PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך בוחרים טאבלט או המלצה על טאבלט

savyon
21-12-15, 06:30
שלום לכל החברים,
נדרשתי לחפש טאבלט ואין לי מושג מה ואיך, מזל שבג'יפולוג יודעים הכל.

בגדול,
הטאבלט אמור להיות עבור סוכן מכירות, גודל 10+/-, אמין, טוב, מהיר, איכותי
עדיף לא מהסוגים הכי יקרים כגון גלאקסי או אייפד, אלא אם יש סיבה אמיתית
כמו כן, בראיה לעתיד, נדרש טאבלט עם אפשרות לסים לטובת חיבור לאינטרנט

אודה לעונים ולמי שיתרום להבנתי בנושא...

סביון

lizard
21-12-15, 06:52
תתחיל בלחפש טאבלט עם תמיכה בסים, זה כבר יצמצם את ההציע משמעותית. אחרי זה תבדוק איך יהיה השימוש בטבלט. כלומר, האם תוכנת שיווק תהיה אפליקציה או אתר באינטרנט. אם אפליקציה, לאיזה מכשיר וגרסת מערכת הפעלה? הכוונה למכשיר אנדרואיד או חלונות או אפל. וגרסה הכוונה לגרסת מערכת הפעלה. במידה ודפדפן, על איזה דפדפן זה עובד הכי טוב.

savyon
21-12-15, 07:52
לא עזרת לי, אבל תודה.

boaz avrahami
21-12-15, 07:56
סביון,
הוא מאוד עזר לך.
אתה צריך להגדיר למה הוא ישמש ולצמצם את הבחירה לטאבלט עם סים.
יש הצע יחסית מצומצם שיש להם סים.
אגב, לא בטוח שצריך סים כי אפשר ליצור גשר גלישה באינטרנט דרך הטלפון. בשביל זה צריך להבין היטב את הצורך מראש

thebips
21-12-15, 09:10
סביון,

שאלתה שאלה קשה ולפני שעניים אליה יש מספר שאלות שאתה צריך לתת להם תשובה

1. האם הטאבלט צריך לעזור לאיש המכירות בתהליך המכירה? (צריך מסך איכותי) או שטאבלט יהיה בתור מסופון לקבלת הזמנות?
2. האם הטאבלט צריך להיות מסוגל להתחבר ולעבוד אם תוכנות ארגוניות אם כן אז מין מסתם אתה צריך וודוס טאבלט
3. האם איש המכירות צריך לכתוב הרבה אם הטאבלט אם כן רצוי שהטאבלט יעבוד טוב אם מקלדת

לצורך בדיקות תוכנה אנחנו מחזקים מספר טאבלטים ואני די מסכים אם הביקורת הבאה (לטאבלטים יצוגיים):

http://www.techradar.com/news/mobile-computing/tablets/10-best-tablet-pcs-in-the-world-today-1079603

כמו כן הייתי מברר לפני קניה את איכות הבטריה וסביר להניח שהייתי מציד את אנשי המכירות של במטען ניד טוב

מקווה שעזרתי

עופר

savyon
21-12-15, 11:53
הי, תודה.
מדובר על טאבלט לסוכן מכירות, מסך חשוב, הן מבחינת איכות והן מבחינת גודל.
אין תוכנות ארגוניות, לגבי מסופון, בשאיפה שבעתיד זה יוכל לשמש כמערכת הזמנות, אבל נראה שייקח לזה שנה לפחות...
רצוי שתהיה אפשרות לשימוש עם סים על מנת שאפשר יהיה להכנס לאתר כשנמצאים עם לקוח, אך לא מחוייב- זה רצון עתידי שעומד שתהיה האפשרות אבל תמיד אפשר להפוך את הטלפון לנקודת גישה לרשת.
מה הפרמטרים שאני צריך לחפש?
זיכרון- מה ההבדל בין שני הזכרונות, מה הנפח הרצוי וכו'?
מערכת הפעלה, באינטואיציה אני הולך לאנדרואיד כי אני מכיר מהסמארטפון, לא כל כך רוצה אפל בגלל העולם הסגור שלהם...
מקווה שעכשיו הצלחתי למקד.

thebips
21-12-15, 13:17
הי, תודה.
מדובר על טאבלט לסוכן מכירות, מסך חשוב, הן מבחינת איכות והן מבחינת גודל.
אין תוכנות ארגוניות, לגבי מסופון, בשאיפה שבעתיד זה יוכל לשמש כמערכת הזמנות, אבל נראה שייקח לזה שנה לפחות...
רצוי שתהיה אפשרות לשימוש עם סים על מנת שאפשר יהיה להכנס לאתר כשנמצאים עם לקוח, אך לא מחוייב- זה רצון עתידי שעומד שתהיה האפשרות אבל תמיד אפשר להפוך את הטלפון לנקודת גישה לרשת.
מה הפרמטרים שאני צריך לחפש?
זיכרון- מה ההבדל בין שני הזכרונות, מה הנפח הרצוי וכו'?
מערכת הפעלה, באינטואיציה אני הולך לאנדרואיד כי אני מכיר מהסמארטפון, לא כל כך רוצה אפל בגלל העולם הסגור שלהם...
מקווה שעכשיו הצלחתי למקד.

בהחלט הצלחתה למקד אני לא הייתי מחפש טאבלט אם SIM משום שזה מצמצם מאוד את האפשרויות ולדעתי הפיכת
הטלפון לנקודת גישה לרשת הינה פטרון טוב.

אישית אני אוהב מכשרים לא רגשים ושעלות תיקון שלהם לא גבוה (יכול לקחת IPHONE 6+ אבל לא לקוח כי שבר מסך זה משכנתא) בפרמטרים שאתה מציב (ובהנחה שהטבלט הוא אי בודד) הייתי הולך על:
Google Nexus 9 Tablet אם 32 GB מהסיבה הפשוטה הוא יחסית זול 326$ אם מפרט לא רע בכלל ומראה לדעתי יצוגי ולדעתי הוא מספיק טוב ל99% מהאנשים (אנשים שמשחקים הרבה משחקים ירצו יותר 2 GB RAM Memory הם ירצו 4 אבל זה מקפיץ אותך למכשיר ב 800 $ )
אם הטבלט הוא לא אי בודד ואתה מצפה מאנשי המכירות שלך לפתוח מסמכים ומצגות או במילים אחרות להשתמשש בטבלט כלאפטופ הייתי שוכל לרכוש מכשיר יקר שמחליף לפטופ
Microsoft Surface Pro 4 מקווה שעזרתי
עופר

wonderd
21-12-15, 16:09
מסכים בהחלט! נקסוס 9 מכשיר מצוין במחיר סביר ביותר.

savyon
28-12-15, 08:45
האם הנקסוס נמכר בארץ?

עוד עזרה,
טאבלט בגודל "10 או "9
איכות מסך טובה- מראים תמונות
אפשרות לכרטיס סים- דרישת הבוס
זיכרון של 32 לפחות?
מהיר וכו'

תקציב- עד 2,200 ש"ח

והכי חשוב, אם מישהו מאתר הוא בעל עסק בתחום ויכול לתת הצעה טובה, אשמח להעביר את הכסף לגולשי האתר.

תודה,
סביון
0542074042

savyon
28-12-15, 14:23
חברים...

זה טוב? (http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=893510)

או זה? (http://www.wisebuy.co.il/product.aspx?category=c-tabletpc&productid=888430#specifications)

האם ההבדל בין 16 ל-32GB הוא משמעותי ושווה הפרש של משהו כמו 600 ש"ח?
נראה שההבדל בין מוצר א' (http://www.wisebuy.co.il/product.aspx?category=c-tabletpc&productid=888430) (16GB) לבין מוצר ב' (http://www.wisebuy.co.il/product.aspx?category=c-tabletpc&productid=890238#specifications) (32GB) הוא אך ורק בנפח האכסון, האם נכון הדבר?
ו-"תמיכה בכרטיס זיכרון", הכוונה היא שבעזרת כרטיס מיקרו SD אני "מגדיל" את נפח האכסון של המכשיר?

לעוזרים, תודה מראש
סביון

ranan90
28-12-15, 18:56
HTC הרבה יותר טוב מלנובו מבחינת איכות מסך, מעבד יותר מהיר ואיכותי והבדל של 200 גרם ( משמעותי לטאבלט)
הטאבלטים שפרסמת למטה יותר זה סוגים שונים ( לפי דעתי מערכת הפעלה)
לגבי הכרטיס זכרון כן, הרחבה באמצעות כרטיס

יוסי בר צבי
30-12-15, 00:18
מניסיון אישי.
טאבלט V700 של LG מבוסס אנדרואיד 4.4 או 5.1, מסך 10.1 אינטש, זיכרון פנימי 16 ג'יגה. תומך בכרטיס זיכרון עד 32 ג'יגה. ללא תמיכה בכרטיס סים.
הוא עובד נהדר עם ווי פיי. התחברות מהירה וקלה. (כולל כמובן לנייד שלי שהוא אייפון.)
מהיר כמו שד, מסך מהיר, בהיר וטוב ללא מריחות גם בסרטים מהירים. בטריה מעולה (מחזיקה כ-10 שעות כשהמסך דלוק).
אני קניתי אותו לפני כשנה ובשימוש מסיבי יש לי רק דברים טובים להגיד עליו. מניח שהוא עולה היום סביב ה-1000 שקל בארץ ובסביבות ה-150 דולר בדיוטי פרי.
בהצלחה, יוסי

סופת המדבר
01-01-16, 12:25
יש לי לנובו YOGA TABLET2
מכשיר מעולה עם סים ועם רגלית שאפשר להעמיד אותו
הוא 7 אינץ אבל ראיתי שיש כאלה גם יותר גדולים
מסך מעולה סוללה טובה מצלמה טובה אנדרואיד 5.1
יש לי גם טאבלט אייפד 2 גם טוב
אבל אני לא מוצא הבדל בינהם מבחינת איכות

savyon
01-01-16, 19:29
תודה לכל המגיבים,
נרכש נקסוס 9

סביון

יבגני בב
18-04-16, 15:39
שלום לכל החברים,
נדרשתי לחפש טאבלט ואין לי מושג מה ואיך, מזל שבג'יפולוג יודעים הכל.

בגדול,
הטאבלט אמור להיות עבור סוכן מכירות, גודל 10+/-, אמין, טוב, מהיר, איכותי
עדיף לא מהסוגים הכי יקרים כגון גלאקסי או אייפד, אלא אם יש סיבה אמיתית
כמו כן, בראיה לעתיד, נדרש טאבלט עם אפשרות לסים לטובת חיבור לאינטרנט

אודה לעונים ולמי שיתרום להבנתי בנושא...

סביון

שלום רב
http://www.chinaprice.co.il/tablet יש לך בצד ימיו כל מיני סינונים, תגביל גודל המסך, עוד דברים חשובים בשבילך ותקציב.
תעשה קליק על הכפטור עידקון ן תקבל הדברים הכי חמים בשוק בהתאם לצרכים שלך.

-->