PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסן פאת'פיינדר- המלצות \ תובנות \ מסקנות?

צארלי
09-02-16, 11:46
שלום
כיום נוסע על איסוזו טרופר דיזל 2003- אני מבסוט אבל האישה מתלוננת על הנוחות ביום יום ( קצת ישן ומסורבל בשבילה)
15,000 בשנה.
2 טיולים בחודש בממוצע
זוג + שלוש + כלב גדול
תקציב- עד 90 אלף ש"ח
ממה שראיתי הניסאן פאת'פיינדר עונה על הדרישות - אשמח לשמוע מבעלי ניסיון, וממי שמכיר חוות דעת על הרכב
מבחינת נוחות, עבירות, עלויות ואפשרויות לשיפורים ( ממה שראיתי כדאי להגביה ולמגן ) אמינות ותקלות וכו'...
(אם יש המלצות לרכבים נוספים אשמח לשמוע.....)
תודה מראש

nirs
09-02-16, 21:44
מניסיון אישי, שנמוך ביכולות השטח גם בהשוואה לטראנו.
אני הייתי מוותר.

צארלי
09-02-16, 21:51
אוקיי....תודה

assafy
09-02-16, 22:35
אני קניתי פאת׳פיינדר 2007 לפני חודשיים וחצי.
מהניסיון המועט שיש לי עד עכשיו הרכב מפנק, נוח על הכביש ועם ביצועים טובים (חוץ מרדיוס סיבוב שיכול להיות יותר טוב). צריכת דלק 1 ל8.5.
בשטח עד עכשיו לא נפל מהרכבים האחרים אבל הגובה אכן די נמוך והגבהה נידרשת (עוד לא עשיתי).
הביקורות רכב די ממליצים עבור רכב משומש (כולל באתר זה) ובמחיר שלך תוכל להשיג שנתון יותר חדש מהמיתחרים.

יהיה מעניין לשמוע ממישהו שיש לו רכב דומה יותר זמן.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

נפתלי בלאו
10-02-16, 20:04
המלצות – כמו שכבר כתבו, הפאת'פיינדר – שהחליף בארץ את הטראנו החל משנת הדגם 2006 – שדרג את איכות חיי המשפחה המטיילת. רשימת האבזור, המרחב וסידור ששת המושבים הנפרדים, עם יכולת קיפול וקבלת רצפה שטוחה מפגוש-לפגוש בזמן הצורך, הפכו את השימושיות למעולה. לא פחות. בשלוש השנים האחרונות ליבוא הסדיר ולפני החלפת צורת המרכב לנוכחית, שאינה מיובאת, הגיעו דגמים עם מנועי דיזל חמושים בשישה צילינדרים שהפכו את הנסיעה על הכביש לתענוג גדול עוד יותר ושיפור בצריכת הדלק. ביבוא מקביל, הגיעו דגמים מונעי בנזין. עד כאן יופי.

תובנות – לא הייתי צריך יותר משני טיולי נגב ארוכים וממצים כדי להתרשם מיתרונותיו וחסרונותיו של הפאת'. הוא מצוין בדיונות ובשבילים מהירים, אך בעייתי ביותר בשטחים טכניים, במיוחד כשמדובר ברכב שלא הוגבה ומוגן. נדרשות עבודות מע"צ תכופות כדי לשמור על הפלסטיקה מלפנים ומאחור, מגיני הבוץ המקוריים קשיחים ופגיעים כמו גם מדרגות הצד הפריכות. לפני עשור החל שימוש סטנדרטי במערכות בקרת המשיכה כפיצוי על מהלכי המתלה המוגבלים במתלים הנפרדים שהותקנו ברכבים שנטשו את הסרנים החיים. זמן תגובת מערכת ABLS המותקנת בפאת' ונועלת את הגלגלים שאיבדו אחיזה בהצלבה, דורש היכרות והסתגלות לאופן פעולתה. אין ספק, נעילה נשלטת, עדיפה.

מסקנות – אוסיף על דבריו של נירס לעיל ומנסיוני: הטראנו הספרטני, במיוחד כזה שנבנה לטיולי שטח – ולהם בלבד – מוגבה, ממוגן ונעול, יעבור בקלות ובהנאה גדולה פי כמה במקומות שהפאת' יצטרך להזיע בהם ואולי אף להיפגע.
הטרופר שלך, צארלי, שייך לדור הולך ונעלם, לצערנו. הואיל ואתה מרוצה ממנו, יעד אותו לטיולים. בתקציב שיש לך תוכל למצוא בקלות רכב שישרת היטב את אשתך, ביום יום.
בהצלחה!

צארלי
10-02-16, 20:26
תודה על התשובה המקיפה. ההצעה שלך בהחלט על הפרק- אם כי אני לא משתגע על להחזיק 3 רכבים בבית...... שוב תודה

asafk
10-02-16, 21:51
ומצד שני... פאתפיינדר מוגבה בערכה סטנדרטית וממוגן, עם בקרת האחיזה של הדור השני שהיא עדיפה על זו של השנתונים הראשונים - לא ירגיש נחות מול אחיו לקטגוריה. חסרה לו נעילה אחורית שיש בפג׳רו, למשל, אבל חוץ מזה הוא בהחלט באותה ליגה לטעמי.
בלי ההגבהה הזו ובלי מיגון הוא פשוט לא במשחק, מה שהופך את התרומה של הגבהה ומיגון למרשימה עוד יותר כמו גם הכרחית.

אסף.

-->