PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוק של מזדה 3 ומחירון רכב בהישג יד ?

ronen7k
01-02-16, 16:37
שלום

מאזדה 3 - Comfort אוט' 1.6 - 2007

יד 2 שניהם פרטיות
85000 ק"מ
נקיה
4 צמיגים חדשים סבירים בהחלט , לא זוכר של מי
עברה טיפול גדול כולל הגה חדש
מטופלת במרכזי

מבקש 28 אלף ?

שווה ?

מישו יודע מה המחירון שלה היום ?

תודה רבה מראש

asypeer
02-02-16, 12:44
במחירון יד 2 הרכב הזה (גרסאת 4 דלתות, עם בגאז') מתומחר ב-36000 עם הנתונים שלך.
בפועל זה רכב עם שוק מוצף ביוצאי ליסינג והשכרות והם נמכרים סביב ה-30. אז 28 נשמע סביר לרכב עם היסטוריית טיפולים במרכזי. אם יש טסט בקרוב והרכב לא במצב שמור מאוד קרוב הייתי מנסה לגרד עוד איזו אלפיה-שתיים למטה.

דרור ברלי
02-02-16, 15:20
כבר לפני כמעט שנה אחי קנה כזו 2007 יד ראשונה פרטית שמורה ומלוקקת, מכונית שנראית, מרגישה ונוסעת כמו חדשה, עם פחות מ-70K ק"מ אמיתיים והסטוריית טיפולים מלאה במוסך מאזדה מורשה בפחות מ-30K שקלים וזה היה כאמור, לפני כמעט שנה. מאז זרמו עשרות אלפי עגלות שחוטות מהליסינג לשוק המשומשות וריסקו אותו עוד ועוד.

שוק המשומשות למכירה מוצף במאות אלפי המכוניות האלה - לבנות/כסופות/שמפניה, אוטומטיות, 1600. "אוטו כמו של כולם"... והמחירים בצלילה חופשית. מסתבר שנוסחת העדר הזו היא לאו דווקא ערובה לשמירת ערך.

ronen7k
03-02-16, 09:26
תודה לכם ,
מה ההפרש בין יד 2 ליצחק לוי ?

האוטו גם עבר טסט לפני חודש.

אני ממש לא אוהב את האוטו הזה במיוחד בגלל התדמית שלו שכולם התלהבו ממנו לפני כמה שנים
וכולם רצו מזדה 3 , אוטו להמונים ..

זה אוטו שני לאשה ולילדים , ממש לא עושה לי את זה האוטו הזה ,
פשוט מכיר ת׳בעלים ואת האוטו ואני יודע שהו במצב מצויין.

נמרוד
03-02-16, 09:50
לך על זה, המחיר נשמע בסדר גמור, אלפיים שקל לפה או לשם זה לא מה שאמור להכריע. אם הוא באמת שמור ועם היסטוריה מוכרת לך, זה שווה.

ניר ל
03-02-16, 11:48
לוי יצחק נמוך משמעותית מיד2 , יד2 מוטה למעלה, לא ברור לי למה, אולי אנשים משקרים להם לגבי סכום המכירה בפועל.
רוב הקונים מתייחסים אך ורק ללוי יצחק ואח״כ עוד רוצים להפחית ממנו אם מתגלים ליקויים בבדיקה ( מה שברור שקורה עם רכב בגיל הזה).

-->