PDA

צפייה בגרסה מלאה : חימום תא נהג

eyals
07-02-16, 16:58
חברים ברשותי פראדו 99 , בעת הפעלת החימום הקדמי ישנה זרימה של אוויר חמים שלא מפשיר אותי בקור ירושלמי טיפוסי,
יתכן שאין טרמוסטט? יתכן שיש בעייה ברדיאטור חימום? ואם כן איפה הוא??? האם ניתן לנקות אותו??
אשמח לרעיונות מחממים יותר :):confused:

נמרוד
07-02-16, 17:10
טרמוסטט שווה לבדוק אבל לפני זה לבדוק שלא ביטלו את הצנרת שהולכת לרדיאטור הפנימי, מן הסתם כי הוא נזל. פשוט תפתח מכסה מנוע ותעקוב אחרי שני הצינורות שנכנסים, או אמורים להכנס, לחיבורי הרדיאטור הפנימי בקיר האש.

אם החיבורים נראים תקינים ולא "קיצרו" את המעגל הזה, וזורמים דרכם מים חמים, הבעייה כנראה במערכת התריסים הפנימית ברכב.

eyals
07-02-16, 17:15
נמרוד יש כניסת אוויר חם, כך שלדעתי החיבור קיים, הבעייה שהחום לא חזק כמתבקש לדוגמא כאשר יורדים ירידה והמנוע מתקרר זה משליך על החימום דרסטי ולא שומר על אותו סטטוס חום שגם לא מספק

shmulikbg
07-02-16, 18:50
אם אתה בירידה וטמפ' המנוע יורדת דרסטית...אין לך טרמוסטט.
לוקח לו זמן רב להגיע לטמפ' עבודה?

dorbarkan
07-02-16, 18:53
יכול להיות שהברז של הרדיאטור הפנימי לא נפתח עד הסוף.
הוא נמצא על הצינורות שניכנסים לרדיאטור הפנימי.
אתה יכול לבדוק ידני אם הוא פתוח

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

גלעד .ג.
08-02-16, 00:25
נשמע כמו טרמוסטט תפוס או לא קיים.

אני ירושלמי, מוזמן להגיע ואני יעזור לך לאתר את התקלה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

bechoril
08-02-16, 10:35
חברים ברשותי פראדו 99 , בעת הפעלת החימום הקדמי ישנה זרימה של אוויר חמים שלא מפשיר אותי בקור ירושלמי טיפוסי,
יתכן שאין טרמוסטט? יתכן שיש בעייה ברדיאטור חימום? ואם כן איפה הוא??? האם ניתן לנקות אותו??
אשמח לרעיונות מחממים יותר :):confused:

לי הייתה בעיה דומה בפראדו 2002, החימום עבד חלש מאוד וקפאתי חורף שלם, גם מד חום המנוע היה תמיד ברבע התחתון וכמעט שלא היה מגיע לחצי שהוא מקומו הטבעי. החלפתי טרמוסטט והבעיה נפתרה, ניצלתי את ההזדמנות גם לצורך החלפת מי הרדיאטור.
היום לא רק שחם ונעים לנסוע אלא גם צריכת הלק השתפרה פלאים.

בהצלחה

eyals
08-02-16, 11:20
תודה גלעד בשמחה,

-->