PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית באגי מחיפושית

Amit456
15-01-16, 16:06
האלן חברה ברצוני לבנות באגי מחיפושית למטרת פאן בשטח לא משהו תחרותי אך רכב שיוכל לנסוע בכיף עם עבירות טובה וכוח סביר.
בגדול חשבתי לקחת חיפושית תקינה, להוריד את הבודי ולהתקין כלוב. להחליף מתלים בולמים וצמיגים וסוף סיפור. כמה שאלות שיש לי בנושא ואשמח לייעוץ.
1. המלצה להוסיף או להחליף משהו נוסף?
2. מהו נפח המנוע המומלץ לרכב זה?
3. שמעתי שהרבה מחליפים את הגיר. אני לא רואה סיבה להחליף אותו, מה רע בגיר של החיפושית?
4. האם באמת מומלץ להחליף מתלים? אחוריים או גם קדמיים? במידה וכן כמו שאני חושב, כמה אני מוגבל בשינוי הזה? זה לא מורכב מדי לביצוע?
5. אם מישהו בקיא במחירים ויוכל לתת לי הערכה של עלות המתלים, בולמים, וצמיגים? חדש או יד שנייה?
6. בנוגע לרישוי לכביש, העניין לא נחוץ לי אבל תמיד טוב שיהיה. האם השינויים שאעשה ימנעו ממני לעבור טסט? אפשרי להוציא לו רישוי?
תודה חברים מצפה לתשובות..(:

asafk
15-01-16, 16:25
אם מצאת חיפושית תקינה ועם רשיונות.... ממש חבל.
היום זה כבר לא מה שהיה לפני כמה שנים וחיפושיות טובות הן מצרך נדיר.
אם כבר, קח את החיפושית והפוך אותה לקלאס 11 - זה גם הפיך וגם עדיין כמעט חוקי לכביש, כלומר עובר טסט, מה שלא משבית חיפושית טובה.

קח בחשבון שבניגוד למצב לפני מספר לא רב של שנים, כל החלקים לבניית באגי מחיפושית הפכו ליקרים מאוד, "להחליף מתלים" עולה כמו לקנות חיפושית, לסדר את המנוע אחרי שהוא אכל אבק בשטח עולה בין 6000 ל 10000 ש"ח, ועוד ועוד.

אסף.

Amit456
15-01-16, 18:03
קודם כל תודה אסף, עוד לא מצאתי חיפושית. אני מבין את הצער שבלהרוס חיפושית שיכולה לצאת לכביש, הלוואי ונמצא רכב שירד מהכביש או שעשה תאונה, כך שלא יהיה כל כך חבל. כבר אמרתי לא נחוץ לי הרישוי. העניין הוא שאני צריך שמכלולי המנוע יהיו תקינים כי לא ברצוני להתעסק בזה ואני מצפה לא להצטרך שיפוץ מנוע. רק עניין אותי במידה ויהיה רישוי ואעשה שינויים האם ישאר הרישוי. כמה שאלות שיש לי אליך, מה הכוונה להפוך אותה לקלאס 11?
ובנוגע למתלים, בגלל זה שאלתי האם באמת נחוץ להחליף? אני לא מכיר את המתלים המקוריים. ולמה שהמתלים יהיו כה יקרים? אני מאמין שיש יותר זולים לא? צריך מתלים ספציפים שיתאימו? אני מוגבל בבחירת המתלים?
בנוסף אשמח תשובה לשאר השאלות. שוב תודה!

אומי5
16-01-16, 09:38
מה שאתה מפספס הוא שחיפושית וחלקיה הם כבר לא כל כך זולים כמו שהיו. השינוי שאתה מדבר עליו, להוריד בודי בהחלט ימנע ממך לעשות לה רישוי וגם ימשוך אלייך את שליחי החוק במידה ויראו אותך. כמובן אין מה לדבר על ביטוח למקרה ו....
ועדיין זה עיניין יחסית פשוט לבעלי חוק טכני בסיסי ויכולת ריתוך טובה.

קלאס 11 זה חיפושית מוגבהת + צמיגי שטח. אבל עדיין עם בודי ורישוי.

אני מהטלפון אז מעצבן לשים קישור, תעשה חיפוש באתר על חיפושיות ותמצא כמה דוגמאות.

Sent from Um Melabes

-->