PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה יהיה עם מחיקת הודעות בפורום הזה?

tamir128
17-12-15, 14:41
אני חושב שלמחוק הודעה ללא כל הסבר, ואפילו לקוני, למחבר ההודעה, היא זילזול בוטה במשתמשים שלך.

לאחרונה כתבתי כאן כמה הודעות שפשוט נעלמו ללא שום הסבר.

אני חושב שזה לא מכובד באופן קיצוני למחוק ללא כל נימוק או הסבר.

תודה.

asafk
17-12-15, 15:27
תמיר, לעתים נמחקת הודעה מסיבה טובה גם אם לא עברת על חוקי הפורום... אבל לא תמיד יש פנאי לכתוב ה״פ עם הסבר, או שההסבר עצמו לא אפשרי, על כך אנחנו מתנצלים. אנחנו משתדלים לכל הפחות להודיע שההודעה נמחקה ושזה לא היה בגלל שהגולש עבר על חוקי הפורום.

אסף.

tamir128
17-12-15, 15:49
א. תודה על התגובה.

ב. לא קיבלתי כל ה"פ או הסבר אחר.

ג. "ההסבר עצמו לא אפשרי" - לדעתי הוא כן אפשרי ובכל אופן ההסבר עדיף על כך שמי שלא קיבל תשובה והודעתו נמחקה ללא הסבר, ינסה לפרסם את השאלה באתרים אחרים, כי זה מה שרוב האנשים כנראה עושים ויעשו.

ד. שאלתי כאן בעבר שאלה על האיסלם. גם היא נמחקה ללא הסבר. אני מודע לפוטנציאל הנפיץ של השאלה ההיא, אבל בהחלט ניתן היה לדון בה (היא נשאלה מסקרנות אמיתית) ללא בלגאנים, ולמחוק או לנעול תמיד אפשר.

ה. בכל מקרה, לדעתי זה מינימאלי - ואם צריכים סיוע טכנולוגי לשליחת הודעות מהירה, אז ודאי יודעים למי לפנות - לשלוח משהו בנוסח 'לצערינו נאלצנו למחוק את הודעתך מסיבת תרוץ כלשהו, למידע נוסף אתה יכול לפנות למנהל כלשהו + לינק למנהל'.
לא בשמים.

תודה.

asafk
17-12-15, 16:00
אנחנו נמנעים בד״כ מדיונים על מחיקות בפורום אבל במקרה זה אני חורג מכך כי דבריך חשובים.

את הודעתך מהבוקר אני מחקתי מתוך כוונה למצוא זמן בערב לכתוב לך ה״פ.

מה ששואלים או עונים באתרים אחרים לא מעניינינו ולא בשליטתנו. מי שפנה אלינו יכול לפנות גם לאתרים אחרים בבקשה למחוק הודעות.

לגבי מקרים אחרים... אני לא יודע מה היו השיקולים של מי שמחק - אבל מן הסתם ראוי לכל הפחות ובזה אני מסכים, להודיע ולהסביר אפילו ברמה הבסיסית.

אסף.

tamir128
17-12-15, 16:12
תודה.

אשמח אם תמצא זמן לה"פ.

חנן-ג'יפולוג
17-12-15, 16:50
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=16902

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

tamir128
17-12-15, 17:04
לגבי מקרים אחרים... אני לא יודע מה היו השיקולים של מי שמחק - אבל מן הסתם ראוי לכל הפחות ובזה אני מסכים, להודיע ולהסביר אפילו ברמה הבסיסית.

אסף.

לצערי נראה שחנן לא מסכים עם מה שכתבת.

חנן-ג'יפולוג
17-12-15, 17:06
אני לא רשמתי את ההנחיות הנ"ל, למיטב זכרוני, או שאולי כן, אבל אתה צודק לגמרי.

חנן-ג'יפולוג
17-12-15, 17:22
השרשור הזה לא היה אמור לשרוד כאן, אבל אסף כבר המשיך, ואולי זה יעזור להמשיך לתחזק את רוח פורום אוף טופיק שנראית לנו נכונה, ואת רמת ההשקעה הנדרשת מאיתנו לניהולו.

תמיר, יש איזה כלל בהודעת הפתיחה של הפורום שלא חרגת ממנו?

לא דת.

לא לפתוח שרשור מחאה על המחיקה (אגב, במקרה הספציפי הזה הסנקציה כתובה בצורה ברורה-הדחה מהפורום).

לא לפנות למנהלי הפורום בנושא המחיקה.

ובטח פספסתי משהו [emoji1]

asafk
17-12-15, 17:30
אכן, חנן - המטרה היתה להזכיר את כללי פורום אוף טופיק, לא לקיים דיון.

אסף.

tamir128
17-12-15, 17:37
תמיר, יש איזה כלל בהודעת הפתיחה של הפורום שלא חרגת ממנו?

[emoji1]

בטח נמצא אחד או שניים אם נתעקש אבל למרות כל זאת:

אני חושב שלמחוק הודעה ללא כל הסבר, ואפילו לקוני, למחבר ההודעה, היא זילזול בוטה במשתמשים שלך.

וטוב שלשניה או שתיים אסף עשה קולות של מסכים.

זה שמשהו כתוב באיזה מקום תחת הכותרת "חוקי הפורום", לא עושה את זה קדוש.

תמיד כדאי להשקיע מחשבה נוספת, לפחות ככה לימדו אותי.

asafk
17-12-15, 17:37
תמיר, אני אמנם מסכים עם מה שכתבת, ועדיין - לא כולם חייבים להסכים, והדיון, כאמור - הוא לא המטרה וכאן זה נגמר.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
17-12-15, 17:46
בניגוד לטקסטים "קדושים" אחרים, כאן דווקא הרציונל מצורף לכללים המובאים לעיל.
בנוסף, ושוב, בניגוד לטקסטים "קדושים" אחרים, כאן אין כל חובה להיות חלק מהעניין. במידה ותחליט שהכללים לא מתאימים לך, לא נערוף לך את הראש, לא נצלוב אותך, לא נסקול אותך, ולא נשלח אותך לסיביר.

-->