PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעה למסלול מפגש ג'יפולוג 25-26.12 נמרוד וידר מדריך בכיר לנהיגת שטח

נמרוד וידר
16-12-15, 16:50
הצעה למסלול מפגש ג'יפולוג 25-26.12 נמרוד וידר מדריך בכיר לנהיגת שטח

נקודת מפגש: תחנת הדלק מזרחית לצמת זהר בשעה 09:00
לאחר תדלוק!

רמת עבירות: בינונית – קשה.

למי מיועד ? לרכבי שטח עם הילוך כוח ומיגון גחון בלבד. לא מתאים למתחילים.

סיום משוער !!!
ביום הראשון: 16:00 בחניון הלילה.
ביום השני 15:00 יציאה מהשטח.

תיאור המסע:
היום הראשון:
נצא מתחנת הדלק של צמת זהר לכיוון מערב ונכנס מיד דרומה לכיוון נחל פרצים, נעשה את מסלול נחל פרצים עליון (מסלול טכני) בצורה מעגלית וכשנגיע למישור עמיעז נפנה מזרחה עד לנקודה ממנה נצא לכיוון צפון דרך נחל סדום. משם נמשיך לכיוון צומת זהר שוב, ומשם נתחיל את מעלה זרעון (מעלה טכני שיצריך הכוונה ונהיגה מדויקת) ונמשיך לכיוון בקתות זרעון, מעבר חלמיש, מעבר חתר עם הערוץ כמעט עד לחניון הלילה.
היום השני (תכנון מסלול בני פלדבאום):
נצא מחניון הלילה בשעה 09:30 לכיוון הר חתר ובקעת חתרורים, ניסע עד כביש 31 ובו נפנה מזרחה ונכנס לכיוון צפון ל''דרך רמבו'' (הדרך נסללה בשביל צילומי הסרט רמבו 3 בארץ). משם במגמה צפונה ולבסוף מזרחה נגיע למצפה בוקק, תצפית מרשימה לכל הדעות על המלונות וים המלח. נמשיך את נסיעתנו לכיוון צפון למעלה יאיר, שלאחר ירידתו נסיים את המסלול שלנו. שיהיה לנו בהצלחה.

אבני דרך:
יום ראשון: תחנת דלק צומת זהר, נחל פרצים עליון, צמת זהר, מעלה זרעון, בקתות זרעון, מעבר חתר, חניון הלילה.
יום שני: חניון לילה, מרגלות הר חתר, בקעת תחרורים, כביש 31, דרך רמבו, מצפה בוקק ולבסוף מעלה יאיר.

* כל הלוקח חלק במסלולים אילו הוא האחראי הבלעדי על עצמו, יושבי רכבו, רכבו ורכושו.
היציאה למסלול מותנית בחתימה על טופס הסרת אחריות.

להצטרפות או לשאלות נמרוד וידר – 053 – 8541 228 (רצוי בווצאפ)
מייל: [email protected]

liontamer84
16-12-15, 17:28
זו הזמנה או הצעה?

ד ו ר ו ן
16-12-15, 18:31
נמרוד,
״מעלה זרעון״, יש מצב שהכוונה למעלה זרון?

savyon
16-12-15, 18:39
נמרוד,
״מעלה זרעון״, יש מצב שהכוונה למעלה זרון?

מן הסתם, כן...

נמרוד דיסלקט, אנחנו עדיין אוהבים אותו:p

savyon
16-12-15, 18:40
זו הזמנה או הצעה?

"
להצטרפות או לשאלות נמרוד וידר – 053 – 8541 228 (רצוי בווצאפ)
מייל: [email protected]"

נראה לי שזה יכול להיות גם וגם...

ד ו ר ו ן
16-12-15, 21:22
מן הסתם, כן...
נמרוד דיסלקט, אנחנו עדיין אוהבים אותו:p

נמרוד גם מדריך שטח..

משעשע אותי כל פעם מחדש להיתקל בשמות שהוענקו לנקודות במדבר.
כל מיני מעברים, מדרגות והצלבות שלא ידעו שיש להן שם, וקיבלו זהות.
לפחות במקרה הנוכחי זה קשור למקום (ע"ע חלמיש), אבל יש נקודות שאנשים קראו על שמם.. כאילו שלפניהם זו הייתה ארץ לא נודעת.

גם בתיאור המסלול יש כמה כאלו- הלכתי לחפש את הנקודות בעמוד-ענן כי עד לאותו הרגע חשבתי שאני מכיר די טוב את האזור, ולמרות זאת לא זיהיתי את הכינויים לנקודת הציון בתיאור המסלול, ואכן הן מופיעות בכינויים הנ"ל.

במקרה של מעלה זרון, יש עבר, יש היסטוריה, ויש כבוד.. ראוי להיצמד לשם המקורי.

KOOKE
17-12-15, 02:01
מעלה זרון לא נעים לעלייה בשעות הקרובות לשקיעה- השמש בול בעיניים.

Bernard
17-12-15, 03:14
נמרוד גם מדריך שטח..

משעשע אותי כל פעם מחדש להיתקל בשמות שהוענקו לנקודות במדבר.
כל מיני מעברים, מדרגות והצלבות שלא ידעו שיש להן שם, וקיבלו זהות.
לפחות במקרה הנוכחי זה קשור למקום (ע"ע חלמיש), אבל יש נקודות שאנשים קראו על שמם.. כאילו שלפניהם זו הייתה ארץ לא נודעת.

גם בתיאור המסלול יש כמה כאלו- הלכתי לחפש את הנקודות בעמוד-ענן כי עד לאותו הרגע חשבתי שאני מכיר די טוב את האזור, ולמרות זאת לא זיהיתי את הכינויים לנקודת הציון בתיאור המסלול, ואכן הן מופיעות בכינויים הנ"ל.

במקרה של מעלה זרון, יש עבר, יש היסטוריה, ויש כבוד.. ראוי להיצמד לשם המקורי.

יש גם נקודות שקראו על שמם של אנשים.. שבכלל לא ידעו שקוראים על שמם:rolleyes:
ובטח גם לא היו מסכימים לזה...
http://amudanan.co.il/w/index.php/P675533

נמרוד וידר
17-12-15, 10:12
מקבל את הערתך והארתך אכן
למעלה זרון הדיסלקציה התפלקה לי ;)

- - - Updated - - -

היי דורון לא אני לא מדריך שטח ולא מורה דרך אני מדריך בכיר לנהיגת שטח בלבד, אשמח אם מי ממצטרפי הטיול יוכל להעשיר את ידיעותינו כקבוצה ושלי בפרט.

- - - Updated - - -

זאת הזמנה להצטרף לטיול כמובן שצריך לעמוד בתנאים שהוזכרו למעלה.

dudsha
17-12-15, 11:46
מתי משהו למתחילים?

נמרוד וידר
21-12-15, 08:12
אני מוציא לא מעט טיולים תוכל לכתוב לי בווצאפ ואצרף אותתך לרשימת התפוצה שלי תקבל ווצאפ כל פעם שאני מוציא טיול וגם עדכונים. יש טיולים בכל סוגי העבירות אצרף אותך בשמחה

נמרוד וידר
21-12-15, 08:21
חברים אני מבקש לקחת ברצינות את שעת המפגש 09:00 אחרי תדלוק יש באותו היום מרוץ אופניים באזור ולכן אנחנו חייבים להיכנס מוקדם לשטח על מנת שלא יחסמו צירים. העניין מתואם עם מארגני הטיול.

נמרוד וידר
21-12-15, 15:02
לכל כותבי המיילים ששחכו לציין את הטלפון שלהם מי שרוצה להיות מעודכן בפרטים על הטיול הזה כולל הטיולים הבאים שאני מוציא שלחו לי בבקשה בווצאפ בקשה לצרף לתפוצת המטיילים של נמרוד ככה אוכל לעדכן אתכם כולל הטיולים העתידיים שיוצאים
תודה ואחלה יום
נמרוד
0538541228

-->