PDA

צפייה בגרסה מלאה : כתבה במוסף הרכב של הארץ / The Marker

barak4*4
30-10-05, 22:26
בשרשור הזה בפורום CJ:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=11227
נמרוד כתב:

ועוד משהו - תצטרף אלי בקריאה הפומבית לעידן, "המהנדס", שישכנע את אבא שלו והדוד שלו, האחים גלאס (סחטיין על האזכור והתמונות במוסף הרכב של הארץ!) להרשם ולהכנס לפורום... העזרה שלהם לך ולבעלי ג'יפים ישנים כמו שלך לא תסולא בפז.

מה שנמרוד שכח לציין בצניעותו, זה שהוא פירסם כתבה המשתרעת על פני 4 עמודים באותו המוסף.

כתבה יפה ומעניינת, המלווה בצילומים מעניינים (שצולמו גם הם על ידי נמרוד) וסוקרת את דיגמי הניסאן אקס-טרייל ופאתפיינדר.

סוף סוף מישהו נותן זווית של ג'יפאי אמיתי בכתבת מוסף רכב להמונים. לך תדע, אולי בסוף עוד יבינו את הטירוף שלנו :wink: .

בקיצור, כל הכבוד!

אם מישהו רוצה לראות את הכתבה, אשמח לתת לו את המוסף (רעיון יותר טוב - נמרוד יעלה אותה לאתר. אני כזה עצלן :twisted: ).

אלון_ק
30-10-05, 22:52
עזוב אותך מנמרוד, ראית את הכתבה על המסלול שאת שמו אי אפשר לבטא בגרמניה? :twisted:

גם אני רוצה ללכת לשכור Z4 ב175 יורו ליום ולעשות איזה סיבוב שם... (כן, ברור לי שאני לא אחזור. כן, ברור לי שאתם תשמחו).

גיא
30-10-05, 23:50
אם מישהו רוצה לראות את הכתבה, אשמח לתת לו את המוסף (רעיון יותר טוב - נמרוד יעלה אותה לאתר. אני כזה עצלן Twisted Evil ).

כן כן כן

ryanai
31-10-05, 00:18
גם אני רוצה ללכת לשכור Z4 ב175 יורו ליום ולעשות איזה סיבוב שם... (כן, ברור לי שאני לא אחזור. כן, ברור לי שאתם תשמחו).

אני לא מבין אותך..
אתה מחפש את הריגוש ? האדרנלין ? רוצה ל"קחת סיבובים" עם הרכב במהירות הולכת וגוברת עד הסוף הבילתי נמנע ?

תחסוך לעצמך 175 יורו ותיסע עם תומר (טאטא) :twisted:

סוזי המשתוללת
01-11-05, 01:33
נקסוס היית ד................. ותישאר כזה :twisted:
למה לנסוע לגרמניה ?
דבר אם חבר עיתונאי רכב שייקח למבחן כזה רכב ותצטרף אליו
אני הייתי צריך לנסוע רק עד לדן קיסריה בשביל לנסוע על כל במוו שהייתה קיימת אז (97)וגם קיבלתי חדר במלון :twisted:

אלון_ק
01-11-05, 19:26
כן סושי, היית דביל ותישאר כזה. לא הרכב מעניין אותי אלא המסלול, תקרא את הכתבה ותבין... סתם היה רשום שם שאפשר לשכור BMW ושיש להם ביטוח למסלול הזה אז זו הייתה ברירת המחדל. ברור שבמקרה של מפגר כמוני הייתי מעדיף לנסות את זה עם CBR900, אחרי זה על למבורגיני דיאבלו (כן, מהישנות) ובסוף על יונימוג (מה, אני אסע עד גרמניה ולא אקח סיבוב?). :lol:

סוזי המשתוללת
01-11-05, 23:44
בטח למסלו קוראים ניבורגרינג לא?

נמרוד
02-11-05, 11:11
תודה :wink:
קישור למוסף:
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/LiArtSR.jhtml?objNo=58985

אלון, "נורבורגרינג" זו מילה שכדאי לשנן... כשתמצא את עצמך במצב היפוטתי בגרמניה על האוטובאן בבמוו 525 שכורה מנסה לחפש במערכת הניווט אם הדבר הזה ששמעת עליו זה בעירNurborg או Nirberg או בכלל Nurenberg או Nuremberg כדי לדעת כמה יש לך לנסוע עד לשם... פתאום זה יראה חשוב. Been there, done that. אם זה היה אחרי שקראתי את הכתבה של יואב קווה, אולי לא הייתי מוותר בקלות :cry:

אריה פאהן
02-11-05, 13:54
יפה ומעניין
ו,,,,עדיף שיואב קווה ישאיר לך לכתוב את הכתבות על רכבי השטח (ראה כתבה על האמר )
שיטה חדשה לבקרת משיכה בהאמר :D

דרור ברלי
02-11-05, 13:58
למי שנמצא בגרמניה - לא לוותר על החוויה! למרות שהתענוג יקר.

לאלה שכבר עכשיו רצים להזמין כרטיס בלופטהנזה, אני מקווה שקראתם את מה שיואב כתב בצד - "עלויות נילוות" במקרה תאונה... תכינו כסף בצד.

-->