PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה מכשיר ARCHOS

rikmik
28-03-16, 16:18
אם זה לא המקום הנכון, מתנצל מראש!
כמו בכותרת, יש לי מכשיר ארקוס ששימש אותי רק לניווטים,
לאחרונה המכשיר השתגע לי, ואין לי אפשרות לתפעל אותו,
או לנווט איתו.
מבקש ממי שמתעסק עם זה ,מבין, טכני מחשבים, לעזור לי האם אפשר להחזירו למוטב.?
כמובן הכל תמורת תשלום!!!
יש בנימצא ממליץ?
תודה מראש!
מיקי

erezgur
28-03-16, 16:38
עשוי לעזור אם תסביר מה השתבש.
נדלק?
מסך עובד?
מסך מגע עובד?
מוצא gps?
יש קליטת ויפי?
מתחבר למחשב? המחשב מזהה אותו נכון?
נטען והסוללה מוזיקה מעמד?

כיום ייתכן וודאי לרכוש חדש ולא לתקן מכשיר ישן תקול, אלא אם זה באמת תקלה קלה.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

rikmik
28-03-16, 19:43
עשוי לעזור אם תסביר מה השתבש.
נדלק?................................... ......................................צו דק
מסך עובד?................................... ........................................ ........................................ ......................עובד נדלק, נכנס לאינטרנט.
מסך מגע עובד?................................... ........................................ ........................................ ...............עובד
מוצא gps?.................................... ........................................ ........................................ .......................מוצא ג'י פי אס

יש קליטת ויפי?................................... ........................................ ........................................ ..............קולט וייפיי
מתחבר למחשב? המחשב מזהה אותו נכון?................................... ........................................ ..............מתחבר למחשב, מזהה המחשב.
נטען והסוללה מוזיקה מעמד?................................... ........................................ ..................................נטען והסוללה מחזיקה מעמד.

כיום ייתכן וודאי לרכוש חדש ולא לתקן מכשיר ישן תקול, אלא אם זה באמת תקלה קלה...................עובד,,,תקלה בתוכנה , אם אנני טועה!
למיטב הבנתי, השתבש שם משהו בתוכנה, מפשעי "הלוואה לחבר", ככה חזר, תקול!
המון תודה על תגובתך!
מיקי

erezgur
28-03-16, 22:44
עדיין לא מבין ממה שאתה כותב מה השתבש.
באיזו תוכנה אתה משתמש?
נסה בכל זאת להסביר מה אתה רואה משובש

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

rikmik
28-03-16, 23:13
השתבש הכניסה למפות, כאילו היורו מפס קיים, אך לא מעלה לי מסלולים,
כמו כן, התמונה כאילו מתהפכת, גם אם אני מפסיק את הסיבוב האוטומתי, עדיין.
איזה תוכנה? אין לי מושג לומר לך, פשוט עד כדי כך לא מבין.

- - - Updated - - -

ואם יש דרך, יכול לשלוח לך תמונה של המכשיר, אולי זה יתן לך להבין עם איזו תוכנה אני.....

-->