PDA

צפייה בגרסה מלאה : עלו פרסומות עד נפש

דרור ברלי
20-03-16, 09:13
הקופצים הללו הופיעו יום אחד, וכל יום שעובר כובשים לעצמם עוד סנטימטר ועוד אחד ממסך הלפטופ הקטן גם ככה שלי. (13.3).
אין לי מושג במחשבים ובמערכות ההפעלה שלהם. נדרשת הדרכה - שלב-שלב, צעד צעד, מה לעשות על מנת לחסום לחלוטין ולתמיד את הזבאלה הזו.

tomergir
20-03-16, 09:24
הפתרון הוא די פשוט.
יש תוכנה שאתה מוסיף לדפדפן שלך והיא נקראת addblocker.
כנס ללינק הזה https://adblockplus.org/ ותלחץ על הלינק בצבע ירוק.
תקבל עוד שטח מסך :)

Saar
20-03-16, 09:25
דרור,
אתה מדבר על פרסומות קופצות כאן באתר?
כאן אין פרסומות קופצות. מה שיש אלו פרסומות וידאו של גוגל, אם אתה עומד עם העכבר על פרסומת רגילה יותר מ X שניות, הוידאו מתחיל לנגן (במרכז העמוד).
הפיתרון הפשוט הוא לא לעמוד עם העכבר על פרסומות אם אתה לא מתכוון ללחוץ עליהן.
חוסם פרסומות זה דבר נחמד מאוד למשתמש, אך מאוד לא מתחשב במי שמספק לך את תוכן האתר וחי מהפרסומות האלו.

tomergir
20-03-16, 09:36
אתה יכול לאפשר לאתרים ספציפיים את הפרסומות ולא באופן גורף.106828

דרור ברלי
20-03-16, 11:56
כרגע ממחשב בעבודה ולא בבית, עם מסך 22' ונקי מפרסומות. איזה כיף..... אז ככה:

הבעיה לא רק בג'יפולוג אלא בכלל. מהרגע שנכנסים לרשת. לא בעיה של אתר ספציפי - זה משהו בהגדרות אצלי כנראה.
הבעיה לא רק בפרסומת שהסמן במקרה ריפרף מעליה אלא גם בסתם סמלונים שהסמן עולה עליהם.

זה קופץ ורודף אחרי הסמן על כל המסך. אי אפשר לגלוש עוד. הלפטופ שלי קטן - 13.3 אינץ' - ואי אפשר לעבוד ככה.

ותסלחו לי על הביטוי - במצב כזה, שבו פירסום לגיטימי הופך למיטרד שאי אפשר לחיות איתו עוד - אז שיזדיינו כל המפרסמים. אני יודע שאני ועוד רבים וטובים כמוני ואלה לא אלפים בודדים אלא עשרות ומאות אלפים - נקעה נפשם מהפרסום האגרסיבי והם לא ירכשו מוצר שהפרסומת שלו הפריעה להם/הציקה להם/קפצה להם לתוך הפרצוף בכוח. פרסום כזה הוא סוג של אלימות.

בוזי
20-03-16, 13:58
נשמע שהמחשב שלך נגוע באיזו רושעה/רוגלה/שיט אחר.
הרץ סריקה של האנטי וירוס ובנוסף חפש בגוגל mbam - זה אנטי שיטים כאלה - תתקין ותריץ אותה, המצב ישתפר כנראה.

noams20
20-03-16, 14:45
מחזק את מה שאמר בוזי
תוריד ותתקין את התוכנה הזאת בגירסה חנמית
https://www.malwarebytes.org/

grand
20-03-16, 19:05
דרור
כנס להגדרות של הדפדפן, חפש את המילה הרחבות...
וזרוק את כל ההרחבות שתראה שם לכל הרוחות.. בהצלחה

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

אביעד פ.
20-03-16, 21:17
כשהפרסומות היו שקטות, תפסו שטח מסך קטן, לא רדפו אחרי שגללתי במורד העמוד, ולא היו מותאמות בדיוק למחלה שקראתי עליה בגוגל לפני יומיים, לא חשבתי אפילו להשתמש בחוסם פרסומות.

אתרים שהגזימו לגמרי ואחרי זה עוד טרחו לחסום את החוסם פרסומות והשקיעו את הכסף שהם הרוויחו ממני (כן, אני הלקוח של האתר ולא ההפך) בלהציק לי עוד יותר, נעלמו משורת המועדפים שלי ואני פשוט לא נכנס לשם. לדוגמא וואינט, "אבן יסוד" בתרבות הקריאה והעיתונואות הישראלית בשנת 2016.

Bernard
21-03-16, 00:27
גם אני חושב שהמחשב שלך נגוע במשהו..
אבל לא הייתי מציע לך "להתעסק" בזה (בגלל כל מיני שאלות/הערות שהעלת בעבר:)) - קח את הלאפטופ לאחראי המחשבים בעבודה ו.. שיסדר לך את זה.

-->