PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מבין בדציבלים? גנרטור מושתק או לא.. אם בגנרטורים עסקינן...

מתן1
24-12-15, 22:51
אומרים שהמושתקים במחירים נמוכים הם מאוד בעייתיים ולא אמינים. כמו כן - הם עדיין יקרים...
חשבתי לקנות לא מושתק ולהפעיל אותו מתוך רכב סגור - האם זה ישתיק ברמה נסבלת? בהתחשב בעובדה שאני לא הולך לבלות בחניונים מסודרים אלא בחניוני לילה של קק"ל או על חופים שיחסית אפשר לתפוס פינה...)

dice2
25-12-15, 09:17
1. לאן המנוע ישחרר את הגזים?
2. לא ניתן יהיה להיכנס לרכב אח"כ מרוב סירחון.

בועז

boaz avrahami
25-12-15, 09:25
יש הרבה אנשים שמפעילים גנרטור מתוך האוטו עם חלונות סגורים.
מומלץ גם לישון באוטו ליד הגנרטור. זה נותן חימום עדין ונעים והיי

omri_t
25-12-15, 11:06
בהצשך להצעה של בועז- לא לשכוח לעשות ביטוח חיים...

רעיון רע להפעיל גנרטור בתוך רכב.
כי אחכ לא תוכל לנסוע בו אם הרכב בכלל לא ישרף.

גנרטור לא מושתק עושה די הרבה רעש.
זה אומר שגם במרחק 15 מטר מטרטר במוח.
זה מורגש עוד יותר בלילה בטבע ולדעתי פשוט מזהם את הסביבה והורס את החוויה ומבריח בעח ובסוף זה פשוט רע.

boaz avrahami
25-12-15, 11:12
רגע, זו הייתה שאלה רצינית לדעתכם? [emoji33]

חנן-ג'יפולוג
25-12-15, 11:15
משאלה אחרת שמתן שאל, כנראה שכן, זה רציני. הוא כנראה מתכוון להשתמש בקראוון, בזמן שהגנרטור עובד בתוך הרכב הגורר, כשהוא לא מאויש.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

asafk
25-12-15, 11:40
לדעתי כדאי לך לקחת את הכמה אלפי שקלים שחשבת להוציא על גנרטור ולהשקיע במערכת סולארית יעילה.
בגדול, זה סכומים דומים הרבה יותר שקט והשכנים בחניון לא יקללו אותך.

אסף.

boaz avrahami
25-12-15, 11:52
תסביר בבקשה אסף איך ב 2000 שקל אתה מקים מערכת סולארית שתתמוך במכונת כביסה ומזגן בלי להחליף אותם.
למרות ההסכמה שגנרטור זה מטרד- רפילו המושתקים, אני מתקשה לראות חלופה ראלית במחיר סביר

zerez
25-12-15, 12:14
אסף, מערכת סולארית מינימאלית של מצברי פריקה עמוקה 12וולט 200 אמפר שעות תעלה, בערך, 5000 שח בעבודה עצמית וזה בלי ממיר טוב שמסוגל להפעיל מזגן, ממיר כזה עולה לפחות אלפיה (הסינים הזולים לא יעמדו בזה) ויספיק ללא יותר משעתיים מזגן.
מערכת גדולה יותר תשקול כמה מאות ק"ג וצריכה שטח גג גדול לפאנלים ולכן כתבתי קודם שזה לא מעשי לקרוואן נגרר, רק לכזה שנבנה על משאית

שחר ממן
26-12-15, 01:43
שהייתי במדבר, הכנסתי את הגנרטור לטנדר מאחורה (ארגז סגור) ובגלל הבדוואים בעיקר, זה עזר קצת, כמובן שהשארתי פתח לאוויר

נקודה אחרת למחשבה, לאחי יש קטנוע 125 שאני עומד לידו בקושי שומעים את המנוע, לדעתי פשוט להתאים אגזוז של אופנוע לגנרטור ונפתרה הבעיה

asafk
26-12-15, 21:09
גם גנרטור לא נגמר במחיר הקנייה שלו. לוח חשמל AC, מפסק ראשי, ועוד דברים משמחים שעולים הרבה כסף.

שוב - וזו דעתי - חבל על המאמצים.

אם רוצים לחיות עם אלתורים זה נחמד לסופ"ש פעם ב... אבל לחיות כך לאורך חודשים זה לא פתרון.

ולגבי השתקת גנרטור לא מושתק - מכינים תיבה מעץ סנדוויץ' שאליו מודבק קלקר. את כל זה מניחים על רגליים עשויות גומי עבה.
לא מסובך להכין לבד, אבל כמובן לא יעיל כמו גנרטור מושתק אמיתי.
גם לאגזוז צריך להוסיף עוד פיתול אחד לפחות ועוד דוד עמם.

אסף.

מתן1
26-12-15, 22:47
תודה לכולם.
ישבתי במוצאי שבת ונשפכתי מצחוק.. חשבתי שאם זה פורום קרוואנים אז ברור שאני בתוך הקראוון כשהגנרטור ברכב עובד..:D
בכל אופן כמובן שהמחשבה היא להשאיר איזשהו פתח אוורור בקרבת הגנרטור, שדרכו אפשר להוציא גם צינור פליטה לגזים.
לא הבנתי למה זה עלול לגרום לשריפה:confused:
על ריח לא חשבתי. נשמע הגיוני...
בעניין הסולרי - אין מצב שזה מפעיל מכשירי חשמל כבדים, זה מקסימום יכול להטעין מצבר וגם זה בקושי בהתחשב בכך שנרצה לשהות בצל. ואגב תודה אסף על רעיון ההשתקה המאולתרת, נשמע מעניין...

opl
26-12-15, 22:54
מילה על מפרטי גנרטורים:
תמיד מומלץ לקרוא את המפרט ישירות מדף היצרן ולא איזה טבלה של הסוכן/חנות
יש כאלה שמתחכמים וכותבים נתון מספרי רק לא כותבים באיזה עומס ובאיזה מרחק נמדד. 68 DB ברבע עומס (נותן שהיה כתוב באחד הקישורים שנתתם) זה משהו שלא תזכה לחוש בו כשתפעיל מזגן וכו בגנרטור של 3KVA.

מתן1
27-12-15, 11:02
ובכן -
גנרטור מושתק מקינן אנרגיה
חברת USR
דגם ev20i בנזין
http://www.generator.co.il/%D7%92%D7%A0%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A8%D7% 99%D7%9D-USR.html

מישהו מכיר?

יש לי אפשרות לקנייה ב2/3 מחיר, 2000 שקל

-->