PDA

צפייה בגרסה מלאה : רקסטון, האם כדאי, דגש על שוק השיפורים

idosit
01-03-16, 21:49
שלום ,

לאחר מס' שנים בג'ימני , החלטנו לגדול.
אנחנו מטיילים בממוצע פעם בחודש, הרבה לבד ולא בוחלים בקטעי עבירות קשה. אם כי לא זחילת סלעים לשמה.
הבחירה הטבעית היא קרוזר, אבל למי יש כסף.
הרקסטון, למעט מהלך מתלה קצר וזוויות גישה/נטישה , זוכה בסכ לביקורות טובות.
שאלותיי :
א. האם יש לו שוק שיפורים זמין ואמתי - מיגונים, הגבהות, נעילות. [ אינני מאמין ב ESP ]
ב. האם יש מוסכים ייעודיים שאפשר לסמוך עליהם, באזור המרכז/שרון.
ג. האם יש מישהו באזור השרון, שהינו בעלים של רקסטון, ויהיה מוכן להיפגש איתי.

בתודה,
עידו

בוזי
02-03-16, 01:46
כן, כן וכן.

idosit
02-03-16, 21:55
בוזי שלום
האם ואיך אפשר ליצור אתך קשר לצורך מפגש
מס הסל שלי 0523605640
בתודה,
עידו

ishc
03-03-16, 08:00
כן, כן וכן.

בוזי, למען הדורות הבאים תשקיע קצת בפירוט.

בוזי
03-03-16, 08:45
רעיון טוב.
מיגונים - יש אצל המשפרים, מתוצרת רסטה, אספיר ועוד. ניתן למגן מהפגוש הקדמי ועד מיכל הדלק, שנמצא מתחת למושב האחורי שמאלי.
הגבהות - יש קיטים של בולמים וקפיצים שנותנים הגבהה של 2״. ניתן גם להגביה עם ספייסרים ואף הייתה תקופה שזו הייתה אופציה מהיבואן, אך זה לא מומלץ.
נעילות - הרכב מגיע עם מערכת בקרת משיכה יעילה למדי. לא כמו בלנדרובר או אפילו בלנדקרוזר, אך עושה את העבודה בדרדרת ובהצלבות. פחות בשטח טכני. ניתן להתקין את כל סוגי הנעילות שמתאימות לג׳יפ, מאחר והסרנים הם תואמי דנה 30 ו-44.
החל מאוטומטיות זולות, עבור באוטומטיות יקרות יותר, שמחליפות את הקייס וכלה בנעילות נשלטות חשמלית, מכנית או פניאומטית.
טיפולים - בגדול כל מוסך כללי יכול לטפל ברכב, לא צריך גורו. אין לרכב הזה ״מחלות״, ״שגעונות״, או ״מחלות תורפה״ מיוחדות.
מוסכים שמכירים מרצדס ושיש להם גישה לחלפים איכותיים עוד יותר מומלצים, אבל שוב - המוסך הרגיל שלך, שאתה סומך עליו, יעשה עבודה טובה מספיק. אישית, גיליתי שאין תחליף למסננים המקוריים והם גם לא מאוד יקרים. רק קצת.
יש מבחר של חלקים באיביי במחירים שלפעמים משתלמים, שווה לבדוק.
במקרים הנדירים שצריך סורק ייעודי וכיוצ״ב. - יש רשת של מוסכים מורשי יבואן, שיש להם את המיכשור, הספרות והידע, מנסיוני זה לרוב מיותר.
חשוב לזכור שמדובר ברכב פנאי שטח.
כרכב משפחתי הוא פשוט נפלא, נוח ומרווח, בעל ביצועים טובים, חסכוני (הדגם הנוכחי עושה 1:12 סולר - בדוק), גורר מעולה למי שזה חשוב לו, תנוחת נהיגה וישיבה דומה יותר לרכב פרטי גדול מאשר לג׳יפ.
בשטח, חלק היתרונות שלו כרכב משפחתי באים בעוכריו - זווית הבטן שלו די שטוחה וזוויות הגישה והנטישה לא מדהימות. עם זאת, הוא כנראה יעבור בכל מסלול בינוני, לא יעשה בושות. בנוסף הוא מספיק חסון ועמיד, וגם אם הוא מקבל איזו מכה פה ושם, הוא לא נוטה להישבר ולא נתלשים ממנו חלקים. אני מעריך שהוא לא מת על בוץ, אבל זה נכון לכל רכב. אגב, אישית אני משתדל להימנע ממעברי בוץ ושלוליות ככל הניתן, זה אף פעם לא נגמר טוב.
עם זאת, אם הייתי רוצה לבנות מפלצת עבירות למטרת זחילת סלעים, כנראה שהייתי בוחר ברכב אחר.
בהצלחה!

-->