PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט בין 2 גיפים- עזרתכם. תודה

Eyals1
19-12-15, 09:29
שלום
אני מתלבט בין ויטארה ארוך 97/8 (דור ראשון) 1.6 לגרנד ויטרה ארוך שנת 2000/1 בנזין מנוע 2.0 ליטר.
שניהם מיועדים לזוג +2 ילדים קטנים במקסימום ואך ורק לטיולי שטח. לא לנסיעות כביש ביוםיום (רכב שלישי)
שניהם אגב אוטומטיים.
מעוניין לבחור אחד משניהם- לא רכבים אחרים.
שניהם יהיו עם הגבהות ומיגונים לאחר הקניה.

מה עצתכם?

erezgur
19-12-15, 12:10
קודם כל ולמען הדיוק, בפורום הזה - שני הרכבים הללו אינם ג'יפ אלא סוזוקי :)

כדאי לציין האם השאלה היא ספציפית לשני רכבים מסויימים שאתה בודק או שאלה עקרונית תאורטית בין שני דגמים אפשריים.

Eyals1
19-12-15, 12:29
ראיתי 2 רכבים כאלו ביד 2 שמעניינים אותי (כמובן לפני בדיקה וכו'..).
בין 2 הדגמים האלו למטרות שציינתי באיזה דגם עדיף להתמקד?
לחפש גרנד 2.0 ארוך או ויטרה 1.6 ארוך?

שגיא S
19-12-15, 13:05
ראיתי 2 רכבים כאלו ביד 2 שמעניינים אותי (כמובן לפני בדיקה וכו'..).
בין 2 הדגמים האלו למטרות שציינתי באיזה דגם עדיף להתמקד?
לחפש גרנד 2.0 ארוך או ויטרה 1.6 ארוך?

אני הייתי הולך על הגראנד 2 ליטר.
חדשה יותר, חזקה יותר, אמינה באותה מידה ופחות נדירה.
יש המון מידע בנוגע לרכבים האלו בחו"ל - ארה"ב ואוסטרליה בפרט.

Eyals1
19-12-15, 16:59
מחומר שקראתי הדור הראשון גבוה יותר ובעל עבירות טובה יותר (בהנחה שגם עם הגבהות זהות אם זה נכון הדור הראשון יהיה גבוה יותר). זה נכון? הדור הראשון באמת בעל עבירות טובה יותר בשטח מהגרנד ויטרה 2.0?

נמרוד
20-12-15, 15:53
אתה קונה רכב שלישי, לטיולים בלבד. בכל מקרה מדובר על רכב ישן, למעשה מיושן (מעל 15 שנה על הכביש - מחוייב אישור בדיקת בלמים ממוסך עבור טסט, מתקרב לגיל 20 - שני טסטים בשנה). יש כאן שיקולים שמעבר לפונקציונאליות. אחד מהם, זה שהדור הראשון של הויטארה הוא קלאסי. השני - לא. קצת כמו המצב עם ג'יפ צ'רוקי XJ (קלאסיקה, ללא ספק) וגראנד צ'רוקי (טוב יותר כמעט בכל מובן... אבל... לא קלאסי :rolleyes:). זה קשור במידה רבה לעיצוב החיצוני בשני המקרים האלו. העיצובים הראשוניים של מכונית קלאסית הם כמעט תמיד הנכונים ביותר כשבכל דור חייבים לשנות משהו ובדרך כלל מקלקלים.

nirs
20-12-15, 16:05
כרכב טיולים נטו, לא הייתי בוחר בויטארה. הרכב קטן למדי ומהווה סוג של פשרה בין כביש לשטח.
מה הסיבות שבגללן בחרת בו?

-->