PDA

צפייה בגרסה מלאה : רק רציתי להיפרד מכול החברים הנפלאים שכאן !

raanan
17-12-15, 18:36
טוב חברים !
לאחר עשר וחצי שנים ו- 4511 הודעות ... הגיע הזמן לסכם ולהיפרד.

נחשפתי לפורום מקצועי זה בעקבות סיטואציה "שתקעה" לי הרכב על ליפט במוסך,
בזמנו הכרתי רק את פורום ג'יפטריפ (כשעוד היו בו מנהלים) ותגובה אחת של
חבר הפנתה אותי לכאן ולעוד פורומים בחו"ל למציאת פתרון.
אותו חבר גם השאיל לי חלקים ללא כול הכרות קודמת בנסיון לסייע.
לחבר הזה קוראים אלון ק

מאותו יום הפכתי חבר פעיל והשתדלתי ככול יכולתי לתרום ולסייע בפורום (כתיבה)
ובעולם האמיתי לחברים שטיפסו בעליה לקציר ...
בתקופה זו זכיתי להכיר (חלק פיזית) חברים מצויינים (לא אציין שמות שמה אשכח מישהו ....)
ברמה מקצועית, אנטלקטואלית ובעיקר בני אדם !
הערכה זאת, גם, וללא קשר לתחביב הג'יפאות המשותף.

האתר והפורום שימשו לי בית (תרתי משמע) ויעידו התגובות שלי בשעות לא שגרתיות ...
האתר והפורום ניחן במקצועיות (שדיי נדירה בארץ) בזכות מנהלים מקצועיים ואכפתיים
ובעיקר בעיקר בזכות החברים שכאן.

זאת גם ההזדמנות להתנצל ולבקש סליחה מכול מי שנפגע
במישרין או בעקיפין מהכתיבה או תגובה שלי.
אין לי, ולא היה לי שום דבר וחצי דבר ברמה אישית כלפיי אף חבר.

אז זהו חברים,
תמשיכו להיות, מקצועיים, אנשי שיח ועניין,
אוהבי הארץ והמדינה, דעתנים, ג'יפאים ובעיקר בני אדם וחברי אמת !

להתראות בשטח
רענן
נ.ב - הודעות פרטיות לא תעננה, אך אמשיך להיות זמין לכול צורך
באימייל [email protected]
או בטלפון 052-2315464

נדב ש.
17-12-15, 18:47
מה להיפרד? לאן? מה קרה?

erezgur
17-12-15, 20:06
מה קורה כאן?

רענן, לא יודע מה הסיבה, אבל הנוכחיות הוירטואלית שלך כאן נחוצה לנו.... קח הפסקה, ספור עד עשר או מאה אם יש צורך, מצא סולם וחזור בחזרה.

אמיר ב.א
17-12-15, 20:08
יש לי הרגשה שזה קשור לזה :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/96023-%D7%9E%D7%94-%D7%99%D7%94%D7%99%D7%94-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%96%D7%94

savyon
17-12-15, 20:53
יש לי הרגשה שזה קשור לזה :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/96023-%D7%9E%D7%94-%D7%99%D7%94%D7%99%D7%94-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%96%D7%94

אם אכן זה קשור לזה, אז חבל, בעיקר כי "זה" מה שאיפשר את הקהילה המופלאה שכאן.

tamir128
17-12-15, 21:06
סביון, אם זה אכן קשור ל"זה", אז אתם מפספסים לגמרי את הנקודה.
צריך שיהיה סדר וניהול, אין חולק על כך.
לפעמים צריך גם למחוק ולנעול ואני מסכים שזה מה שמאפשר פורום נורמאלי וברמה גבוהה כמו שיש כאן, אבל עדיין עם כל "זה", לזלזל או לפגוע במשתמשים שלך, שגם בזכותם יש את הקהילה המופלאה - זה החטאת המטרה.
ניתן לעשות סדר גם בלי הקטע של "נמחוק מה שבא לנו, מתי ושבא לנו מבלי להסביר כלום לאף אחד, ואם תעיז לצייץ בהודעה פרטית או פומבית, נחסום אותך. אלו החוקים ואם לא מתאים לך אף אחד לא מכריח אותך".
אפשר לעשות סדר וקהילה מופלאה וגם קצת לכבד את המשתמשים.

אז שוב, אני לא יודע למה רענן רוצה לעזוב ואם זה קשור לאותו לינק, אבל מי שעוזב עם הודעה כזו, אני מעיז לנחש שנפגע ממשהו או ממישהו.

אמיר ב.א
17-12-15, 21:22
אישית לא אכפת לי שימחקו הודעה שלי , כולל את זו :)

אני גם לא מתייחס למפרסמים למיניהם שנימחקים או מי שמקלל וכו'

אני גם יודע כמה קשה לנהל פורום - הייתי פעם מנהל פורום באחד מהאתרים .

אני חושב שמשהו כמו פעם בשנה בערך , מאבדים אחד ממשתתפי הפורום , בגלל משהו בסיגנון הזה , וזה אכן חבל.

ולפעמים זה אנשים דווקא שמורגשים יותר או תורמים לפורום , ואני חושב שזה אולי הסיבה לעזיבה שלהם ,

אנשים שמשקיעים/כותבים הרבה בפורום מצפים ל...

הרשימה יותר ארוכה אבל אני זוכר כמה שמות שחבל שלא רואים יותר כאן :

נדב42

BackDoorMan (שימי אני חושב)

חיים רכס (אפילו שהוא ססגוני וחי קצת בעולם משלו , בכל זאת היה נחמד לראות אותו כאן)

ואולי רענן עכשיו.

omri_t
17-12-15, 21:42
רענן, מצער אותי מאוד לקרוא שורות אלו.
כמו אחרים נהנתי לקרוא אותך ללמוד ממך ולהסתייע בך.

באמת לא אגזים ואומר שתחסר כאן מאוד.

אני מקווה שמה שהפריע לך יעלם ותמצא איתנו שוב פינת שפיות.

אם זה קשור ל "זה"
אגיד שהתגובות כאן בסופו של דבר יגרמו לכם להצטער/להתבאס על מה שכתבתם....

Derish
18-12-15, 00:13
רענן,

לא יצא לי כ"כ להכיר אותך בזמן הקצר שאני פה, אבל אני מבין את הצעד הזה וכנראה גם את מה שהוביל אליו. בנסיבות דומות לקחתי בזמנו פסק זמן של שנה מהקארזפורום, ולמעשה כך הגעתי לג'יפולוג ולפולגז. אמנם חזרתי לשם בהמשך, אבל זה כבר היה סיפור אחר לגמרי והיום יחסינו הם לא יותר מסימביוטיים.

כמו בזוגיות - מי שלא אכפת לו פשוט דועך ונעלם. המשקיעים בכתיבת הודעות פרידה דרמטיות (או במריבות עם בן/בת הזוג) הם אלו שמקווים בסתר ליבם שמישהו יקשיב ומשהו ישתנה. מהצד השני של המתרס, המודרטורים שנפגעו לאורך השנים מאלף ואחד סכסוכים קטנוניים מקשיחים בשלב מסויים את ליבם ומוציאים את התסכול בעונש קולקטיבי. בשבילם אתה הופך לעוד אחד מאלף משתמשים, זה שאתה פה כבר עשור ותרמת לא מעט לקהילה פתאום לא נחשב, הסנקציות פוגעות בכולם במידה שווה ומי שלא טוב לו שילך.

קח בחשבון שאלו הן מגבלות המדיום, זה לא משהו אישי. אם עדיין יש לך מה להגיד, פשוט תמצא מקום אחר - בלוג, קבוצת פייסבוק, פורום שכן וכו'. מי שמעוניין לשמוע כבר ימצא אותך, ולכן גם לא הייתי ממהר לסגור את תיבת הה"פ. אפשר להישאר בצללים ופשוט לא לכתוב בפורום הפתוח, זה בסדר.

מעל הכל - זמנים משתנים, מנהלים באים והולכים, והדלת נשארת פתוחה. אם וכאשר תחליט לחזור, פשוט תמשיך מאותה נקודה בה עצרת.

בהצלחה בהמשך ואל תיקח ללב, זה לא שווה את זה.

asypeer
18-12-15, 00:29
בקצב הזה יישארו פה כמה מנהלים ואחד שכותב מגילות שרק הוא קורא. חבל שעוד משתמש ותיק ופעיל מצטרף לשורה ארוכה של משתמשים שאפילו לא טרחו להיפרד..
חבל שמוחקים הודעות, היום נוכחתי שהודעה סטנדרטית של משתמש מאוד ותיק נמחקה משרשור שרובו אויר חם ושאולי מביא טראפיק לאתר אבל תוקע לתחביב שלנו גול עצמי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
18-12-15, 00:33
בניגוד למקרים ההיסטוריים וההיסטריים שהוזכרו פה (42, רכס - שימי זה סיפור אחר... הוא עזב על דעת עצמו) במקרה זה לא ברור, לפחות לי, מה קרה. הדלת תמיד פתוחה.

Bernard
18-12-15, 04:50
איזה יופי שמביעים צער על מישהו שהחליט לעזוב ובדרך מצליחים "להכניס" איזו שטוזה למישהו...
מקטרים על "סתימת פיות" ומסיתים לסתימת פיות אחרת.. הכל לפי "איך שנראה לו".
וכאילו שמישהו מכריח לקרוא ואם לא קרא, מה הבעייה שלו? ואם יש לו בעייה, ורוצה לסתום פה של מישהו, למה שלמישהו אחר לא רצון משלו, לסתום את הפה של "זה שחבל לך שהולך"?
במקום אחר אולי היו קוראים לזה "מוסר כפול".
נו, שויין. כל אחד והסיגנון שלו..

את דעתי על כל המחיקות וההשעיות כבר הבעתי בהזדמנויות אחרות.

רענן.
מצער אותי מאוד שאתה מחליט על צעד כזה.
לדעתי מיותר לגמרי וחבל לכולנו.
מיותר לגמרי ואני מקווה שלא "תעמוד" במה שכתבת..

vik014
18-12-15, 05:46
אינני מכיר את רענן אבל אכן נהניתי לקרוא את תגובותיו והשכלתי מהם. עם כל הכבוד והערכה למנהלים ולתרומתם, בין המנהלים ישנם כאלה עם יד קלה על ההדק.
הצעה, אולי במקום למחוק תגובות או פוסטים, או להשעות משתמשים. הפוסטים/תגובות יועברו לתת פורום יעודי. המחיקה הוא צעד קיצוני וצורם. מחיקה/השעיה שלפעמים מלווה באיומים לא נעימה גם בעיני המתבונן מהצד.

boaz avrahami
18-12-15, 06:32
רענן

תבקש שימחקו את זה כי ככול שעובר הזמן תצטרך לקנות יותר בשר כבש וחבל. אתה תימני והבשר יקר.

משורה ישחרר רק המוות.

אין לי מושג מה הרגיז אותך אבל מיותר לקחת את זה לריאות.
זכית לראות תקציר מההספדים עליך. מכיר מודח מהאתר שזה היה הקיק שלו. עכשיו הגיע הזמן למחוק גם את השרשור הזה ולחזור לשפיות היומיומית. בלי אגו בבקשה.
אני יודע שאתה קורא את זה ומחייך מתחת לשפם בכאב

KOOKE
18-12-15, 08:50
בעידן המדיה החברתית הדיגיטלית הגיע הזמן שאנשים יפתחו עור עבה יותר.

רענן, נעמה לי ההיכרות הוירטואלית. ביי.

- - - Updated - - -

בעידן המדיה החברתית הדיגיטלית הגיע הזמן שאנשים יפתחו עור עבה יותר.

רענן, נעמה לי ההיכרות הוירטואלית. ביי.

danob
18-12-15, 11:03
חברים, אפשר להרגיע.
רענן לא עזב בגלל שרשור כזה או אחר, ובטח לא בגלל מדיניות המנהלים של האתר, אלא מסיבה אישית שאינה קשורה.
הוא עדיין זמין לשאלות והתייעצות במייל ובנייד.

ליאור

opl
18-12-15, 11:22
מזה חששתי... אני מאוד מקווה שזה לא עניין בריאותי.

danob
18-12-15, 22:24
מזה חששתי... אני מאוד מקווה שזה לא עניין בריאותי.

ממש לא, הכל בסדר.

מכניקה
21-12-15, 02:26
כמה חבל שאתה נפרד מאיתנו.

-->