PDA

צפייה בגרסה מלאה : חבילה תקועה במיון במכס כבר חודש - מה עושים?

six 4 life
24-01-16, 13:04
אהלן.
יש לי חבילה שהזמנתי מארה"ב לפני חודש וחצי. החבילה נכנסה לארץ בתחילת החודש ומאז מתייבשת במכס.
אחרי שבוע וחצי ניגשתי לשם ונאמר לי שהחבילה ממתינה לאישור משרד תחבורה (כל הניירת כמובן מוכנה מראש) ולהיות בקשר איתם בנושא.
לפני שבועיים החבילה עברה בדיקת משרד תחבורה ומאז מתייבשת בסטטוס של "הפריט ממתין לבדיקת מכס".
בשיחות טלפון שאני עושה איתם כל יומיים התשובה זהה - זה עדין במיון ואין מה לעשות. תמשיך להיות בקשר.
הבעיה הגדולה היא שהעיכוב הזה יוצר לי בעיות מאחר ואני צריך את החלקים האלו כבר מזמן, כלי הרכב מושבת כבר חודש וחצי.
יש לי ביד את כל האישורים הדרושים כולל משרד תחבורה כולל קבלות (גם בתוך החבילה שלא יהיו להם שאלות הכל ברור) כולל תיעוד להכל, ובכל זאת החבילה מתייבשת שם ואין קול ואין עונה.

יש למישהו רעיון מה לעשות בנושא? יש לי הרגשה שאם לא אעשה משהו החבילה תשאר שם עוד הרבה זמן.
תודה.

wonderd
24-01-16, 13:25
אני הייתי ניגש לשם פיזית

six 4 life
24-01-16, 13:37
כתבתי שהייתי.
אין עם מי לדבר.

יובל48
24-01-16, 14:10
אולי דני נוימן יכול לעזור?

דרור ברלי
24-01-16, 15:41
דני יסדר.
קצת סמול-טוק על כדורגל + מעטפה עם 5,000$ ופתאום תרד הוראה ממנכ"ל המשרד לשחרר לך כל מה שתרצה. מיד ובדיעבד.

כמו שטרטרו אותי לפני כמה שנים עם הורדה מהכביש והנפקת רשיון רכב עד שנמאס לי ועירבנו בעניין את דובר משרד התחבורה - הפלא ופלא - פתאום הכל הסתדר.
בלי לרמוז לו שיש כאן אחלה סיפור לעיתון שיציג במלוא מערומיו את המשרד הממשלתי החולה הזה שהוא מדברר, ובלי שתיזרק מילה ממנו למשרד הרישוי בחולון - משרד הרישוי ומשטרת ישראל היו ממשיכים לריב ביניהם על הגב שלי - ולא היו מנפיקים לי רשיון עד עצם היום הזה.

ככה זה עובד במדינת ישראל המושחתת והרקובה והכל - בכוונה תחילה. שום דבר הוא לא במקרה ולא בטעות. רק בכוונה. החבילה שלך זרוקה שם באיזו ערימה של עוד חבילות (גם לי יש כמה חבילות שם) כי לא בזין של הפקידון האחראי לקום מהכסא ומהכוס-קפה שלו, בדיוק באמצע הטרדת המזקירה שלו. לא, זו לא טעות הקלדה.

וגם הנושא הזה של ייבוא חלקים למיניהם שבקרוב יעבור עוד שינוי כי הפקידונים בעצמם רומזים ש"התעללנו בציבור"... אין לי מה להוסיף לפני שדברים יתבהרו רשמית.

ואחר כך מתעצבנים עלי כשאני אומר/כותב "פקידונים". אומרים לי שיושבים שם אנשים מוכשרים וטובים וחכמים ושצריך לתת להם צ'אנס.

אז לא - הם אולי חכמים אבל לדעתי הם ממש לא אנשים טובים. רק רשעים מרושעים ומנוולים. וכל הטרטורים האלה שהציבור חוטף מידם הם רק בגלל סיבה אחת - כי הם יכולים. וזה מתייחס גם לכל החרא שהנבלות האלה מאכילים אותנו, הג'יפאים, בחודשים האחרונים - וגם כאן אני לא אוסיף את מה שאני יודע לפני שתצא הודעה רשמית.

וזה נכתב בעצב גדול.

איציק - 4X6ZH
24-01-16, 18:50
אוי אוי
כמה שאתה צודק

איציק

hitoy
24-01-16, 19:20
ארז.
תבקש מידידה צעירה ואסרטיבית שתתקשר למי שצריך במכס / דואר. ושתסביר להם שהיא עובדת כתחקירנית עבור התוכנית של ארז,,
היום כבר לא חייבים את דני

-->