PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלוקת עיתונים בשלג בירושלים

omer26
22-01-16, 16:52
מישהו מכיר? הבנתי שגיפאים מחלקים בשלג?

נמרוד
22-01-16, 17:26
הבנת נכון.

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/2809-ג-יפאים-בעבודה-חלוקת-עיתונים-בירושלים-המושלגת

six 4 life
22-01-16, 17:37
מציע לך לבדוק טוב טוב ולעומק תחת מי אתה עובד, מהם תנאי התשלום והכי חשוב מהם זמני התשלום לפני שאתה עושה את זה.

shmulikbg
22-01-16, 17:44
http://www.tipus-adv.com/

הם מתעסקים בזה. שים לב שאתה צריך לנפק להם חשבונית. מבחינת התשלום, אין איתם בעיה.

six 4 life
22-01-16, 17:51
לי היה נסיון גרוע פלוס איתם.

גלעד .ג.
22-01-16, 18:04
ניסיון מצויין בשלוש שנים האחרונות, חוויה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

asafk
22-01-16, 22:47
הנסיון שלי עם דני הוא אמנם מלפני בערך 20 שנה ולא קשור לשלג או לעיתונים... אבל אני חייב לומר שהוא היה אחד מהמעסיקים ההגונים וההוגנים שעבדתי איתם.
סתם זכרונות...

אסף.

ishc
23-01-16, 00:26
אני גם עשיתי את סה איתם שנתיים או שלוש. חוויה מגניבה, שילמו שוטף 60 או 90.
לא בטוח כמה זה משתלם כלכלית

גלעד .ג.
23-01-16, 02:54
לירושלמים זה משתלם מבחינת דלק והחשוב זה לעשות משמרות כפולות!

amirmoshe
23-01-16, 09:26
גלעד אתה יכול לפרט איך זה עובד? מה השעות? כמה התשלום? מסלול? וכל פרט אחר..
תודה

ishc
23-01-16, 10:02
לירושלמים זה משתלם מבחינת דלק והחשוב זה לעשות משמרות כפולות!

לא הדלק זה העניין אלא הסיכון לנזק. אחד החברים שעשה איתי פעם משמרת היה באיזור של ציהור כזה או אחר וחטף גוש שלג על הרכב, רק שבתוך גוש השלג היה סלע לא קטן. במזל זה נגמר רק בזכוכית מנופצת. זו דוגמא די קיצונית אבל לא חסרות שם תאונות וכדומה.
משמרת היא שמונה שעות ועל כל שעה נוספת מקבלים תשלום כאשר מעל 4 שעות נוספות זו כבר משמרת נוספת מלאה.
היום לא שווה לי להפסיד יום עבודה כשכיר וכעצמאי (יש לי גם עסק שלי) בשביל זה אבח אף םעם לא באמת עשיתי את סה בשהיל הכסף, יותר כי זה היה כיף (במיוחד בפעם הראשונה בסמוראי פתוח).

גלעד .ג.
23-01-16, 12:10
מי שגר בשטחים עלול לחטוף אבנים ולא רק בשלג...

מבחינה כספית- איש איש והכיס שלו.

על החוויה אי אפשר להתווכח!

ronen7k
23-01-16, 14:44
תעשה את זה פעם אחת ואז תדע אם הכסף או החוויה מדברים אליך יותר.
משלמים שוטף 90 אם אני זוכר נכון.

כמה שיותר משמרות יותר משתלם...

דצמבר 2013 היה משתלם במיוחד כי זה היה ארוך

http://youtu.be/AxqvMNix4O4

GodsFather
23-01-16, 18:34
אז יש השנה?

גלעד .ג.
23-01-16, 18:45
אז יש השנה?

ביידיש אומרים : ״אינשאללה״!

ronen7k
23-01-16, 19:24
לא נדע עד שירד .. או לא ..
לפי ״ירושמיים״ אומר שירד
לפי השרות המטאורולוגי אומרים שלא.

omer26
23-01-16, 20:50
http://www.tipus-adv.com/

הם מתעסקים בזה. שים לב שאתה צריך לנפק להם חשבונית. מבחינת התשלום, אין איתם בעיה.

אז ליצור איתם קשר??

דרור ברלי
23-01-16, 22:47
טוב, אז ככה:

אני עולה לעבוד עם "טיפוס טיולים" (דני פדר ועופר שקד) בשלג כבר שלוש שנים ברציפות ועד היום הם היו הכי אחלה שאפשר. נחמדים והגונים. שילמו בזמן (אם אני זוכר נכון, משמרת שווה בערך אלפיה, כולל מע"מ. משמרת = 8 שעות. מעל 4 שעות נוספות = משמרת נוספת - שוב אם אני זוכר נכון. משלמים שוטף+60) וגם השבוע, אינשאללה שמזג האוורי ישתולל ושיירד המון שלג ושירושלים תיחסם לגמרי, אני מגיע.

אם זה משתלם או לא?
כל אחד והחשבון שלו.
הדלק עליכם, אתם ערים כל הלילה, הנהיגה מסוכנת ומתישה.
שלא יובן לא נכון - לא תמצאו את עצמכם נוהגים 8 שעות רצוף. לפעמים יש המתנות והמונה דופק... אם ממתינים בחניון תת-קרקעי בגבעת שאול או בהר חוצבים, זה סבבה. עושים קפה והזמן עובר יותר בכיף. אבל אם ממתינים בתחנת דלק בגבעת שאול.... זה כבר לא כיף. משעמם וקררר..... עדיף כבר לצאת לנאגלה כדי שהזמן יזוז.

לירושלמים זה כמובן הרבה יותר משתלם. לכל היתר - קודם כל זו חוויה. למי שבא מחוץ לירושלים, בדגש על המרכז ויותר רחוק - ישתלם יותר לעשות משמרות כפולות, אם יש אפשרות/צורך. זה מה שאני עושה בד"כ ואז זה משתלם (אבל עבורי זה לא חוכמה, כי העבודה היומיומית שלי מאוד גמישה ואני עושה שינויים בסידור העבודה שלי לכבוד השלג)

השנה, אם יהיה צורך בעבודה בשלג ליומיים או יותר, אני אישאר בירושלים (נשאר לישון אצל אחותי). אחסוך הרבה דלק וחשוב יותר - את הנסיעה הלוך ושוב למרכז שיכולה להיות מאתגרת/מסוכנת.

חשוב מאוד!!! הסכנה העיקרית - החלקות ותאונות. זה על אחריותכם וחשבונכם, אז חשוב לנהוג בזהירות ולהיות מבוטח.....

מי שחושב שהנעה 4X4 מעניקה לנו חסינות, טועה ובגדול. יש לנו יתרון על מכוניות רגילות בעצם יכולת התנועה שלנו, אבל נהיגה בשלג היא לא עניין פשוט ורובנו ככולנו לא מיומנים בזה ולא מצויידים לזה (שרשראות וכו'). השלג זה עוד כלום בהשוואה לקרח שאחרי - הכביש נראה כאילו נקי אבל הוא מתנוצץ כזה, וזה הכי מסוכן והכי מועד לפורענות. צריך לנסוע ממש לאט, לתכנן כל בלימה וכל פנייה עשרות מטרים מראש. לעתים נכנסים לרחובות קטנים שצריך לתמרן בהם והכי גרוע בירידות תלולות ברחובות קטנים וצפופים עם מכוניות חונות משני הצדדים... כבר יצא לי לרדת איזה רחוב מפותל ותלול בהילוך ראשון LOW... ועדיין היה מפחיד. שניה של חוסר עירנות ואתם מחליקים ללא שליטה, מכסחים עצמים נייחים ומתכסחים בעצמכם... לא נעים.
אם אני זוכר טוב, גם אחד המנהלים של "טיפוס" החליק וקימט את הדיפנדר שלו בשנה שעברה או בזו שלפניה... אז דיר באלקום.

בקיצור - לדעתי מומלץ, אבל שכל אחד יעשה את החשבון שלו.

GodsFather
24-01-16, 10:18
אשמח להרשם לחוויה לכשיגיע הרגע השנה.

ishc
24-01-16, 10:32
סביר להניח שהשבוע תהיה לך הזדמנות

ronen7k
24-01-16, 11:10
אשמח להרשם לחוויה לכשיגיע הרגע השנה.

שלח הודעה לטיפוס כדי שיקחו אותך בחשבון

054-
שלוש אפס חמש
אפס
תשע ארבע
חמש

GodsFather
24-01-16, 11:14
תודה שלחתי.

דרור ברלי
24-01-16, 13:19
יש סיכוי שכבר הלילה יקראו לנו לירושלים.
אל תשכחו ביגוד חם, אוכל ותרמוס וכמובן פק"לי קפה מצויידים.....

GodsFather
24-01-16, 14:19
גם אני קיבלתי הודעה. הייתי צריך לנסות לסמס לאראלה מהפיס

-->