PDA

צפייה בגרסה מלאה : ססססססאמק גוגל- איך מחברים בין כל חשבונות גוגל, כי בג'יפולוג יודעים הכל

savyon
23-01-16, 08:17
הי,
יש לי כמה חשבונות גוגל- פרטי, ג'יפולוג, עבודה חדשה וכו'... ו-2 מכשירי טלפון, אחד פרטי ואחד של העבודה החדשה...
איך אני יכול לחבר בין כולם, כאשר בעיקר מה שחשוב לי זה:
1. שהיומן של כל חשבון יהיה מסונכרן עם שאר היומנים ושכולם יוצגו במקום אחד- כבר יצא שעשיתי פאדיחה ופספסתי פגישה שהיתה רשומה ביומן X ואני הייתי על יומן Y :(
2. שכל אנשי הקשר, של כל החשבונות, יהיו מסונכרנים ויוצגו בכל אחד מהחשבונות שאני משתמש, כך שבכל אחד מהטלפונים יופיעו לי כל אנשי הקשר ובכל אחד מכתובות המייל שמחוברים למכשירים השונים, יופיעו לי כל אנשי הקשר

נא הסבר עזרה,
אם אפשר בשפה פשוטה

תודה רבה,
סביון

גיל בר
23-01-16, 09:33
תקשר מחר בבוקר.
נעזור לך

talw
23-01-16, 10:56
הי,
יש לי כמה חשבונות גוגל- פרטי, ג'יפולוג, עבודה חדשה וכו'... ו-2 מכשירי טלפון, אחד פרטי ואחד של העבודה החדשה...
איך אני יכול לחבר בין כולם,

נא הסבר עזרה,
אם אפשר בשפה פשוטה

תודה רבה,
סביון

מסמר עשר ופטיש 2 ק"ג.-
אתה מניח אותם אחד על השני ,את המסמר בניצב מעל, מהלומה אחת עם הפטיש והם מתחברים יופי אחד לשני.
אני לא צוחק, בוצע בהצלחה בעבר, עם שני מכשירי סטאר טראק וטלפון עלית .

קידמה רציתם.

asafk
23-01-16, 13:17
קילו וחצי מספיק.

יומנים משתפים בהגדרות היומן עצמו.

אסף.

erezgur
23-01-16, 15:12
סביון,

זו יכולת מובנית באנדרואיד רק קצת הגדרות נדרשות (ואולי קצת הבדלים כתלות בגרסת האנדרואיד ובסוג המכשירים שברשותך).

אני ממליץ לשם הפשטות - לעבוד עם יישום GMAIL של גוגל ולוח שנה של גוגל שניתן להוריד מחנות היישומים.

בשלב הראשון אני מניח שיש לך לפחות חשבון אחד מוגדר ומסונכרן.

1. פתח את יישום הגימייל, כנס לתפריט והגדרות (כנראה שתראה קווים מאוזנים בפינה הימנית העליונה, משם בחר בהגדרות)
2. בשורה התחתונה תראה אפשרות להוסיף חשבון נוסף. בחר אותה והוסף חשבון מסוג גוגל.
3. לאחר הזנת פרטי החשבון הנוסף - תוכל לקרוא את המיילים של שני החשבונות ביישום GMAIL שלך. כנראה שכדי לעבור לחשבון השני תצטרך ללחות שוב על ה"תפריט" של הקווים המאוזנים ושם לבחור בחשבון השני וחוזר חלילה.

בלוח השנה של גוגל - תוכל לבחור איזה לוחות שנה להציג (מכלל החשבונות המוכרים במכשיר).

טיפ קטן למי שעובד עם מספר לוחות שנה - גוגל לא חשפו אפשרות נוחה בתפריט לבחור באיזה צבע יוצג כל ארוע. לשם כך אני משתמש ביישום נחמד הנקרא באופן לא מפתיע - Set Calendar colors ...

לגבי אנשי הקשר - אתה יכול לראות את כל אנשי הקשר מכל החשבונות. פתח את אנשי הקשר, כנס להגדרות אנשי הקשר וחפש אופציה הנקראת Contacts to display או משהו דומה בעברית (אנשי קשר להצגה?) - סמן שם את כל החשבונות שאתה מעוניין שיופיעו ברשימת אנשי הקשר... תוכל לבחור אם להציג רק אנשי קשר עם מספר טלפון או גם אנשי קשר ללא מספר טלפון (למשל רק כתובת מייל).

דרך אגב - אני לא מתלהב מעבודה כזו כיון שיהיו אנשי קשר כפולים ויהיו הבדלים בין מה שאתה רגיל לראות במחשב לבין מה שתראה בסלולר בגלל איחוד תצוגות ןחיבורים שונים שאולי תעשה בהמשך, אבל מבין שזה אילוץ שקיים.

ארז גור

mugi8675
23-01-16, 20:04
לתכונה שאתה מחפש קוראים ב- Google בשם Import. אתה יכול ליבא דואר מחשבונות שונים (Gmail ואחרים) על ידי ציון כתובת האתר, קוד המשתמש והסיסמה. Gmail פונה בתדירות כלשהי לשרתים ואסף מהם דוא"ל. היתרון הוא שאתה יכול להשיב או לחבר דבר דואר מחשבונות שונים. פשוט הצבע על כתובת מקבל הדואר ובחר מהרשימה את כתובת השולח. לקונץ הזה יכולות לצבוע את המייל ממקור מסויים בצבע אחיד, כך שתדע למי ואיך להשיב.
הדבר מייתר גם ניהול יומני פגישות שונים. בעת שאתה לוחץ על זימו לפגישה, או יוזם אחד כזה בעצמך, בחר תמיד את אותו יומן.
מידע מלא על האיך, ראה בקישור הבא https://support.google.com/mail/answer/21289?hl=en

יצחק

-->