PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך סיוע/עצה בהרגלת כלב לתינוק חדש

בלייד
08-02-16, 19:43
היי

בשע"ט אשתי בהריון מתקדם (טפו,טפו,טפו,מלח,מים,שום,בצל..) ואני שובר את הראש איךהכלב יקבל את זה.

מדובר בפיטבול (מסורס) טוב מזג בן 11.5 שעונה לשם "קייזר" והוא די בטוח שאני אבא שלו..קייזר גם מאוד אוהב את אשתי כך שאין בעיה מהבחינה הזו. הוא גר איתנו בבית וישן ליד המיטה שלי. לציין שהוא היה כלב שמירה בחצר עד לפני שנה וחצי אבל הוא התרגל טוב מאוד לחיים הנוחים בתוך הבית והשיל מעליו כל התנהגות תוקפנית שהייתה לו.

הענייו הוא שבעוד חודש וחצי לערך עתיד להצטרף ילד ראשון לתא המשפחתי המשולש שלנו. השאלה איך אני יוצר קשר טוב מהתחלה בין קייזר לילד? כמובן שאנחנו לא מתכוונים להשאיר אותו לבד עם הילד בשנים הראשונות אבל שהוא לא יקפוץ פתאום על אשתי/עליי בזמן שאנחנו מחזיקים את הילד כי הוא רוצה תשומת לב וכ'ו וכ'ו...

מי שחווה בעבר/בהווה אירוע דומה אשמח להתייחסות וגם אם יש המלצות למאלף כלבים שאפשר להתייעץ איתו והוא מומלץ גם טוב

תודה מראש

בלייד

savyon
08-02-16, 20:34
זה מה שאמרו לי לעשות, זה מה שעשיתי ויצא טוב (גולדן...)

כשאתם חוזרים עם התינוק מבית החולים, אישתך נשארת בחוץ עם הסלקל ואתה הולך להוציא את הכלב לסיבוב,
ביציאה מהבית, ליד הרכב או משהו כזה נותנים לו לרחרח את האישה, הסלקל והילד ואח"כ אתה והוא יוצאים לטיול,
כשאתם חוזרים אישתך בבית עם התינוק, אבל התינוק כבר לא זר לו, הוא הריח אותו מקודם והוא מכיר אותו...

זה מה שאמרו לי לעשות, זה מה שעשיתי והכלב מעולם לא התנהג שלא כמו שצריך,
אפילו להיפך, כל זמן שהתינוק היה המיטה שלו, הכלב היה שוכב מתחת למיטה, שומר ולא נותן למי שהוא לא מכיר "להתקרב"
(בכל זאת זה גולדן, הוא נהם על מי שהתקרב...) וכשהילד לא היה במיטה, הוא היה מסתובב חופשי. הכלב לקח על עצמו את תפקיד השומר

המשוטט
08-02-16, 21:33
היתה לי אמסטפית מעוקרת .

לא אהבה את הרעיון (בלשון המעטה).

יש הבדל עצום בין גולדן לפיטבול.

יש מאלף מצויין באיזור מחלף ירקון (על יד מה שהיה המקום של יגאל) לצערי לא זוכר את שמו.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

מוטי ג.
08-02-16, 22:07
לי היו בורדר קולי מעורבת בת 13 והבן שלה בן 12 מעורב עם רוטווילר שניהם היו בבית הרבה שנים.
ללא שום טריק מיוחד הם לקחו על עצמם את תפקיד השומרים, גם כשהתינוק התעורר בלילה.
עד שהוא התחיל לזחול והפרווה בכל מקום לא כ"כ התאימה יותר והם עברו לישון אצל ההורים( שכנים).
עדיין שיחקו יפה עם הילד כשנפגשו.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

KOOKE
08-02-16, 22:10
לתת לכלב להתקרב ולהריח את הרך הנולד כמה שיותר גם מחוץ לבית וגם בתוך הבית.

לא לגעור ולצעוק כל הכלב אם הוא מתקרב לתינוק או מריח או מלקק אותו.

הכלב צריץ לקדר את התינוק עם חוויה חיובית מבחינתו.

מאיזה איזור אתה בארץ ואוכל להמליץ על מאלף.

בכל מקרה בשום מצב לא משאירים את הכלב עם התינוק או ילד רך בשנים ללא השגחה ופיקוח צמוד שלכם.

בלייד
08-02-16, 22:14
ראשית תודה לכול המגיבים ועל המהירות... אשתי לא הבינה מה הקשר של ג'יפולוג אז הסברתי שג'יפולוג קשור להכול (-:

אני מתגורר במושב ליד כפר סבא.

נ.ב איתי. ראיתי את ההודעה ואצור איתך קשר מחר בעה נורמאלית

itayhi
08-02-16, 23:22
יש מאלף מצויין באיזור מחלף ירקון (על יד מה שהיה המקום של יגאל) לצערי לא זוכר את שמו.

נתן פרל.
גם אני ממליץ עליו בחום. מכיר אותו מעל 15 שנה.

איתי

המשוטט
09-02-16, 00:07
נתן פרל.
גם אני ממליץ עליו בחום. מכיר אותו מעל 15 שנה.

איתי
אכן זה שמו

-->