PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה | הסבת ויטרה לסרן חי

dddrr1
31-01-16, 17:10
שלום חברים , ברשותי ויטרה מספר חודשים ויש ברשותי סרן קדמי של גימני מפירוק.
רציתי לדעת אם יש כאן מישהו שביצע \ יש לו מדריך מפורט שמראה את השלבים
כולל הריתוך, העברת מערכת היגוי , קפיצים ומוטות רדיוס. תודה מראש

asypeer
31-01-16, 19:14
לא תמצא בארץ (ויתקנו אותי אם אני טועה) ויטרה שעברה הסבה לסרן חי. בטח ובטח מישהו שיעשה מזה מדריך מצולם. מדובר על חתיכת פרויקט שדורש חיתוכים וריתוכים של כל החלק קדמי. להשיג סרן מתורם זה החלק הקל פה. ובלי מילה על נושא הבטיחות והחוקיות.
חפש לך בפורומים אוסטרליים, שם תמצא דוגמאות לפרויקטים כאלה, לא בארץ הקודש..
מי שנכנס לפרויקט כזה יכול להעמיד את הרכב חודשים, יודע מה הוא עושה, לא נוסע עם הרכב ביומיום ומכוון לצמיגים 31 ומעלה.
אם אתה לא עונה על כל האמור - שכח מזה. שים סרן ברזל אם אתה מתעקש או תחליף רכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dddrr1
31-01-16, 19:53
אוקי תודה , עוד דעות?

yoni_0000
31-01-16, 20:24
זה לא הזמן הכי טוב מבחינת חוקיויות... כי חוקי זה בטוח לא. נדרש תכנון הנדסי רציני... לא סתם לרתך ולסוע.. צריך לתכנן תושבות, זרועות, זוויות היגוי.. לדעתי זה פרויקט שצריך להיות בליווי הנדסי.. מעבר למה שחובב ממוצע יכול לבצע.

GodsFather
31-01-16, 21:45
נדמה לי שהסברתי לך בשיחה שלנו בפייסבוק. סרן גימני פחות טוב לפרויקט מכמה סיבות -

1. הוא חלש
2. יחס ההעברה שונה
3. ההתאמות מורכבות יותר

היתרון היחיד הוא ההתאמה ברוחב להבדיל מסרן סמוראי וכי יש לו תושבות לכאורה מוכנות כבר לסלילים. אבל החסרונות גוברים.

סרן סמוראי (רק הצינור ) וקצת התאמות ואתה על דרך המלך. בדגש על שימת לב למערכת ההיגוי.
וכמובן הסבה לבלמים של הויטרה כי הם יותר טובים.

בפועל, עד 31 אם אתה לא פותח מהלכים במשחקי סלעים, אין באמת צורך, עדיף להשקיע בקיט 3-4" ובהסבה לסרן ברזל + ציריות מחוזקות במחיר מופקע.

אם אתה מחפש מהלכים מתלה משוגעים יותר ועבירות קצת יותר טובה, לך על זה. אבל אתה צריך רתך טוב מאד (לא מסגר! ) ויש מעטים כאלה בארץ ועוד יותר מעטים שיסכימו לגעת לך ברכב.
וכמובן שזה עולה לא מעט.

GodsFather
31-01-16, 21:46
כל השאר זה בוטנים

עדיאל
02-02-16, 14:33
אתה תוכל למצוא פה את כל מה שאתה צריך
פורום ממש מקצועי
http://www.pirate4x4.com/forum/13-suzuki/

GodsFather
03-02-16, 09:47
הכל חוץ מההקשר לישראל...