PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכירים את המולטימדיה הזאת?

יוסי בר צבי
27-12-15, 23:27
כבר זמן שאני מחפש מולטימדיה לרכב, אחת כזאת שלא תעפיל לסכום של 4000-5000 שקל.
בימים האחרונים יצאה חברת התקנות מערכות לרכב בפרסום בפייסבוק להתקנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד 4.4.
על פניו זה נראה מוצר סיני, סוג של מוצר מדבקה, למרות שלפחות בתצוגה הוא נראה סביר ועובד סביר.
מישהו מכיר את המערכת? יכולותיה? ביצועיה? שווה להתקין אותה? שווה את המחיר?
הם רוצים עליה כולל התקנה 2500 שקל ותמורת זה הם נותנים רק את הבייסיק - אין בה עידן פלוס (הם רוצים תוספת של 1100 ש"ח כש- TV TUNER שתים עשרה וולט נמכר בחולון ב-200 שקל) ואין בה מצלמת רוורס (הם רוצים 350 שקל ואסור שתעלה יותר מ-150 שקל).
אגב, התמונה היא תמונת המחשה , אז מי שנחשף לפרסום ויודע על מה אני מדבר מוזמן לחוות את דעתו.

(מנהלים - אני ממש לא חלק מהחברה ואם במידע יש משום פרסום האסור עפ"י תקנון האתר אני מתנצל ואתם מוזמנים בכיף להסיר את הפוסט.)

אמיר ב.א
27-12-15, 23:36
הערכה גסה למחיר האמיתי :

800 ש"ח למערכת סינית סבירה ,

http://www.ebay.com/bhp/android-double-din

תוסיף על זה התקנה מקומית נניח 500 ש"ח

עוד 200 ש"ח על מצלמה אחורית וכו ,

אתה מגיע בערך ל1500 ש"ח , כלומר המבצע הנ"ל זה לא הנחה מדהימה ...

יוסי בר צבי
27-12-15, 23:51
הערכה גסה למחיר האמיתי :

800 ש"ח למערכת סינית סבירה ,

http://www.ebay.com/bhp/android-double-din

תוסיף על זה התקנה מקומית נניח 500 ש"ח

עוד 200 ש"ח על מצלמה אחורית וכו ,

אתה מגיע בערך ל1500 ש"ח , כלומר המבצע הנ"ל זה לא הנחה מדהימה ...

זה לא בדיוק ככה.
ראשית על המוצר יש מיסים ומע"מ. אין עליו אחריות. אני מניח שהוא "מדבר" עברית, אבל זאת רק הנחה.
הקישור שצירפת ב- 198 דולר לא שולחים לישראל והמערכת השנייה היא ב-222 דולר ועוד 70 דולר משלוח...הנה אנחנו ב-300 דולר או 1200 שקלים לפני מיסים ומע"מ.
אני אגב בתאילנד עוד 3 שבועות אולי בכלל אביא מערכת משם ונגמר הסיפור.....(לא שבתאילנד פשוט לקנות מערכת מולטימדיה)
למרות שאני מעדיף לקנות ולהתקין ולתת פרנסה ליבואנים בארץ.

וחוץ מזה, בהתנהלות העבודה של דואר ישראל יש 3 אפשרויות , שתיים הראשונות סבירות -
האחת - שהחבילה תלך לאיבוד בדואר ולא תקבל אותה לעולם,
השנייה - שתקבל את החבילה ותמצא בתוכה מערכת שבורה לרסיסים
והשלישית - עם הסבירות הנמוכה היא, שתקבל את החבילה שלמה ובתוכה המערכת שהזמנת והיא אפילו במצב עבודה.
אבל זה כנראה רק בתיאוריה.
עצוב אבל זו המציאות העכשווית בדואר ישראל.

GodsFather
28-12-15, 00:15
בשביל למצוא בתאילנד משהו איכותי אתה כנראה תשלם כמעט כמו בארץ, מקסימום 20-30 אחוז הבדל אלא אם יש לך איש קשר וודאי שם שיכול להוביל אותך למוכר אמין שלא יראה בך ארנק מהלך. האם זה שווה ? אני חושב שלא, במקרה שהצגת לכל הפחות.

אני גם מחפש מערכת מולטימדיה לרכב שלי, אבל לא ברמת תחכום כמו שאתה מחפש, יותר למטרת רדיו ואפשרות להתקין עליה תוכנת ניווט. אני גם מוגבל יותר מבחינת גודל הפנל שאני יכול להתקין אצלי ברכב ומחפש מסך נשלף.

משום מה אני לא מוצא את השרשור שלי... אחפש בהמשך.

יוסי בר צבי
28-12-15, 00:52
בשביל למצוא בתאילנד משהו איכותי אתה כנראה תשלם כמעט כמו בארץ, מקסימום 20-30 אחוז הבדל אלא אם יש לך איש קשר וודאי שם שיכול להוביל אותך למוכר אמין שלא יראה בך ארנק מהלך. האם זה שווה ? אני חושב שלא, במקרה שהצגת לכל הפחות.

אני גם מחפש מערכת מולטימדיה לרכב שלי, אבל לא ברמת תחכום כמו שאתה מחפש, יותר למטרת רדיו ואפשרות להתקין עליה תוכנת ניווט. אני גם מוגבל יותר מבחינת גודל הפנל שאני יכול להתקין אצלי ברכב ומחפש מסך נשלף.

משום מה אני לא מוצא את השרשור שלי... אחפש בהמשך.

חחחח....בתאילנד כולם אנשי קשר.
רק תגיד לאלמוני ברחוב בבנגקוק שאתה מחפש משהו ומיד הוא יהפוך לחברך הטוב ביותר ויוליך אותך לאחר כבוד למי שיכול להציע את המוצר/שירות וכד'. כמובן שלא ירצה שום תשלום או עמלה....אחי הוא יקרא לך.
מי שהיה בבנגקוק ראה ודאי שבפתח כל חנות יושב מישהו ומנהל מערכת רישומית של נהגי הטוקטוקים והמוניות (ואנשי הקשר האדיבים) שפורקים מרכבם או מביאים איתם יד ביד לקוחות אל תוך העסק....הרישומים נועדו לתשלומי העמלות בסוף השבוע...ככה בנויה הכלכלה שם.
אני די סגור על לא לקנות בתאילנד. הייתי שם גם בשנה שעברה ועמדתי דקות ארוכות מול מערכת מולטימדיה שראיתי בשוק האלקטרוניקה ואחרי שהבנתי שהתקשורת עם המוכר אינה מהמשובחות החלטתי לוותר. הסתפקתי בפנס לד מדהים ב-15 שקל שרק שהגעתי לארץ גיליתי שהמטען שהגיע עם הפנס פורק את בטריית הפנס הנטענת במקום לטעון אותה.....הבטחתי לעצמי שאחזור הפעם עם המוצר התקול ע"מ שיחליפו לי אותו (אם בכלל אדע לחזור לאותה חנות...דבר לא פשוט בפני עצמו בבנגקוק....חחח...).

אם אתה רוצה על המכשיר שאתה מחפש תוכנת ניווט אולי דווקא כן כדאי לך ללכת על מכשיר מבוסס אנדרואיד שפותח לפניך אפשרויות נוספות (עמוד ענן למשל).

GodsFather
28-12-15, 10:02
מכיר היטב את תאילנד :)

לגבי מכשיר מבוסס אנדרואיד, זה אכן מה שאני רוצה אבל עם מסך שנכנס לתוך הדשבורד ולא מסך קבוע מפאת חוסר מקום ברכב שלי.

asypeer
28-12-15, 12:08
יש מבצע באוטו דיפו כולל התקנה 1000₪, בטח גם סיני ולא בטוח שאנדרואיד. השאלה אם שווה לשלם פי 3?
http://images.tapatalk-cdn.com/15/12/28/97c84e76d3bc4acef7d5e3afbc3b9c80.jpg
ושם המצלמת רוורס כבר כלולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יוסי בר צבי
28-12-15, 20:36
יש מבצע באוטו דיפו כולל התקנה 1000₪, בטח גם סיני ולא בטוח שאנדרואיד. השאלה אם שווה לשלם פי 3?
http://images.tapatalk-cdn.com/15/12/28/97c84e76d3bc4acef7d5e3afbc3b9c80.jpg
ושם המצלמת רוורס כבר כלולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז שילמתי את הפי 3 וקיבלתי מערכת מבוססת אנדרואיד 4.4 שעל פניו נראית עסקה מצויינת.
המערכת של אופיס דיפו אינה אנדרואיד וכזאת לא רציתי.

-->