PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת לרכב מבוססת אנדרואיד - פראדו

shayw
05-01-16, 12:00
שלום לחברי הפורום,

אני בוחן אפשרות להתקין מערכת דאבל-דין לרכב שלי (פראדו 90 שנת 2003).
ראיתי כמה מערכות מבוססות Android שיש להן GPS מובנה, כך שנראה לי שאפשר להתקין TwoNav ישירות על המערכת (לא נכנס כאן לדיון אם כן/לא/למה לא TwoNav, אומר רק שאני משתמש בתוכנה מספר שנים על אייפון/אייפד, ויש לי בבית את ה Land וסה"כ אני מנוסה ומרוצה).

השאלות שלי הן (ואשמח לקבל תשובות מאנשים שעובדים כך בעצמם):
1. האם מישהו התקין באמת TwoNav על מערכת לרכב מבוססת Android?
2. איך מעבירים מפות/מסלולים למערכת ברכב (הרי אי אפשר לחבר אותה למחשב בבית...)? אפשר דרך USB?
3. יש מערכת ספציפית מומלצת? אני מצאתי מישהו שמתקין מערכת סינית עם שנה אחריות מבוססת Android 4.4.4 במחיר של בין 2500-3000 ש"ח

תודה לעונים,
שי

shayw
06-01-16, 09:35
מה, אני היחיד שחושב על הפתרון הזה? אף אחד לא עובד ככה היום ויכול לעזור?

הדסופה
06-01-16, 10:03
למה לא לקחת סלולרי אנדרואיד זול/יקר מה שבא לך, בגודל של המסך ולהתקין במקום מערכת ?
קיבלת כל אפליקציה + טלפון/דיבורית . טלפון סיני סביר 300 שח.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

shayw
06-01-16, 11:06
תודה, אבל אני מעדיף את האופציה שציינתי...

Saar
06-01-16, 17:08
היה לי בפג'רו אנדרואיד סיני כנ"ל.
היו לי בעיות בהתקנת אפליקציות ניווט - הוא לא הראה את האפליקציות ב GOOGLE.PLAY משהו לא הסתדר לו עם דרישות האפליקציה (למרות שעל פניו המערכת עמדה בכולן)
בסופו של דבר הצלחתי להתקין ע"י הורדת ה APK ישירות למכשיר.
אני הייתי מאוד מרוצה מהמערכת (נרכשה מאלי-אקספרס והותקנה לבד)

shayw
12-01-16, 14:26
עדכון בעניין.

רכשתי מערכת כזו, והתקנתי עליה TwoNav.
עקרונית זה עובד בסדר. הצלחתי לפתוח ולנווט עם מפת הסמ"ש, ועם מפת 250K. יש איזו בעיה מוזרה עם המפה הלבנה 50K שכנראה לא הועתקה טוב למכשיר ולכן האפליקציה לא מצליחה לפתוח אותה. אני ממשיך לנסות לפתור את זה אבל זה נראה לי משהו נקודתי שייפתר.

חשוב לי מאוד לציין לטובה ולפרגן לתמיכה הטכנית בישראל של TwoNav, שמאז שקניתי (למעשה אפילו לפני - כששלחתי להם מייל התייעצות) זמינים תמיד, תגובתיים מאוד, ונותנים תמיכה טובה. יישר כח!

תודה,
שי

-->