PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסכת ריתוך Speedglass 100V

ModChiP
26-03-16, 15:33
נמאס לי מהמסכה הסינית שלי.
לפי הדיון של ים המסכה הכי מומלצת במחיר סביר היא Speedglass 100V.
מאז עברו כמה שנים ורציתי לבדוק מה השתנה.
וגם איך המסכה בתפקוד של חובב.
תודה!

kobiarava
26-03-16, 20:08
מסיכה מצויינת, עולם אחר פשוטו כמשמעו לעומת המסיכות הסיניות. עובד עם אחת מעל שנתיים, משתמש בה כמעט כל יום (מפיק קטן ועד פרוייקטים גדולים), ואין לי מילה רעה לומר עליה.

קובי

Big_White
26-03-16, 20:08
נמאס לי מהמסכה הסינית שלי.
לפי הדיון של ים המסכה הכי מומלצת במחיר סביר היא Speedglass 100V.
מאז עברו כמה שנים ורציתי לבדוק מה השתנה.
וגם איך המסכה בתפקוד של חובב.
תודה!

מסיכה מצויינת, אבל לדעתי יקרה בנוסף לזה השמשות שלה גם מיוחדות מאוד, ככה שתטרך לקנות שמשות יעודיות.

אני עם לינקולק וויקינג (עם הטלווזיה הכי גדולה)
יש את הוויקינג עם טלוויזיה קטנה יותר בקצת משלי ויותר זולה מה 3M
יש גם את MILLER, עם מסיכות מעולות במחירים הוגנים. הדגם הזה

http://weldfabulous.com/miller-271347-classic-variable-shade-red-flame-welding-helmet/

אם אתה לא עובד עם המסיכה כל יום כל היום, אין טעם לקנות מסיכה מעל 200 דולר. כי זה פשוט 200 דולר ששוכבים על המדף במקרה הטוב או זרוקים איפה שהוא במקרה הרע ( אצלי המסיכה נמצאת על המדף)

היתרון היחיד שאני רואה ב ספידגלאס על פני לינקולן וויקינג, זה HEADGEAR סופר נוח! זהו, שם מבחינתי נגמרים היתרונות שלה.

למילר יש הדגיר כימעט כמו של הספידגלאס

kd2
27-03-16, 00:15
קודם כל אני מאוד שמח שאותם דיונים העלו משמעותית את רמת המודעות לנושא.

אני מרתך היום עם ה100V, לפחות פעמים בשבוע, אחלה תמורה למחיר.
למתחרות הגדולות יש גם קסדות במחירים האלו, אנחנו הלכנו אז על ספידגלס בגלל הנוחות שבעבודה מול מ.ב.

חסרונות של ה100V:
1. דיליי קצר מידי לטעמי, לא דיל ברייקר.
2. שטח הכיסוי של המסיכה (לא חלונית הריתוך, אלא הפלסטיק השחור עצמו) הוא טיפה קטן
ואם אני זוכר נכון התייחסתי לזה גם בדיון הישן ההוא.

הפתרון הוא פשוט לקחת T שירט, לשים את החור של הראש על אזור החלונית, לשים 4 אטבים בהיקף, ואז לגזור
איך שאתה רוצה.
כך אתה מקבל כיסוי שניתן להסיר מתי שרוצים, וכשרוצים הגנה מלאה היא גם שם.
(אין שום בעיה בטיחותית עם זה, אלו אותן חולצות שאתה לובש כשאתה מרתך והן לא דליקות ברמה שמשפיעה פה)

אם אתה מהדרום אתה מוזמן לבוא להתנסות, היא עובדת גם בטיג 10 אמפר - למי שיתלבט בעתיד.
בהצלחה
ים

ModChiP
27-03-16, 00:32
מחר אני הולך לדבר עם יוני נראה מה המחיר שהם יוכלו לתת.
האמת שבאופן אופטימלי רציתי לקנות 100V של מישהו שנמאס לו ושדרג למשהו יותר יקר.

ModChiP
27-03-16, 07:43
ים מה היה המחיר ל 100v כולל מעמ ממ.ב?

LIRON5721
27-03-16, 10:42
שבוע שעבר רכשתי במ.ב ספידגלאס 100 ב750 ש"ח

ModChiP
27-03-16, 16:55
באיזה רמה צריך להחליף את הלוחית הגנה?
הלוחית נמכרת בבודדים?
איפה אפשר להשיג מקט?

kd2
27-03-16, 19:05
המחיר שלירון אמר, אבל אל תבנה על זה שנמאס לאנשים ממנה, באמת שאם אתה לא
עובד איתה כל היום, אתה לא תרצה להחליף.
אני עוד לא החלפתי לוחיות מעל שנה, מחיר סט להחלפה עולה אולי אולי איזה 10 דולר, זה לא שיקול.

ד"ש ליוני.

ModChiP
27-03-16, 19:47
אני לא אגיד מחיר שיוני הביא לי, אבל ציפיתי להנחה יותר רצינית.
אולי הגיע הזמן לעשות עוד קניה קבוצתית?

ModChiP
28-03-16, 01:37
מסיכה מצויינת, עולם אחר פשוטו כמשמעו לעומת המסיכות הסיניות. עובד עם אחת מעל שנתיים, משתמש בה כמעט כל יום (מפיק קטן ועד פרוייקטים גדולים), ואין לי מילה רעה לומר עליה.

קובי

קובי כמה עדשות חיצוניות כבר החלפת?
פשוט הדרעק הזה מגיע בחבילות רק של עשר.

kobiarava
29-03-16, 16:23
קובי כמה עדשות חיצוניות כבר החלפת?
פשוט הדרעק הזה מגיע בחבילות רק של עשר.
החלפתי 2 סטים (פנים וחוץ) בשנתיים ומשהו, בערך החלפה אחת בשנה. לא קניתי עשיריה של מגני עדשות, אלא קניתי אותם בבודדים מספק משנה-עסק לאספקה טכנית שאני עובד איתו. לוקח עוד כמה גרושים אבל מונע ממך לקנות את כל החבילה...

קובי

ModChiP
29-03-16, 18:25
למה החלפת מגני פנים?

lizard
29-03-16, 22:42
הם נשרטים ומתבלים. כן, גם הפנימיים.

Big_White
30-03-16, 19:55
המגן עשויי מפוליקרבונט, ברגע שיש עליו אבק ויהיה עליו אבק, רוב האנשים פשוט תופסים את הסמרטוט הכי קרוב שיש להם ליד( אפילו אם הוא נקי שרק יצא מהכביסה ומנגבים את השמשה.
זה שורט אותה ישר בניגוד הראשון.

עוד בעיה נפוצה, שאנשים מניחים את המסיכה עם הפנים על השולחן, ועל השולחן לפעמים יש כלים ברזלים וכו וכו וזה נשרט בקלות רבה.

אני עם הלינקולן שלי חודשיים, עובד איתה יום יום, בנתיים לא החלפתי שום שמשה, פעם בשבוע שוטף אותה עם מים זורמים ומנגב עם האצבעות את כל הלכלוך, אחרי זה עובר עם לחץ אוויר כדי לייבש ומחזיר חזרה למסיכה.

במסיכה הקודמת שלי, במהלך השנתיים שהייתה איתי, החלפתי 5 פעמים שמשות, 3 פעמים ראשונות בגלל שלא ידעתי, פשוט הייתי הולך ומנגב עם החולצה.
ובפעמים הנוספות כי העדשה נהייתה כהה ושרוטה קצת, בגלל שה צינורות של הידית השתפשפו ( אני שם על הכתף) או חתכתי עם דיסק ועפו גיצים.

אבל מסיכה תמיד להניח עם הפנים למעלה, לפחות זה היחס שלי למסיכות שלי.

lizard
30-03-16, 20:07
כמה חודשים אחרי שקניתי את המילר שלי הזמנתי מחו"ל איזה 30 מגינים פנימיים וחיצוניים. המכס המזדיין דרש ממני להשתמש בשירותי עמיל מכס בתואנה שזה ייבוא מסחרי. לך תסביר להם שאלו חבילות של 10 ושעשיתי טעות בהזמנה. נאלצתי להפרד מעוד 200-300 שקל. לא היה שווה בכלל. לכן כשאתם מזמינים, אל תזמינו כמויות אבל גם לא בבודדת. לדעתי 5 יח' חוץ ופנים יכולות להספיק להמון זמן. מה גם שאם שומרים על המסיכה אז לא תצטרכו להחליף הרבה. אפשרות נוספת היא לקנות לוח פוליקרבונט בעובי המתאים ולחתוך לבד כשצריך.

kobiarava
30-03-16, 21:11
ההתעסקות עם חיתוך לבד מיותרת עד אבסורדית לטעמי. קונים פעם בשנה, כמה גרושים, וזהו. אם אצלי היה צורך להחליף פעם בשנה, סביר להניח שבשימוש ביתי-חובבני המגנים יחזיקו פי 3 מזה. המסכה שלי אמנם נשמרת בקנאות, אבל עובדת המון, אני מרתך איתה בחודש ממוצע 5-15 קג של אלקטרודות, לשם הפרופורציות.

קובי

ModChiP
16-04-16, 01:28
בשעה טובה הגיע אלי המסכה.
אחלה מסכה אבל היא מרגישה לי קצת חלשה מבחינת הפלסטיק, להשוואה עם המסכה הסינית הקודמת שלי הפלסטיק של ה 100V רך יותר, אני מניח שהיא תעמוד בנפילה קצת יותר טוב אבל נראה.
חוץ מזה היא מצוינת עולם אחר.
יוני ומ.ב הוכיחו את עצמם ולמרות המרחק המוצר הגיע אלי, אני אמשיך לעשות איתם עסקאות.
מה שכן הייתי שמח לראות אותם קצת יותר בפורום.

-->