בו במקום משתיק (דוד הפח הגדול יחסית שניתן לראות כמעט בכל רכב), מקבלים הרבה מאד רעש, עבודה פחות סדירה של המנוע המלווה בהרבה בקפיירים- במיוחד בעת בלימת מנוע, הסיבה היא אוויר חוזר שנכנס ביתר קלות לאגזוז ומאפשר את הצתת הגאזים הדליקים שנמצאים בו - יש לזה אפקט של חור באגזוז וזה גורם לחור בראש. למה זה טוב אני לא יכול לענות.

polar bear
03-08-03, 16:15
לא מדויק וגובל בלא נכון.

דודי פרי פלואו הם דודים שכן משתיקים במידת מה, אלא, שהתיכנון שלהם הוא כזה שיפריע פחות לזרימה, חומרים אחרים וכו'.

מה שאתה מדבר זה אגזוז ללא דוד ביכלל או עם "גלס פקס" { אם אני זוכר נכון } שם באמת אין השתקה, אבל אם זה לא סתם צינור - ז"א בלי דוד ביכלל, התופעה של בקפיירים וכו' לא תהיה.{לפחות לא מיזה}

יכול להיות שמה שראית היתה התקנה לקויה/לא מתאימה של כזה, אני ראיתי התקנה של כאלה שבאמת גרמה להרעדת בנינים רבתי כל פעם שהניעו את האוטו אבל לא היתה שום בעיה במנוע.

בכללי לקנות דוד כזה מחברה מוכרת כמו FLOWMASTER , זה דבר טוב, זה משפיע על הזריזות שבה הרכב מטפס במעלה הסל"ד, נותן תחושה של יותר כוח ואלי גם מוסיף משהו - הם טוענים שכן, חבר שלי חושב שכן אני סקפטי.ויש כמובן רעש יפה של V8 בשרני { אולי בגלל שזה מה שיש באוטו? לא מדובר באוטו שלי }.

http://www.flowmastermufflers.com/web10/indexf5.html

karlos
04-08-03, 22:13
אז אני מבין שיש הסכמה שזה כמו אגזוז פתוח .....
אז אין שאלות .
תודות. :D

-->