PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה באורקס מפס

דורוןוינ
24-12-15, 20:58
שלום
הטלפון שלי החליט יום אחד לאבד עצמו לדעת וכול ההגדרות הלכו
אפליקציית ORUXMAPS אני רק ראה את מפת WORLD באווף ליין באון ליין לא רואה כלום

קובץ המפות שלי נימצא בכרטיס הזיכרון
כשאני מנסה להגיע אליו דרך הטלפון בנתיב הבא SDCARD\OURXMAPS\MAPFILES\ISRAEALHIKKING
כשאני מחבר את הטלפון למחשב דרך "הקבצים שלי" רואה את קבצי המפות . דרך הטלפון !! באותו בנתיב הנ"ל אינני יכול לראות את הספרייה של ISRAELHIKING

בקיצור הסתבכתי וצריך עזרה
תודה

steed
24-12-15, 22:51
תגדיר מחדש את ספרית המפות:

תפריט -> [שלוש נקודות] -> הגדרות כלליות -> מפות -> ספרית מפות
נווט לספריה SDCARD\OURXMAPS\MAPFILES וודא שאתה רואה את המפות
לחץ לחיצה ארוכה על MAPFILES מעל רשימת המפות

יתכן ותצטרך גם לייצר מחדש את מאגר הנתונים של המפות:

תפריט -> [מפה] -> החלף מפה -> Offline -> [חיצים במעגל]

אגב, יתכן שאורוקס לא מוצא את המפות שלך מפני ששם המחיצה שיצרת הוא OURXMAPS ולא ORUXMAPS !?

tamir128
25-12-15, 13:28
1. מה שסטיד אמר.
2. אתה צריך להצביע על הסיפריה של MAPFILES ולא ISRAELHIKING
3. כשאתה הולך למפות אופליין דרך התוכנה לבחור מפה, יש לך כפתור ריענון שצריך ללחוץ עליו ע"מ שהתוכנה תראה את המפות.

GodsFather
28-12-15, 10:07
אני עם בעיה דומה. כל הנתיבים נכונים ועדיין אין כלום באופליין

tamir128
28-12-15, 12:14
שמת אולי מפות על כרטיס חיצוני?

GodsFather
28-12-15, 19:08
בהתחלה לא וזה עדיין לא עבד. עכשיו כל התוכנה כולל המפות על כרטיס חיצוני.

weref
28-12-15, 19:36
בדיוק לפני המפגש הורדתי.בשביל לא לשבוראת הראש פשוט שים את התיקיה עם קבצי המפה בorux/mapfile
אחרי זה: תפריט => מפה => החלף מפה => offline => רענון על ידי לחיצה על איקון חצים במעגל

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

tamir128
28-12-15, 19:50
שלום
הטלפון שלי החליט יום אחד לאבד עצמו לדעת וכול ההגדרות הלכו
אפליקציית ORUXMAPS אני רק ראה את מפת WORLD באווף ליין באון ליין לא רואה כלום

קובץ המפות שלי נימצא בכרטיס הזיכרון
כשאני מנסה להגיע אליו דרך הטלפון בנתיב הבא SDCARD\OURXMAPS\MAPFILES\ISRAEALHIKKING
כשאני מחבר את הטלפון למחשב דרך "הקבצים שלי" רואה את קבצי המפות . דרך הטלפון !! באותו בנתיב הנ"ל אינני יכול לראות את הספרייה של ISRAELHIKING

בקיצור הסתבכתי וצריך עזרה
תודה

רק עכשיו שמתי לב שמדובר בכרטיס זיכרון.
יתכן מאד שיש בעית הרשאות.

GodsFather
28-12-15, 20:23
בדיוק לפני המפגש הורדתי.בשביל לא לשבוראת הראש פשוט שים את התיקיה עם קבצי המפה בorux/mapfile
אחרי זה: תפריט => מפה => החלף מפה => offline => רענון על ידי לחיצה על איקון חצים במעגל

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
הייתי שם עשיתי את זה

GodsFather
28-12-15, 20:25
לא עזר

tamir128
28-12-15, 21:23
אם באמת עשית, אז הדבר היחיד שאני מצליח לחשוב עליו הוא בעיית הרשאות.
האם אתה יכול לראות את קבצי המפה דרך מנהל קבצים רגיל? (הכוונה לא מהמחשב דסקטופ אלא מהמכשיר).

GodsFather
28-12-15, 21:37
בטח. רואה, יכול לשנות. כל הגישה מצוינת... אני כנראה מפספס משהו

erezgur
28-12-15, 23:11
סליחה על השאלה - אבל בתיקיית המפות של אורוקס יש לך מפות או רק תיקיות?

אפשר לעשות ניסוי פשוט - צור מפת אופליין מאחת המפות המקוונות שיש לך ובדוק אם אותה אתה רואה כאשר אתה עובר למצב אוף ליין.
(כדי ליצור מפה לשימוש לא מקוון - עבור למפות המקוונות ומתפריט המפות, בחר Map Creator. כעת לחץ על נקודה במפה ואחר כך על נקודה אחרת - המלבן שאת שני הקודקודים שלו סימנת יופיע מתוחם על המפה. אשר את הבחירה (סימן V) ובחר ברזולוציה הרצויה, תן שם למפה ולחץ DOWNLOAD - לאחר סיום הורדת הנתונים תיווצר מפה בשם שבחרת).

ארז גור

GodsFather
28-12-15, 23:26
תגדיר "מפות"... יש לי קבצי xml וקבצי db לפי המדריכים השונים להורדת מפות שבילישראל

GodsFather
28-12-15, 23:27
אני רואה מפת world

zivo
29-12-15, 22:42
אחרי שאתה מגדיר את הנתיבים הנכונים, תפריט שני מימין (זה שמתחיל בהחלפת מפה) , הבחירה השלישית מלמעלה - אינדקס מפות.
תלחץ שהמכשיר יבנה אינדקס חדש.

steed
30-12-15, 09:30
תגדיר "מפות"... יש לי קבצי xml וקבצי db לפי המדריכים השונים להורדת מפות שבילישראל

לא ברור מהתשובה אם מבנה תיקיית mapfiles שלך הוא תקין.

כל מפה באורוקסמפס נמצאת בתיקיה נפרדת תחת תיקיית המפות.

כיוון שאתה רואה את מפת world, אז בתיקית המפות שהגדרת, לפי הפוסט שלי למעלה, אתה צריך למצוא תת-תיקיה בשם world.
בתוך תיקית world אתה אמור למצוא קובץ world.ortk2.xml וקובץ OruxMapsImages.db
אם אתה לא מוצא את התיקיה הזו או שאין בה תוכן יש בעיה כלשהי בהגדרות.

באותו אופן, כל מפה, למשל Israel Hiking, צריכה להופיע כתיקיה מתחת לתיקייה mapfiles ובתוכה קובץ Israel Hiking.ortk2.xml וקובץ OruxMapsImages.db

104929

אם קבצי ה XML וה DB של כל המפות שלך נמצאים באותה תיקיה, אתה צריך להתקין מחדש את המפות בתת-תיקיות במבנה הנ"ל

GodsFather
31-12-15, 22:06
בדקתי והמבנה תקין בדיוק כפי שאתה מתאר. תיקיה לכל סוג ועם הקבצים האמורים. זה לא עוזר...

GodsFather
31-12-15, 22:07
104968

מקווה שרואים התמונה

tamir128
31-12-15, 23:20
זה מה שחשדתי.
כתבו את זה די ברור למעלה.

בהגדרות, ספרית המפות שלך אמורה להיות mapfiles.

תחת אותה ספריה, לכל מפה אמורה להיות סיפריה משלה, לדוגמה ספרית israelHiking ובה רק שני הקבצים של המפה הזו.

יש לך קצת בלגן.

או שמישהו יעזור לך להזיז ולסדר מחדש, או שתגבה מה שחשוב לך, תסיר את התוכנה, מחק את הספריות שלה, תתקין מחדש וכל מפה חדשה שים בסיפריה חדשה תחת ספרית המפות.

עיין בצילום מסך של סטיד, כך זה אמור להיות.

GodsFather
01-01-16, 08:19
מבחינת שמות קבצים יש בדיוק את מה שצריך להיות.
מבחינת שמות תיקיה כנל.
יש עוד קבצים נלווים אבל חסרי משמעות...

מה הבעיה?

tamir128
01-01-16, 11:33
מי אמר שזה חסר משמעות? אולי הבעיה שהתוכנה לא יודעת איזה קובץ XML הוא הקובץ שצריך?

GodsFather
01-01-16, 14:00
אני אומר לך את זה כי שאר הקבצים לא בעלי אותו השם והיא אמורה לפתוח קובץ עם שם ייעודי (חד חד ערכי)...

GodsFather
01-01-16, 14:09
יש! הצלחתי להבין מה הבעיה.

המונח sdcard
או
Extsdstorage
הטעו אותי ולמעשה הנתיב שהראיתי בתמונה מעלה היה נתיב שגוי ולא פנה בכלל לכרטיס החיצוני.

כיוונתי מחדש לתיקיה הנכונה. לחצתי על הריפרש (חצים בתוך עיגול) והופס כל האפשרויות קיימות.

104972

GodsFather
01-01-16, 14:10
תודה רבה לכולם על הליווי והעזרה. כולל בהודעות פרטיות. פורום עם אנשים זהב.

-->