PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על חוות 'נועם במדבר' - טיפה צפונית למצפה רמון

יואב פולס
07-01-16, 13:03
מעשה שהיה כך היה:
יום אחד היה לילה וסיימנו טיול באיזור שדה בוקר, ופנינו מעדנות ללון באחד המקומות (תואם ושולם מראש).
משהגענו וראינו את המקום, קיבלנו החלטה פה אחד שלא נשארים לישון שם מפאת דאגה לשלום המכוניות (שילמנו מראש הרי, את הבעלים של המקום זה לא ממש עניין ) וחבר סיפר שהיה פעם בחוות 'נועם במדבר' טיפה דרומית לצומת הרוחות, טיפה צפונית למצפה רמון, ממערב לכביש.
טלפון קצר והתקבלנו באהבה. המכוניות צמודות אלינו, אנחנו באוהל מחומם קלות, מזרונים נפרשו, מנגל ומדורה הודלקו, מים חמים למקלחות, שירותים נקיים - מקום דבש.
עברו ארבעה שבועות, ושוב חזרנו לחווה אחרי שהיה לנו כיף ונעים בפעם הראשונה, ושוב התקבלנו בסבר פנים נעימות ומזמינות.
בקיצור אנשים, בלילות בתקופה הקרובה קר מדי בחוץ, ובמחיר של כ 90 שקל לאדם ללילה - זה אחלה מקום להעביר בו לילה מדברי.
מומלץ בחום.
http://www.noam.lanegev.co.il/

ד ו ר ו ן
07-01-16, 14:55
++גדול ל״נועם במדבר״.
פעם שלישית שלנו במקום.
אומר הכל.

זאת בניגוד גמור ליחס ומצב התשתיות ב״זית-במדבר״, שמבחינתי לא חוזר אליו.

נמרוד
07-01-16, 15:05
מה הקיבולת של המקום? מתאים גם לקבוצות גדולות 15-20 משפחות?

DANI1
07-01-16, 15:27
חוות נועם במדבר זה הבית השני שלנו כשמטיילים באיזור ,אירים בעלת בית מדהימה ,תמיד מקבלת בחמימות ובאהבה, לא אחת נתקענו בהכנה ללינה בשטח ,טלפון לאיריס כבר סידרה מקום ,אם לא באוהלים שמלאים ,גם במרפסת האישית שלה בבית .
טוב שיש עוד אנשים טובים.

DANI 1

יואב פולס
07-01-16, 17:39
איזה כיף לראות שעוד אנשים חושבים ככה.
נמרוד - יש מתחם גדול, אבל אני לא יודע לומר לך כמה יכול להכיל. הכי טוב להרים טלפון לאיריס.

נוה
12-01-16, 01:38
פשוט L I KE

נוה
12-01-16, 01:46
אני אישית רב הזמן מעדיף שטח אמיתי על חאן טוב או טוב יותר ,
מידי כשאין ביררה צריך חאן
הייתי ממליץ לפתוח אולי שרשור חדש בנושא החאנים ובתי ספר שדה { דרום הארץ }
ניסיון דל יש לי בחאנים אך רובם לא מתאימים לגיפאי שכל עולמו נמצא ברכב
חוות נעם תזכה כמובן לביקור בירידה הבאה דרומה

המלצה שלילית- חאן פטה מורגנה נאות הכיכר { הרכב רחוק ובמקום לא בטוח ובכלל האוירה לא נחמדה }

ukiuki
12-01-16, 15:30
לא ברור לי למה שולם הכל מראש
מקסימום נהוג לשלם על אחד
ושנית היה רצוי שדווקא את שמו של המקום הלא מומלץ תפרסם.

שגיא S
12-01-16, 18:09
אנחנו את הסופ"ש האחרון בילינו בחאן ספינת המדבר באשלים - 75 שקל ללילה. קיבלנו אוהל גדול ושלם רק בשבילנו, מזרונים וכל מה שצריך
יש מקלחת חמה ויש שירותים נקיים. כמו כן שיש עבודה, ברזים, ושולחנות אוכל.

מכוניות חונות צמוד אלינו....
סך הכל היה חוויה חיובית מאוד.

דרור ברלי
12-01-16, 18:27
ספינת המדבר מקום חביב בהחלט, רק לא לשכוח שהוא צמוד ליישוב הבדואי ביר הדאג' עם כל מה שמשתמע.

נדב ש.
12-01-16, 20:34
לא ברור לי למה שולם הכל מראש
מקסימום נהוג לשלם על אחד
ושנית היה רצוי שדווקא את שמו של המקום הלא מומלץ תפרסם.

מקום שלא מומלץ הוא חאן השיירות באיזור שדה בוקר, שם הרכבים חונים מחוץ למתחם ולא בטווח העין.

נוה
12-01-16, 21:15
מינסיון אישי חאן השיירות אחד המקומות היותר דוחים שיש מכל הבחינות
והגרוע ביותר השרות והיחס

גלעד .ג.
12-01-16, 22:09
חאן השיירות על הפנים, שירות גרוע ורכבים שחונים במרחק גדול מאוד...

חנן-ג'יפולוג
12-01-16, 23:09
http://www.jeeptrip.co.il/start/forum/start.asp?p=1&ForumId=2&id=981170

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

malikmalik
12-01-16, 23:42
שישי האחרון ישנו לילה אחד בחוות רחף. הרכבים היו צמודים למתחם שלנו. הרבה יותר מפנק מאוהל, הרבה פחות מצימר אמיתי.
חלל מחיה גדול, מטבח מפתיע לטובה, מנגל גדול, חלל שינה, שירותי נסורת, תנורי עץ בשלושת ה"חדרים".
90₪ לאדם
תוספת של 100₪ עבור מריצת עצי הסקה, מריצה קצת קטנה לטעמנו ונדרשנו לשתי מריצות (היה סוער).
סהכ חוויה חיובית ומומלצת.
היינו 6 אבל המתחם שקיבלנו מכיל גם 12 בקלות.

Sent from my Blade S6 using Tapatalk

dice2
13-01-16, 07:03
יואב מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים

אבל אל תיקח את זה אישית

אומי5
13-01-16, 12:45
בספינת המדבר יש אוהלים עם חניה צמודה ממש, ויש כאלו עם חניה קרובה.
אני גם מעדיף לישון בשטח, אבל ממליך עליהם בחום.

נמרוד
13-01-16, 14:19
בספינת המדבר יצא לי ללון מספר פעמים עם קבוצת מטיילים גדולה, לא טיולי ג'יפים. מצטרף להמלצות - עובדה שמארגנות הטיולים (אשתי וחברותיה) חוזרות לשם שוב ושוב. הרכבים חונים בתוך המתחם וכמו שנאמר - אפשר גם ממש בפנים בצמוד לאוהל, זה מה שחברה עם אופנועים ורייזרים עושים. אני מניח ש דרש תיאום מראש.

ודרור - המקום מופעל באדיבות רבה על ידי בדואים מביר הדאג'.

בטיול ג'יפים? תמיד בשטח, הכי רחוק, עמוק ולבד שאפשר.

דרור ברלי
13-01-16, 14:29
אני יודע שמפעילי המקום הם תושבי ביר הדאג'.

ישנתי שם לפני חודש וחצי כשהובלתי טיולים באירוע גדול של אחד מיבואני ה-SBS.

המקום נהדר, נקי, מסודר. הבדואים שמפעילים ועובדים בו אדיבים ושירותיים.
אנחנו גם אכלנו שם גם ארוחת ערב. הם מבשלים במקום, אחת הטובות שחוויתי באירועים כאלה.
אז ברור שאת החאן הם מנהלים למופת, כי זו פרנסתם והם מודעים לסטיגמות שיש עליהם.

אבל ביר הדאג' הוא גם בסיס האם של מבריחים וגנבים. הרבה בדואים מביר הדאג' מסתובבים בספינת המדבר. בחוץ ובפנים. לוטשים בך עיניים. ממש כמו אלה שיושבים קבוע בתחנת הדלק בצומת משאבים וכל ג'יפ מעניין זוכה מצידם לתשומת לב, ראיתי לא פעם שמצלמים/רושמים מספרי רישוי.
להבדיל מפקחי משרד התחבורע/שוטרים, "ביקור הבית" שהם מתכננים הוא למטרה אחרת לגמרי....

אתה היית מחנה שם מול העיניים שלהם סופה או היילקס או רייזר או כל רכב אחר שחביב עליהם?... אני לא.
להגיע לשם בפרייבט או במסגרת אירוע? - כן ושוב כן. מקום מומלץ.

יואב פולס
13-01-16, 17:20
לא רציתי לומר את שם המקום שבו גבו כסף על כלום, אבל אתם צדקתם. זה חאן השיירות. הגענו וברחנו. היה עדיף לשלם 85 שקלים לאדם מאשר שרכב ייגנב או ייפרץ.
החוויה הטובה בחוות נועם במדבר גרמה לנו לצחוק על כל הסיפור בחאן השיירות. קארמה.

נדב ש.
13-01-16, 17:41
אתה לא היית צריך להגיד, על קו שדה בוקר זה כנראה המקום הכי ידוע לשימצה בקרב ג'יפאים, ותיתפלא שיש עדיין כאלה שממליצים על המקום ואפילו לוקחים לשם קבוצות לא קטנות של "מתחילים" שלא יודעים דבר, או שהם מגלים בדרך הקשה והעצובה או ששיש כאלה שיש הגיון אצלם ולא מסכימים לעזוב את הרכב, אני מכיר כאלה שישנו ברכב בגלל זה, זאת היתה הפעם האחרונה שהם טיילו עם האנשים/קבוצה/אתר ההוא.

ukiuki
13-01-16, 18:31
מתעלק
מישהו מכיר חאן באזור חניון לילה עמיעז?
תודה

-->