PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לרכב שטח לסופ״ש (משפחתי)

The_Niro
15-02-16, 17:13
1. התקציב - 65000-70000
2. סופ״ש אחד ל... (אחד לחודש, במקרה הקיצוני, שניים בחודש)
3. נהג יחיד - אני
4. מיועד לטיול משפחתי, בין 4 ל 7 נפשות.. משתנה.
5. ק״מ בשנה - לא ידוע, בהתאם לטיולים
6. אין תנאי סף, הכל הולך, ידני, אוטומטי...

הלכתי לפי הבקשות בתחילת הפורום...

ארחיב מעט,
מכל מה שקראתי עד עכשיו, ובאופן אישי, הפאג׳רו הארוך נראה לי כאופציה הטובה ביותר. מודל 2005-2006 עומדים בקריטריונים של התקציב, ויש כאלה עם מיגונים (מוגבהים יש פחות)..

הייתי שמח להמלצות, אזהרות, איפה בודקים רכבי שטח באיזור המרכז (תל אביב)ֿֿ, ובכלל כל מה שאפשר.
קראתי את כל מה שאפשר על הפאג׳רו כאן בפורום ועוד, אבל בדרך כלל ההודעות קצת ישנות והייתי שמח לטייק עדכני יותר.

אני מגיע מעולם הדו גלגלי, כביש ושטחֿ, ובאופן כללי מאוד מחובר לעולם המוטורי, אבל לא מבין דבר וחצי דבר ברכבי שטח.

תודה מראש לכל מי שיענה,

ניר

The_Niro
15-02-16, 20:27
ניסאן טראנו גם נראה אופציה לא רעה.. (2005-2004)..
דעתכם ?

Ofert
18-02-16, 10:37
אחזור על ההמלצה שלי:

אני יכול להמליץ על טנדר מוסו. גלוי נאות - אני עומד למכור את שלי עכשיו. זהו למעשה ג'יפ מוסו שהוסיפו לו ארגז. מה זאת אומרת? קפיצי סליל נוחים, קבינה מרווחת ומפוארת, גם מאחור - לא מזכיר איכות נסיעה של טנדר. הרכב הוא אוטומטי, מנוע דיזל מתכנון מרצדס. עבירות מצוינת עם גיר לואו והגבלת החלקה. זה שלי שימש כפרייבט, שנת 2005, 177,000 ק"מ והוא שמור היטב ומטופל במוסך סאנגיונג שם מכירים אותו היטב. יש לו ארגז קרי-בוי יפה ושימושי כתא מטען ענק ננעל, מיגון והוספתי לו מולטימדיה ומצלמה אחורית, חלונות כהים ושקעים. מחיר: תקבל עודף נאה מ-40. מבחן כאן: http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?pCat=TRAC&catID=3&articleId=2689&curpage=1

לירוןר
23-02-16, 21:41
שלום ניר אני הייתי עד לא מזמן בחיפושים בתציב שלך ואף יותר ויכול לומר לך מהחיפושים שלי מה אני שקללתי הסקתי ובחרתי... רק שאלה הרכב הוא רק לטיולים סופש או גם ליום יום לעבודה וכו?אם הכוונה לרכב רק לטיולים בלי יוםיום אז לך על פגרו או טראנו ישן שנת 2000 וכאלה תתקן מה שצריך יישאר לך עוד ספייר
לנדקרוזר מאוד קשה למצוא במצב סביר בסכום הזה מנסיון של חודשי חיפוש.
אם הכוונה לאוטו גם ליוםיום אז האמינות ונוחיות יותר משמעותיות , הייתי הולך על אותם דגמים חדשים יותר ,עם קמ נמוך בהיסטוריית טיפול מסודר כמה שניתן.
פגרו קינג 2004 -5 יעלה סביב 50k חייב הגבהה 5000-8000 שח מיגון 6000₪ וזה החיסרון מול טראנו ,העלויות ,אבל נראה לי שיכול להכנס בתקציב שלך.
גם טראנו עם מנוע3000 יהיה סבבה יעלההסביב 40000 אבל לא מתפרסמים הרבה עם קמ סביר .לגבי מנוע 2700 הרבה יותר נפוץ וזול אך הבנתי אולי לא נכון שהמזגן חלש והאוטו בכללותו כבד יחסית תקנו אם אני טועה ומטעה...,נחשב אמין יחסית . בין שניהם מנסיון קצר של נהיגה הפגארו יותר נעים ויציב אבל כבד על הכביש ,בשטח נראה לי לפני שיפורים עדיף טראנו.
אני בסוף בגלל שאני גם גיפאי מתחיל אבל איש שטח ותיק:rolleyes: וחשובה לי האמינות בחרתי בגראנד ויטארה מוגבהת, שנכון שהוא עם פחות יכולות בשטח אבל אם זו תהיי הבעיה אמרתי אז כבר אחליף כרגע יש לי מלא מסלולי טיול לעשות שבטוח הוא מספיק להם . בהצלחה

The_Niro
24-02-16, 08:34
תודה רבה על התגובה. אני מכוון אך ורק לטיולים, אחד או שניים בחודש לא יותר. שאר הימים האוטו עומד. אולי באמת עדיף לחפש איזה 2000 שמור. תודה רבה.

נדב ש.
24-02-16, 08:38
אם הרכב ליום יום מצטרף להמלצה על פג'רו קינג, גדול, מרווח, מפנק.
לא ציינת רמת טיולים, אבל הקינג עונה לדרישה של טיול משפחות עד רמה בינונית(אפילו + ) בהכנה מוקדמת, הגבהה+מיגון.
חשוב לבדוק שכל המכלולים תקינים ועובדים, היסטוריית טיפולים מומלץ, לשים לב אם שופצה משאבת הזרקה ומתי(עסק קצת יקר), לבדוק נזילות חופשים וכו'.

The_Niro
24-02-16, 09:01
הרכב לגמרי לא ליום ליום כמו שציינתי. ורמת טיולים קשה לי לומר היות ומעולם לא הייתי או עשיתי טיול בשטח ברכב עם ארבעה גלגלים...

andy.shaked
24-02-16, 10:20
בתקציב שלך אתה יכול למצוא מספר "מציאות"
בכל מקרה טיול של יותר מ-5 נפשות בעיתי כי כל התא מטען מתבטל.
תתחיל לבצע נסיעות מבחן ותראה מה נוח לך, אחר כך תתחיל לחפש לעומק.

The_Niro
24-02-16, 10:27
הבעיה בנסיעות מבחן היא שאתה מבצע על רכב חדש, לא רכב ישן שאמור לספק חוויה שונה בעליל.. 4-5 נפשות זה הסטנדרט, 7 חשבתי שיהיה נחמד לאורחים.

andy.shaked
24-02-16, 10:31
אין שום בעיה לצאת לנסיעת מבחן, לכל סוג רכב יש מועדון בפייסבוק.
כנס למועדונים וכתוב שאתה מתעניין ברכב ומעוניין לצאת לנסיעה קצרה.
אני בטוח שתמצא מישהו.
ככה אני עשיתי.
בכל מקרה אם תרצה לבדוק טראנו 3.0 ואתה מהצפון דבר איתי

נדב ש.
24-02-16, 10:31
הרכב לגמרי לא ליום ליום כמו שציינתי. ורמת טיולים קשה לי לומר היות ומעולם לא הייתי או עשיתי טיול בשטח ברכב עם ארבעה גלגלים...

עכשיו ראיתי.
אם ככה הייתי מכוון לרכב זול יותר מהתקציב שקבעת, אבל ל 7 אנשים אין הרבה אופציות...
מציע שתסמן לך כמה ותתחיל לבדוק, כשתינעל על משהו תעלה פה ותישאל את השאלות.

בוזי
24-02-16, 13:55
הרכבים שהזכרת יכולים לאכלס 7 אנשים, אבל לא יישאר מקום לקופסת גפרורים.
שלא לדבר על זה שלעשות מסלול בינוני ומעלה עם 7 אנשים ברכב, זו התעללות בנוסעים וברכב.

guy888
24-02-16, 19:09
אם מדובר ברכב לטיולים בלבד הייתי מחפש מנוע בנזין.
חבל ברכב שנוסע מעט והחסכון בדיזל לא יהיה משמעותי להכנס להוצאות של שיפוץ משאבת סולר או מזרקים.

yoni_0000
24-02-16, 19:23
לנדרובר!
דיסקברי 2 אם אתה מפונק או דיפנדר אם אתה לא.
מבחינת נוחות להרבה נפשות דיסקברי 2 הוא האופציה הכי נוחה לישיבה ונסיעה, וגם הכי טובה לשטח.
קיים רק מוניטין האמינות המפוקפק, לכן שווה להשקיע בלמידה מקדימה בשביל לא ליפול על נבלה.

כן, זה רכב שידרוש ממך קצת מעבר לפאג'רו, אבל אם אתה באמת מחובר לעולם המוטורי אני מניח שתסתדר ותהנה בהתאם.

asafk
24-02-16, 19:24
אם מדובר ברכב לטיולים בלבד - כל SUV יהיה פשרה.
אני במצב כזה הייתי מחפש עד שמוצא סופה טובה או דיפנדר - רכב שטח שהוא לשטח בלבד, רכב שטח אמיתי. למה "לשלם" בעדינות של SUV, ביכולות שטח פחותות, כאשר אין בזה צורך אמיתי?

אסף.

zivo
24-02-16, 19:50
אם מדובר ברכב לטיולים בלבד - כל SUV יהיה פשרה.
אני במצב כזה הייתי מחפש עד שמוצא סופה טובה או דיפנדר - רכב שטח שהוא לשטח בלבד, רכב שטח אמיתי. למה "לשלם" בעדינות של SUV, ביכולות שטח פחותות, כאשר אין בזה צורך אמיתי?

אסף.

אסף,
עבור משפחה שמתחילה לטייל, סופה יכולה להיות חוויה מטלטלת (תרתי משמע).
צריך לזכור, שעבור היושבים מאחור, טיול שטח, זו חוויה מטלטלת למדי...
אם אין ניסיון, וזו לא משפחה באמת ספרטנית, הייתי מתחיל מ SUV כמו שנאמר פה.
סופה (ודפנדר) זה למתקדמים.
7 נפשות ברכב אחד, בעייתי מאוד, זה סרדינים, ומאד בעיתי לגבי ציוד.
בגלל שניר (מתחיל השרשור), מציין שיש לו רקע טכני, לא הייתי פוחד מ SUV , הוא יתמודד עם כל הדברים הקטנים (ויהנה מנסיעה של בן אדם)

The_Niro
27-02-16, 21:42
בדיוק :-)
אם זה היה רק עבורי הייתי כנראה ממשיך לרכב רק! על אופנועי שטח ונהנה לי מכל רגע. אבל המחשבה היא לגמרי על טיולים עם המשפחה.. ומאוד מאוד חשוב לי שיהיה להם נח וכיף, אחרת מהר מאוד אני אמצא את עצמי בטיול משפחות אבל לבד.
סופה או דיפנדר כנראה לגמרי עדיפים על SUV's למינהם.. אבל לא למשפחה. לפחות לא לשלי :D

אסף,
עבור משפחה שמתחילה לטייל, סופה יכולה להיות חוויה מטלטלת (תרתי משמע).
צריך לזכור, שעבור היושבים מאחור, טיול שטח, זו חוויה מטלטלת למדי...
אם אין ניסיון, וזו לא משפחה באמת ספרטנית, הייתי מתחיל מ SUV כמו שנאמר פה.
סופה (ודפנדר) זה למתקדמים.
7 נפשות ברכב אחד, בעייתי מאוד, זה סרדינים, ומאד בעיתי לגבי ציוד.
בגלל שניר (מתחיל השרשור), מציין שיש לו רקע טכני, לא הייתי פוחד מ SUV , הוא יתמודד עם כל הדברים הקטנים (ויהנה מנסיעה של בן אדם)

Ofert
28-02-16, 10:32
אתה מוזמן להתרשם ולנהוג בטנדר מוסו שלי. אני חושב שהוא יתאים מאד לצרכיך. הוא מרווח ונוח גם מאחור ובארגז הננעל שלו תוכלו להעמיס ציוד כאוות נפשכם. הוא משמש גם בסיס מצוין לשדרוגים אם תחליט להכנס לעניין ברצינות.106451

ishc
28-02-16, 16:49
אתה מוזמן להתרשם ולנהוג בטנדר מוסו שלי. אני חושב שהוא יתאים מאד לצרכיך. הוא מרווח ונוח גם מאחור ובארגז הננעל שלו תוכלו להעמיס ציוד כאוות נפשכם. הוא משמש גם בסיס מצוין לשדרוגים אם תחליט להכנס לעניין ברצינות.106451

הבנו שאתה רוצה למכור את הטנדר שלך אבל זה יהיה נחמד אם תפסיק לדחוף אותו לכל שירשור.

לפותח השירשור, למשפה גדולה לטיולים הייתי שוקל רכב אמריקאי גדול, יוקון ארוך או סאברבן.

-->