PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על העדכון האחרון של וויז לאנדרואיד

דור אריאל
12-03-16, 07:11
איפה אני רואה שם את כל דיווחי התנועה..?
את הדבר הכי חשוב שם אני לא מוצא..

ofiredri
12-03-16, 07:42
נכון, זה די מוסתר ...
לאחר שבחרת מסלול והתחלת בניווט, לחץ על החלק העליון של המסך (איפה שמופיעות הוראות שמאלה, ימינה). שם תמצא לשונית משמאל "דיווחים במסלול".
מקווה שעזרתי.

דור אריאל
12-03-16, 08:07
עזר חלקית..
את "דיווחים במסלול" מצאתי.

יש את "כל הדיווחים" ?
אני רוצה לראות את כל מה שדיווחו עכשיו למשל כדי לדעת איפה יש תאונות או משטרה
זה ניתן ?

ofiredri
12-03-16, 08:30
עושה רושם שלא ניתן.
כך מופיע באתר התמיכה של ווייז:
In the new version, you can only view reports on your route ahead.

דור אריאל
12-03-16, 08:48
חבל שהם זונחים את המהות של התוכנה ניווט ומתמקדים יותר בדחיפת פרסומות,
בגרסה הזאת כל עצירה זה דוחף פרסומות,
אתמול זה גם עשה לי מסלול מוזר ללא כל הגיון ( שבפועל לא עשיתי אותו והמשכתי כרגיל ) אני לא יתפלא אם זה מעביר עכשיו מסלולים במקומות שהם יכולים לדחוף יותר פרסומות..

עושה רושם שלא ניתן.
כך מופיע באתר התמיכה של ווייז:
In the new version, you can only view reports on your route ahead.

Bernard
12-03-16, 16:58
אני דווקא מעדיף את הדיווחים במסלול שלי בלבד. כל פעם, בגירסאות הקודמות, הייתי משנה את ההגדרה, שיראה דיווחים רק במסלול שלי...

חבל שהם זונחים את המהות של התוכנה ניווט ומתמקדים יותר בדחיפת פרסומות,
בגרסה הזאת כל עצירה זה דוחף פרסומות,
אתמול זה גם עשה לי מסלול מוזר ללא כל הגיון ( שבפועל לא עשיתי אותו והמשכתי כרגיל ) אני לא יתפלא אם זה מעביר עכשיו מסלולים במקומות שהם יכולים לדחוף יותר פרסומות..
נראה לי "קונספירטיבי" במידה מסויימת אבל לך תדע... ואיך אתה יכול באמת לדעת?
גם לפני הפרסומות (שהחלו לפני 4 עידכונים, אצלי.. לא רק בגירסה האחרונה) בחירת המסלול של הווייז היתה... מוזרה לעיתים.
למרות זאת, אני מעדיף אותו על פני גוגל (שעובד מעולה והרבה יותר ברור, במיוחד במקומות עם תוואי כבישים מסובך) בגלל כל הדווחים - משטרה, מהירות התנועה, כמה זמן הפקק יעכב אותך וכו'..
יש גם את האפשרות לדעת כמה משתמשים יש בדרך "שלך" (חבר שלי, כשמבקר, כל פעם מסיר לי את האופציה הזו.. זה מעצבן אותו) וכך ניתן להעריך כמה מהימנים הדיווחים על תאונות/שוטרים/קצב תנועה..

אבל המראה/ממשק החדש - "בהיר" ומובן יותר... צריך להתרגל.

דור אריאל
12-03-16, 19:23
יש בעיה גדולה עם הצורה שהם עשו את המסלול על הפקק, קשה לראות את הפקק שאתה במסלול ( הוא מופיע כ 2 פסים צרים בצדדים )
אני יכנס מחר לקבצים של התוכנה אולי אפשר לשנות את רוחב הפס של המסלול משם

אני דווקא מעדיף את הדיווחים במסלול שלי בלבד. כל פעם, בגירסאות הקודמות, הייתי משנה את ההגדרה, שיראה דיווחים רק במסלול שלי...

נראה לי "קונספירטיבי" במידה מסויימת אבל לך תדע... ואיך אתה יכול באמת לדעת?
גם לפני הפרסומות (שהחלו לפני 4 עידכונים, אצלי.. לא רק בגירסה האחרונה) בחירת המסלול של הווייז היתה... מוזרה לעיתים.
למרות זאת, אני מעדיף אותו על פני גוגל (שעובד מעולה והרבה יותר ברור, במיוחד במקומות עם תוואי כבישים מסובך) בגלל כל הדווחים - משטרה, מהירות התנועה, כמה זמן הפקק יעכב אותך וכו'..
יש גם את האפשרות לדעת כמה משתמשים יש בדרך "שלך" (חבר שלי, כשמבקר, כל פעם מסיר לי את האופציה הזו.. זה מעצבן אותו) וכך ניתן להעריך כמה מהימנים הדיווחים על תאונות/שוטרים/קצב תנועה..

אבל המראה/ממשק החדש - "בהיר" ומובן יותר... צריך להתרגל.

-->