PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש לראות מפלים ושטפונות

amirbu0
31-12-15, 17:28
אני מעוניין לצאת יום שישי או שבת לראות קצת מפלים ושטפונות בדרום מישהו יכול להפנות אותי לאן כדאי לנסוע אני גר בדימונה אני יודע שיש באזור שלי המון מקומות אבל אף פעם לא הייתי
אשמח גם לקבל סימון על מפה
תודה

רמי חיפה
02-01-16, 12:25
חפש מידע על המרפסת בצין.

Mati65
04-01-16, 22:41
חבל שלא נתקלתי בהודעה שלך קודם לכן...בכל מקרה בתקווה שיהיו עוד כמה שטפונות:
ביום חמישי האחרון לנו במצדה ובשעה 04:00 יום שישי התחלנו לסרוק את הגזרה,התוצאות- מרפסת נחל צין אכזבה
אבל... נחל צאלים הרהיב בזרימה לאורכו עד ששטף את הכביש,נחל חבר זרם,וכמובן נחל אוג הנצחי ליד מעלה אדומים.
אלו המומלצים לעניות דעתי. מאחל שתצוד כאלו,רק מה-סע בזהירות ואל תיקח שום סיכון מיותר!

amirbu0
04-01-16, 22:45
סבבה תודה לך

erezgur
05-01-16, 08:44
הערה / הצעה:

מכיוון שמצד אחד זו ההודעה הראשונה שלך בפורום ומצד שני מרדף שטפונות עלול להיות מסוכן, צריך מעט ניסיון והיכרות עם יכולות הרכב והדרכים הרלוונטיות, במיוחד היכן לא כדאי להיות ומה לא כדאי לנסות - די ברור שלא רבים יקפצו וימהרו לשלוח אותך למקומות כאלו או אחרים - זה יהיה חסר אחריות.

כדאי היה שתוסיף שני משפטים עם מידע - איזה רכב ברשותך, מה מידת המיומנות שלך וההיכרות שלך עם יכולות הרכב ומגבלותיו, כמה רכבים תהיו, ציוד בסיסי (קשר, אמצעי חילוץ, מזון) מי יהיה ברכבים (לבד? עם ילדים קטנים?) עד כמה אתה ערוך להיתקע מספר שעות בגלל שטפון שניתק אותך מהציר וכו'.

בכל מקרה - למרדף שטפונות הייתי ממליץ בחום לא לצאת בדד, בטח לא למתחילים ולהיות רק במקומות שבהם אתה לא מסתכן יותר מדי - מרפסת הצין, תצפית נחל אוג וכו'.

בהצלחה,
ארז גור

amirbu0
05-01-16, 08:53
בוקר טוב קודם כל תודה על ההערה
את האמת לא חיפשתי משהו אתגרי אני בטוח לא מספיק מיומן למסלולים מאתגרים חיפשתי משהו קל בכל מקרה לא הייתי עושה משהו שיסכן אותי ואת משפחתי.
ויש לי שתי רכבים סובארו פורסטר ואיסוזו רודיאו( לשטח הייתי לוקח את האיסוזו)

קובי-ערד
05-01-16, 15:51
להגיע למרפסת לא אתגרי בכלל

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

-->