PDA

צפייה בגרסה מלאה : טויוטה קורולה 2011 - בקרת אקלים ואיתות לא עובדים אחרי שהמצבר שבק חיים

corolaguy
05-01-16, 19:20
שלום

יש לי טויוטה קורולה שנת 2011.
היום, תוך כדי נסיעה המצבר שבק חיים.
החלפתי למצבר חדש אבל עכשיו הנורת טעינה (בלוח שעונים) לא נדלקת בכלל (היא אמורה להידלק לכמה שניות ברגע שמפעילים את הסוויץ ביחד עם כל שאר הנורות אבל היא לא נדלקת.
בדקתי את האלטרנטור, הוא לא מייצר מתח למורות שהוא מקבל מתח מהמערכת.

כל זה נשמע כמו אלטרנטור שצריך להחליף אבל הבעיה היא שעכשיו הבקרת אקלים לא עובדת ואיתות לא עובד (רק איתות חירום עובד)

בדקתי את כל הנתיכים וכולם תקינים, למישהו יש מושג מה זה יכול להיות? אני אחליף את האלטרנטור מחר בבוקר ואני מעדיף לדעת מה עוד אני צריך לבדוק/להחליף כדי שאוכל לעשות את זה בפעם אחת.

תודה!

חנן-ג'יפולוג
05-01-16, 19:31
על פניו, נשמע שהחלפת בין הקטבים במהלך החלפת המצבר. מישהו עזר לך להתניע עם כבלים?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

corolaguy
05-01-16, 19:46
בוודאות לא החלפתי בין הקטבים, במצבר שמת אפשר לראות בוודאות שאחד התאים מקוצר (כל הנוזלים יוצאים מתא אחד מה שאומר שיש קצר בפנים) אבל זה ב 1000% נוצר תוך כדי נסיעה מה שגרם לכל האורות אזהרה להידלק ובשלב מסויים לאבד את ההגה כוח (חשמלי) עד שהייתי חייב לעצור.

הבן שלי הגיע אלי עם מצבר חדש והחלפתי במקום, אין שום סיכוי שהתבלבלתי בין הקטבים.
הגיוני שהאלטרנטור נדפק וצריך החלפה ולכן זה מה שאני אעשה דבר ראשון בבוקר, השאלה שלי למה המערכת אקלים והאיתות לא עובדים (למרות שאיתות חירום עובד), במיוחד שכל הנתיכים תקינים.

תודה!

-->