PDA

צפייה בגרסה מלאה : רק לי זה מפריע?

פומפוי
21-12-15, 21:02
תגידו רק לי זה מפריע לצפות בכל פירסומי התחת ואביזרי המין הקופצים בכל מסך. יש לנו ילדים בבית ואני לא רוצה להתנהג כאילו אני צופה באתר פורנו.האם המצב כה נואש שאנחנו צריכים לסבול את זה

rob
21-12-15, 21:11
הפרסומות באתר הן פרסומות "אינטיליגנטיות" ז"א שעל פי תוצאות החיפוש שלך בגוגל ואתרים דומים כך הפרסומות שאתה רואה באתר מותאמות רק לך.

נסה לשנות קצת את פרופיל הגלישה שלך ותראה איך כל הפרסומות מישתנות איתו

shachar
21-12-15, 21:26
יש אפשרות לדווח שהפרסומת פוגענית מבחינתך. ואז המנגנון אמור להציע לך פרסומות אחרות.
לחלופין תיכנס פעם לפרסומת כזו שהיא בסדר מבחינתך ותראה איך המערכת "לומדת" להציע לך דברים אחרים.

דבר נוסף... האם אתה היחיד שגולש במחשב הזה...?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Pageup
21-12-15, 21:58
או בלשון העם, אם זה לא אתה או זוגתך, אחד הילדים גולש במקום שהוא לא אמור.

פומפוי
21-12-15, 22:24
הפרסומות באתר הן פרסומות "אינטיליגנטיות" ז"א שעל פי תוצאות החיפוש שלך בגוגל ואתרים דומים כך הפרסומות שאתה רואה באתר מותאמות רק לך.

נסה לשנות קצת את פרופיל הגלישה שלך ותראה איך כל הפרסומות מישתנות איתו לא נראה שזהו העניין. עם כל הכיף לראות בחורות בחוטיני
רוב החיפושים שלי קשורים לרכבי אספנות ועד עכשיו עוד לא קפץ לי יגואר בפרסומת.....בעצם תחתוני יגואר כן קפצו.

חנן-ג'יפולוג
21-12-15, 22:35
מדובר במשבצות מוגדרות באתר שגוגל מפרסמת בהם ומשלמת לנו על זה, והיא מפרסמת את מה שנראה לה מתאים לפי אופיין הגלישה של כל גולש.

זה גם כנראה תלוי מיקום. אני מקבל פרסומות קוריאניות כשאני בקוריאה וגם כמה ימים לאחר מכן, למרות שאני לא גולש באתרים קוריאניים. לא מבין את השפה.

sgill
21-12-15, 22:44
אם פרסומות התחתונים המינימאלים שאתה רואה מקורם בעלי אקספרס, דיל אקסטרים וכאלה. מספיק שתגלוש באתרים האלו ותחפש נורות לרכב או מטען לאייפון. אח"כ ע"פ ההסכם שלהם עם גוגל הם דוחפים את המכנה המשותף הנמוך ביותר שלדעתם יפגע בכמה שיותר אנשים.
עלות פרסומת אישית מתואמת גבוהה בהרבה מפרסומת "שלח לחמך". במוצרים של דולרים בודדים זה פשוט לא כדאי.
הסר דאגה מליבך, רוב הסיכוי שזה לא מציביע על הרגלי גלישה של האישה או הילדים.
הנה דוגמא ממה שאני חווה עכשיו - הזמנתי, קניתי וכבר קיבלתי מאמזון (דרך SEARS) סט כלי עבודה. למרות זאת מערכות הפרסום לא מפסיקות להציע לי את הסט שכבר קניתי בכל חלון פירסום אפשרי.

zagi
21-12-15, 23:35
או שפשוט תתקין חוסם פרסומות ...

YoavR
22-12-15, 00:28

+++
לא מבין על מה אתם מדברים.

shachar
22-12-15, 00:32
כן אבל......

אצלי מותקן חוסם פרסומות שמחריג אתרים שאני בוחר לקבל בהם פירסומות.
ביניהם גיפולוג שמקבל תגמול על אותן פרסומות.

YoavR
22-12-15, 00:55
כן אבל......

אצלי מותקן חוסם פרסומות שמחריג אתרים שאני בוחר לקבל בהם פירסומות.
ביניהם גיפולוג שמקבל תגמול על אותן פרסומות.

זה אולי ממחזר דיון ישן נושן אבל באתרים בעלי תוכן איכותי בעיני, אני מעדיף לשלם דמי מנוי מאשר לסבול את כל הרעש רקע הזה.
עד שזה יקרה - יש חוסם פרסומות.

אמיר ב.א
22-12-15, 01:13
כמו שנאמר ,ע"י sgill כניראה שאף אחד אצלכם לא גולש באתרי פורנו , אין מה לחשוש,

אם מדובר בפרסומות של ALIEXPRESS , BANGGOOD או אתרים סיניים בסיגנון ,

כנס אליהם , תעשה חיפוש באתר שלהם לכלי עבודה וכו'

הפרופיל שלך באתר ישתנה , ותקבל פרסומות מתאימות ,
בנוסף מומלץ ללחוץ על כפתור הסגירה על הפירסומת ולכתוב שהיא פוגענית.

זה עובד , מניסיון.

פומפוי
22-12-15, 05:48
אם פרסומות התחתונים המינימאלים שאתה רואה מקורם בעלי אקספרס, דיל אקסטרים וכאלה. מספיק שתגלוש באתרים האלו ותחפש נורות לרכב או מטען לאייפון. אח"כ ע"פ ההסכם שלהם עם גוגל הם דוחפים את המכנה המשותף הנמוך ביותר שלדעתם יפגע בכמה שיותר אנשים.
עלות פרסומת אישית מתואמת גבוהה בהרבה מפרסומת "שלח לחמך". במוצרים של דולרים בודדים זה פשוט לא כדאי.
הסר דאגה מליבך, רוב הסיכוי שזה לא מציביע על הרגלי גלישה של האישה או הילדים.
הנה דוגמא ממה שאני חווה עכשיו - הזמנתי, קניתי וכבר קיבלתי מאמזון (דרך SEARS) סט כלי עבודה. למרות זאת מערכות הפרסום לא מפסיקות להציע לי את הסט שכבר קניתי בכל חלון פירסום אפשרי.אכן נראה כך... תודה על התגובות

Bernard
23-12-15, 03:18
...
הנה דוגמא ממה שאני חווה עכשיו - הזמנתי, קניתי וכבר קיבלתי מאמזון (דרך SEARS) סט כלי עבודה. למרות זאת מערכות הפרסום לא מפסיקות להציע לי את הסט שכבר קניתי בכל חלון פירסום אפשרי.
איזה סט - תן לינק.

אביעד פ.
23-12-15, 12:53
ברנרד, לינק כזה פה וכולנו נקבל פרסומות של סט עלי עבודה מ-SEARS.
בטח CRAFTSMAN. יש להם פטנטנים מגניבים דווקא.

מגן גחון
23-12-15, 13:59
היי,
מכיוון שגם אתר זה ניזון מפרסומות אני לא יפגע אם המנהלים יחליטו להסיר את ההודעה שלי.

אבל ישנה דרך לשינוי קובץ ה-HOST במחשב שמתרגם את שמות DOMAIN לכתובות IP .
וישנה רשימה ארוכה של כל אתרי הפרסומות שמתעדכנת בקביעות,כך שכאשר מחליפים את הקובץ הקיים בקובץ המעודכן
המחשב לא מגיע בכלל לאתרים שמאחסנים את הפרסומות ובכך מאפשרים גלישה דיי נקיה בלי כל הזבל.

את הקובץ ניתן להוריד מהלינק הנ"ל:
http://winhelp2002.mvps.org/hosts.htm

וישנו גם הסבר איך לעשות זאת
במידה ויש שאלות אשמח לעזור

Bernard
23-12-15, 17:38
גם לי הגיעו כל מיני "בחורות" לאתר של ג'יפולוג... נראה לי שזה פילוח של שם האתר (JEEP) עם הרדנק המצוי פה... אותו קו של תחומי עניין.
כנראה שאחרי שלא נכנסתי לאתרים, התחיל להעביר לי כל מיני פרסומות של חברות ביטוח לרכב..
אז אני חושב שכלי עבודה זה יותר טוב, לא?

shachar
23-12-15, 17:51
.
אז אני חושב שכלי עבודה זה יותר טוב, לא?

אני מבין שהוצגו לו "כלי עבודה"
אבל מתעשיה "אחרת"....

sgill
23-12-15, 20:16
הוצגו לו כנראה 'כלים', לא כלי עבודה... :)

-->