PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמישהו יסביר לי את הקטע של הפול לא לעשות ביטוח דרך הטלפון. הםא לא רוצים למכור?

elitkh
07-04-16, 23:43
למה בשנת 2016 אני צריך להגיע פיזית אל המשרדים של הפול כדי לעשות ביטוח?!?
ואיך זה שלא קם שום מתחרה בנישה הזו ?

חנן-ג'יפולוג
07-04-16, 23:53
הם מבטחים רק כי המחוקק מחייב אותם. מי ירצה להתחרות איתם?

לעניין עצמו: ראיתי טענה בקבוצת זולו בפייסבוק שאפשר לבטח בפול בטלפון, ויש גם את זה:

http://fullgaz.co.il/forums/showthread.php/4389-%E4%E0%ED-%E0%F4%F9%F8-%EC%F2%F9%E5%FA-%E1%E9%E8%E5%E7-%E7%E5%E1%E4-%E1%E8%EC%F4%E5%EF

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

boaz avrahami
08-04-16, 00:59
למה בשנת 2016 אני צריך להגיע פיזית אל המשרדים של הפול כדי לעשות ביטוח?!?
ואיך זה שלא קם שום מתחרה בנישה הזו ?

לא.
הם מאוד לא רוצים למכור ומי שמגיע לפול הוא אלו ששום מבטח מסחרי לא מעוניין לבטח אותם אולם בגלל שהביטוח חובה אז צריך לדאוג להם בכל זאת.
לכן דופקים אותם במחיר ומטרטרים אותם ככול שניתן.

קרא עוד כאן-

http://www.pool-act.org.il

moutzi
08-04-16, 01:25
קצת חדש בכתיבה בפורום, אבל אתמול עשיתי ביטוח חובה בפול בטלפון לרכב של הבן שלי. אפילו היו יותר זולים ב 700 שקל מהסוכן שלי ושלחו לי את הפוליסה בפקס. ממש 2016...

Sent from my iPhone using Tapatalk

elitkh
08-04-16, 02:57
לאיזה סניף התקשרת?
אם הם דופקים אותך בכסף (והם אכן דופקים בגדול) אז זה כנראה רווחי-למה לא לתת שרות נורמלי?

מאיר אלוני
08-04-16, 11:49
גם אני עשיתי ביטוח בפול לבת שלי בטלפון וגם קיבלתי הנחה של מאות ש"חים לעומת האחרים, מה שכן הם מבקשים לדבר עם בעל הרכב ובעל כרטיס האשראי באותו מעמד.

חנן-ג'יפולוג
08-04-16, 12:20
באיזה מספר טלפון?

מאיר אלוני
08-04-16, 12:26
באיזה מספר טלפון?

דבר ראשון להכנס למחשבון ולבצע השוואת מחירים : http://car.mof.gov.il/
וכאן יש את אתר הפול : http://www.pool-act.org.il/

elitkh
08-04-16, 13:04
אני מכיר את האתר. והתקשרתי אליהם והם לא הסכימו לעשות לי ביטוח בטלפון. אולי בכלל שמדובר בביטוח לזמן קצר?
התקשרת ישירות לאחד הסניפים או לטלפון המשותף?

yogibear
08-04-16, 23:25
גם אני עשיתי ביטוח בפול - ביטוח לחודש - לאופנוע של הבן שלי - שיחה טלפונית אחת היה ביטוח .
ויצאו אפילו זולים טיפה מהסוכן הקבוע שלי ...
יכול לציין לטובה את השירות ...

חנן-ג'יפולוג
09-04-16, 09:23
בגלל זה ביקשתי מספר טלפון ספציפי מאלה שכן הצליחו, כי את סגנון ההתנהלות השכונתי שם אני מכיר היטב בשנתיים האחרונות, ולכן הגיוני לי שיש פקידה במספר טלפון אחד שכן תסכים ופקידה אחרת במספר טלפון אחר שלא תסכים.

moutzi
09-04-16, 12:01
03-9424300 וללחוץ 1
להבנתי זה מגיע למכירות ולא לסניף ספציפי. בסניפים הם לא עושים בטלפון וכנראה בגלל זה אנשים מקבלים תשובה שלילית כשהשיחה מגיעה לסניף...

חנן-ג'יפולוג
09-04-16, 12:02
תודה.

moutzi
09-04-16, 12:08
בבקשה. דרך אגב ממני לא ביקשו לדבר עם בעל הרכב או עם בעל הויזה אבל דרשו שהרכב כבר יהיה רשום במשרד הרישוי על שם המבטח. בגלל שרק העברנו בעלות הייתי צריך לשלוח את העברת הבעלות אליהם במקום לחכות 24 שעות עד שמתעדכן ואז חיכיתי חצי שעה עד שעידכנה במחשב... אצל סוכן רגיל לא דורשים את זה

נדב ש.
12-04-16, 11:47
לא מבין למה כולם רצים לפול במקום לבטח בחברת ביטוח נורמלית, אפילו שעולה טיפה יותר, אני מדבר מניסיון, תביעה איתם (שלא תיצטרכו חלילה) לא ניגמרת ונימשכת שנים, כשבחברה אחרת היתה ניגמרת מזמן.
המלצתי מי שיכול להימנע מהם שיעשה זאת.

asafk
12-04-16, 11:57
לפול הולכים רק כשאין ברירה...

אסף.

חנן-ג'יפולוג
12-04-16, 12:44
כשאמצא סוכן שלא מעקם את האף בביטוח לתקופה קצרה, אשמח לעזוב את הפול.

חנן-ג'יפולוג
19-04-16, 11:34
ניסיתי הבוקר בטלפון.
כמעט הצליח, עד לסעיף שבה היא ביקשה את נפח המנוע של ההיילקס והוא לא היה רשום ברשיון.
בזה נסגר הנושא ונשלחתי אחר כבוד להגיע פיזית לסניף.

asafk
19-04-16, 14:23
גם אני ניסיתי טלפונית. המוקד מאוד אדיבים וענייניים.
שמעה שזה אספנות העבירה אותי לסניף. שם אמרו שאי אפשר בטלפון כי הם צריכים לראות שהרשיון הוא באמת אספנות. שאלתי למה לא יסתכלו במחשב של משרד הרישוי שהם מחוברים אליו. אמרה שזה רעיון טוב והיא תבדוק ותחזור אלי תוך שעה. זה היה לפני ארבעה ימים.

אסף.

נדב42
07-06-16, 09:24
למען הדורות הבאים:

עשיתי אתמול ביטוח בפול לויטארה למשך כשבועיים (משאיל אותה לחבר). אף חברה לא מוכנה לבטח לתקופה כל כך קצרה.
זה הצריך אמנם 2 שיחות טלפון (ומייד אחסוך לכם אחת...), אבל הייתי איתם על הקו במצטבר כולל המתנה בערך רבע שעה, ועוד לפני שסגרתי את הטלפון הפוליסה המשולמת היתה אצלי במייל.

אז הנה אחסוך לכם: מספר הטלפון כפי שצויין הוא 03-9424300 (מוקד טלפוני ארצי) ואתם צריכים שיהיו לכם מול העיניים:

רשיון הרכב, כולל:

מספר רישוי
נפח מנוע
מספר שלדה
מספר נוסעים מורשים
פירוט אמצעי הבטיחות (לרכב ישן שלא מופיע ברשיון, פשוט תענו לפי מה שיש ברכב. אם אתם לא יודעים, תגידו "אין" - כל היסוס עוצר את התהליך ...)
שם ומספר זהות של בעל הרכב

רשיון נהיגה של הנהג הצעיר ביותר, כולל:

שם
ת.ז.
תאריך לידה
תאריך הוצאת רשיון לסוג הרכב המבוטח (שימו לב, זה מופיע בגב הרשיון, אבל לא תמיד. אם לא מופיע אצלכם תבחרו "נהג צעיר ביותר" אחר ותנו את הפרטים שלו ...)
האם היו תביעות ביטוח חובה בשלוש השנים האחרונות (זה לגבי כל הנהגים)

כרטיס אשראי רגיל (לא נטען או בעל מוזרות כלשהי ...)

אל תחרטטו בפרטים. במהלך השיחה הנציגה בקשה ממני אישור לוודא את הפרטים מול מאגר מידע, אז אל תמציאו סתם פרטים. אין אצלם "כל נהג מעל גיל XXX", אלא "כל נהג" כאשר הצעיר ביניהם נקוב בשם ומאומת מול מאגר המידע. ואם חסר לכם פרט כלשהו מהרשימה זה לא ילך ...

עם כל אלו ביד, ייקח לכם 10 דקות לקבל רשיון משולם במייל או פקס (עלה לי 113 ש"ח ל- 12 ימי ביטוח לויטארה).

בהצלחה :)

נדב.

asafk
07-06-16, 09:50
וזה תופס רק לרכב פרטי לא למסחרי.

אסף.

GodsFather
07-06-16, 09:51
עכשיו רק נשאר לבנות אפליקציה שתעשה את כל זה בשבילך.

חנן-ג'יפולוג
07-06-16, 09:53
ניסיתי לעשות להיילקס.
מה שהכשיל את התהליך היתה העובדה שנפח המנוע לא רשום ברשיון.
לא הפריע להם שהוא מסחרי.

asafk
07-06-16, 13:20
ובסוף הצלחת? אני כבר כמעט חודשיים אחרי ההתייצבות בסניף, רואה סוף סוף אור בקצה מנהרת רישום הנפח ברשיון. עדיין בלי ביטוח אבל אופטימי.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
07-06-16, 13:24
בטלפון, כשלתי.
בסניף עצמו הצלחתי, אם כי זה היה די ארוך (כשעה) ומצחיק.
בשלב כלשהו היא שאלה אותי מה נפח המנוע. עניתי שזה 2.4. היא טענה שזה לא יכול להיות כי הנפח חייב להיות גדול מהמשקל הכולל: 2.5.
ניסיתי להסביר, להוכיח, להראות בויקיפדיה שזה הנפח.

בסוף, בפרץ של יצירתיות, נשברתי והודיתי שהנפח הוא 2.7.
צריך להיות סדר, אין מה לעשות.

asafk
07-06-16, 16:46
אז אני לא הצלחתי. כנראה בגלל שהנפח קטן מהמשקל הכולל. תודה על הטיפ ואני הולך להחליף מנוע.... 3 ליטר של טוארג נראה לי שיעבוד...

אסף.

itayhi
07-06-16, 16:55
וזה תופס רק לרכב פרטי לא למסחרי.

אסף.

הם כבר מודעים לעובדה שרכב 4*4 m1 הוא רכב
פרטי או שעדיין מתעקשים שזה מסחרי....?

איתי

נדב42
07-06-16, 18:12
m1 זה m1 , וממש לא מעניין אותם אם זה ג'יפ או פרייבט. אם רשום m1 זה כל מה שצריך ...

בוזי
11-06-16, 12:44
מעניין איך מנוסח הנוהל שאומר שנפח המנוע חייב להיות גדול מהמשקל הכולל, ובאילו יחידות מדידה הוא משתמש.

או שזו הודעת שגיאה שהתוכנה מקפיצה.

הם מבטחים אספנות?

asafk
11-06-16, 14:12
״זה המחשב״.

אסף.

-->