PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות למקומות בקליפורניה

Aviram
28-12-15, 23:57
היי לכולם,
בפסח מתכנן לטוס לארה״ב ל10 ימים בקליפורניה. נוחת בלוס אנגלס וממריא מסן פרנסיסקו.
יש המלצות למקומות מיוחדים לעבור בהם, מוזיאונים, חנויות?
אשמח לקבל גם המלצות לדברים שלא קשורים רק לרכבים.

אמיר ב.א
29-12-15, 09:05
אם יש לך איזה יום לטיול - YOSEMITY - פארק לאומי ענקי - עם מראות מדהימים... מומולץ מניסיון.

zivo
29-12-15, 22:37
1- שים לב לתאריכים, אני חושש שאתה עדיין בתקופת החורף של הפארקים , מה שמשפיע על שעות פתיחה ועל מעברים (כמו ה Tioga Pass שזו הכניסה המזרחית, המרשימה, ל Yosemity שמוזכר כאן למעלה) שים לא זה אמריקה לא ישראל :-), בכלל לא משנה אם יש שלג או אין, ומה מזג האוויר. לא הגיע התאריך, יהיה סגור!!!
2- לא ברור מה אתה מחפש, ערים וקניונים או יותר טבע.
3- לפני שנה עשיתי סיבוב עם המשפחה שכלל גם את האזור הזה. הדגש היה יותר על טבע ופחות עיר.
המסלול מצורף. אתה מוזמן לפנות בפרטי.

104918

ירון גל
01-01-16, 23:25
באמת שאלה מה אתה מחפש
בן כמה?
עם ילדים או בלי
בנוי לתפור ק"מ או לא

אני לפני כמעט 10 שנים עשיתי טיול גם של משהו כמו 14 ימים באותו אזור

יצאתי מוואגס נסעתי לסקוייה סן פרנסיסקו במונטרי , נפה וואלי, לייק טאהו, רינו ,ברייס, זיון וחזרה לוואגס
אבל זה היה יום אחד בכל מקום והרבה ק"מ

Aviram
02-01-16, 09:14
היי
זוג ללא ילדים, פעם ראשונה באזור.
אין בעיה לתפור קמ.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

4x1om-Israel
02-01-16, 21:47
הי
קח יום ללוס אנגלס ותזמין קרוואן C19 מספיק לשני אנשים אתה תהנה מטיול מדהים את סיום הטיול בסן פרנסיסקו תעשה ללא קרוואן כלומר תחזיר אותו יומיים לפני החזרה לארץ קבל אתר להתרשם מהרכב אני עשיתי את זה עם רכב גדול יותר יצא טיול מדהים תרצה פרטים מייל בפרטי
http://www.motorhome.co.il/caravans/caravan.asp?id=261&categoryId=1&stationID=74 יש מלא חניוני CAPMPGROUND בארה"ב הכל ברור ונגיש לא מסורבל
כלל נסיעה קצת יותר איתית אבל לאן אתה ממהר בטיול כזה תרצה גם מסלול אפשר לדבר

רמי גלבוע
03-01-16, 05:18
לאחר שנה במוטורהום בארה"ב, מצטרף בחום לב להמלצה של 4X1-OM. בדוק מחירי שכירות גם ב CRUISE AMERICA. אל תנסה לכסות יותר מדי אתרים, בלאו הכי תהיה רק בשבריר מהאופציות. 10 ימים זה מעט מאוד. ב-SF, טייל בלי המוטורהו, כמומלץ. אין טעם. יוסמיטי מקסים, אני חושב שהכניסה המערבית אמורה להיות פתוחה, בדוק באתרים של שמורות הטבע.

- - - Updated - - -

קח בחשבון מרחק מירבי ליום, עד 200 מייל; הנסיעה איטית יחסית.
אם רוצים לתת בגז, לוקחים קורבט (שגם זה רעיון לא רע...)

adiavisar
03-01-16, 17:28
גרתי בקליפורניה כמה שנים, ומצטרף לדעת חבריי ש-10 ימים הם באמת זמן קצר. אבל הנה המסלול שאני הייתי עושה:
LA - לא מקדיש לה זמן בכלל, (או יום אחד לכל היותר לטובת התאוששות מהטיסה וביקור ביונברסל סטודיו ובשדרת הכוכבים), לוקח רכב ועושה את הנהיגה האפית צפונה על ה PCH (כביש 1). - קח לפחות יומיים יש הרבה איפה לעצור ומה לראות בדרך (סן סמיון, טירת הרסט, ביג סר, כרמל, גורדה, פבל ביץ, מונטריי, Half moon bay, Santa Cruz ועוד). מכיוון שאתה ממריא מסן פרנסיסקו, בהנחה שאתה חובב טבע ופארקים, הייתי חותך מזרחה לפני סן פרנסיסקו (נגיד באזור מונטריי) ומבקר בYosemite (יום מלא לפחות, עדיף יומיים) ובLake Tahoe (יום), אם אתה רוצה לראות סקויות עצומות אז גם בסקויה נשיונל פארק. או בkings Canyon. כאן לדעתי די נגמר לך הזמן ומומלץ להקדיש לפחות יומיים וחצי-שלושה לסן פרנסיסקו והאזור.
נקודות גמישות
*מ-LA - אפשר לעשות יום טיול דרומה לסן דייגו או ל-Joshua Tree (מזרחה)
*בדרך חזרה מהפארקים/ Tahoe לסן פרנסיסקו אפשר (ומומלץ) להקדיש זמן לנאפה וואלי (יום-יומיים - לא כמה שעות).
כל זה בהנחה שאתה רוצה להישאר בקליפורניה ולא הולך להתפזר גם לכיוון אריזונה/יוטה/נבאדה

-->