PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרת EPC - מי יכול לעזור?

asypeer
03-01-16, 09:54
הי,
יש לי רעיון לאפשר למשתמשי האתר בלבד גישה לשרת (RDP) שעליו תותקן תוכנת EPC ׁ(חיפוש מק"טים לפי מספר שלדה, הוספת הערות למקט"ים..) אני יודע שבמכשירי תנועה עובדים עם התוכנה הזאת.
יש רישוי ליצרנים רלוונטיים. מישהו מכיר שירות שנותן RDP חינמי למחשב שעליו שעליו אוכל להתקין את התוכנה?

תודה,
אסף

אמיר ב.א
03-01-16, 10:12
רעיון נחמד ,

לגבי איך לממש את זה , יש לאמאזון שירות שניקרא EC2 ,

שנותן אפשרות למחשב בענן , בעלות מאוד נמוכה , ובתנאים מסויימים אפילו חינמית.

ניתן להתקין שם שירות RDP.

אבל אני חושב שיכולות להיות כמה בעיות עם העניין הזה ,

בתור התחלה :

בעיות לגבי רישוי התוכנה לשימוש חינמי ע"י מספר רב של אנשים.

איך לוודא שרק אנשי האתר ישתמשו בתוכנה.

בעיות של שימוש במחשב שבענן שלא למטרה שאליה תוכנן כמו פריצה וכו.

עבודה עם RDP אולי ניראת לך טריוויאלית , אבל לרוב האנשים לא , ויכולות להיות בעיות מגוונות לגבי ההתחברות,

מניסיון - זה יכול להיות משרה מלאה , רק לעזור לאנשים להצליח להתחבר.

asypeer
03-01-16, 10:16
הי,
אני יכול להגביל ע"י פרופיל את השימוש לתוכנה בלבד, בהנחה שאני מקבל מאמזון הרשאות מנהל לשרת, ז"א - שמי שמתחבר לשרת יכול רץ להריץ את הEPC ולא מעבר (לא יכול לפתוח דפדפן או להריץ TELENET או כל דבר מזיק אחר. הוא מקבל דסקטופ ואיקון לתוכנה - וזהו.

לגבי רישוי - מדובר על רישוי פר מחשב, ככה שאני לא רואה פה בעיה (בוא נתעלם מאיך וכמה הרישוי מגיע..)
מי שלא יכול להסתדר עם RDP - אכן בעיה ואין לי בעיה לכתוב מדריך קצר, מי שיצטרך שיעורים בקריאת המדריך, זו אכן בעיה :)
לגבי השירות של אמזון - אני בודק, ותודה.

malikmalik
03-01-16, 12:10
למה צריך שירות rdp מעבר ליכולת המובנית בכל שרת windows?

Sent from my Blade S6 using Tapatalk

asypeer
03-01-16, 12:11
אם יש לך שיטה לייצר לי דסקטופ בענן שאוכל להתקין עליו EPC וכל משתמש באתר יוכל להתחבר אליו בלי RDP - שוט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

malikmalik
03-01-16, 12:20
לא התכוונתי בלי rdp, התכוונתי שזו אופציה מובנית בכל מערכת חלונות. ב azure למשל אתה מקבל קובץ מוכן להפצה להפעלה של mstsc עם הגדרה מוכנה מראש

asypeer
03-01-16, 12:22
מכיר דרך לקבל azure בחינם..?

malikmalik
03-01-16, 12:26
כנראה בעיה בהבנת הנקרא שלי. כתבת שירות rdp חינם והתכוונת שירות חינם שגם כולל rdp?

asypeer
03-01-16, 12:27
בדיוק ;)

shyy
03-01-16, 22:19
בבקשה - http://freewindowsvps.us/

malikmalik
04-01-16, 21:05
יש אופציה חינם לשנה באמזון
https://aws.amazon.com/free/
עונה לדרישה?

asafk
04-01-16, 23:07
שאלה של מי שלא מבין על מה אתם מדברים - אם בשרת של ג'יפולוג יש מספיק מקום פנוי, ואין שום בעיה להגדיר דרך תוכנת הניהול של האתר שלכתובות מסויימות אפשר לגשת רק עם יוזר רשום (יש דפים כאלה גם היום באתר) - זה מספיק טוב?
יש בעיה חוקית עם שיתוף של ה EPC ?

אסף.

lizard
04-01-16, 23:34
לא מתאים. צריך RDP שזה REMOTE DESKTOP PROTOCOL. זה להתחבר למחשב חלונות מרחוק ולקבל שולחן עבודה מרוחק. לא שרת HTTP כמו שיש לג'יפולוג.
לדעתי גם אם חוקי וגם אם אפשרי מבחינת נפח ותעבורה - אל תעשו את זה. לא שלא סומכים על מי שגולש פה, פשוט זה פתח לצרות מבחינת אבטחה.

asypeer
05-01-16, 07:03
נושא החוקיות פה גם מוטל בספק אז עדיף לא לערב את האתר ישירות, אני בודק את האופציה של אמזון. ביום ראשון ניסיתי להרים את הסיפור אבל הקוד שקיבלתי בטלפון לא הצליח לאקטב את החשבון משום מה.

-->