PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילות לג'יפ

jaras
01-11-05, 22:41
מה קורה חברים??
רציתי לדעת מה ההבדל בין נעילות של דטרויט לבין לוקרייט האם יש הבדל בתקטוקים שלהם באמינות,כמה שיותר נתונים יעזור לי מדובר בסמוראי וב קורנדו(מוסו)
תודה מראש לכולם

נמרוד
01-11-05, 23:54
הסבר מפורט תמצא כאן:
http://www.jeepolog.com/j6tech_lockerguide.htm

לדעתי לסמוראי אין בכלל דטרויט לוקר - זה או לוקרייט או לוקרייט...

לצמיגים בגודל ישראלי - 31, 33 מקסימום - הנעילות הקטנות מסוג לוקרייט/איזילוקר/נוסליפ עושות עבודה מצויינת. לי יש איזילוקרים בג'יפ קדימה ואחורה 5 שנים בלי בעיות - בקוראנדו יש לך סרן אחורי דנה 44 כמו שלי בג'יפ CJ. לסמוראים יש לוקרייט פחות או יותר לכולם, ויש תקלות פה ושם - אבל בגדול מדובר על נעילות אמינות מאד ועושות את העבודה.

jaras
02-11-05, 00:48
אז לא הבנתי מה יותר טוב לקורנדו

גיא
02-11-05, 08:49
אני חושב שמישהו סיפר לי פעם שיש גם איזילוקר לסמוראי. זה בעצם אמור להיות אותו דבר.

לקורנדו שלך יש מאחורה דיפרנציאל כמו של סיקס. לכן נעילה של סיקס תתאים לך.

ותקרא את מה שנימרוד צירף לך. יש שם תשובות לכל השאלות.

נמרוד
02-11-05, 10:04
אז לא הבנתי מה יותר טוב לקורנדו

גם אני לא הבנתי מה יותר טוב. אין כזה דבר יותר טוב!

לוקרייט עדיפה כי היא עולה אולי חצי מהמחיר של דטרויט לוקר, ואפשר להביא אותה בקלות במזוודה - מה שקשה עם דטרויט לוקר כבדה. וקל מאד להתקין לוקרייט, כל אחד עם זוג ידיים טובות ויכולת לקרוא הוראות ולעבוד לפיהן מרכיב לוקרייט תוך כמה שעות. דטרויט - לא כל כך פשוט, ההתקנה דורשת מיומנות ויש בה סיכון לנזק בטווח הארוך בגלל כיוון קורונה פיניון לא מקצועי.

דטרויט לוקר גדולה עדיפה מבחינה של חוזק ועמידות. אבל כל עוד מדובר על רכב שטח רגיל עם צמיגים בגודל סביר של 31 אינץ' (אני מנחש שלא יותר), גם הלוקרייט חזקה מעל ומעבר לנדרש.

אם כסף הוא לא שיקול מבחינתך, ואתה מתכוון לשלם לבעל מקצוע עבור ההתקנה - דטרויט טובה יותר, באותו מובן שעדיף להיות עשיר ובריא :lol:

-->