PDA

צפייה בגרסה מלאה : איירטון סנה

קוניסטון
23-04-16, 13:38
דרור, יש לי ניחוש שאתה הערצת את הבחור (לכמונו בני 40+)
הקרינו לאחרונה סרט SENNA שפשוט מדבר למי שמעריך נהיגה נטו ללא טכנולוגיה ופוליטיקה....אולם מצד שני רואים שאולי (אולי!) עדיף להסתגל לשינוי ולהכיר בעידן החדש (בזמנו זה היה ווילאמס ובניטון)...זה אומר לעבור לדיסקו 4....5.....6.. שמצלמה מראה לך איפה הסלע מתחת לאוטו?:)

asafk
23-04-16, 13:42
הסרט נהדר בעיקר בגלל שהוא מציג את האיש וגם את הספורט שהתחיל בעידן של נהגים מעשנים עם שפם, ועבר בדיוק בימים של סנה כמה מהשינויים הגדולים ביותר.
אבל האיש באמת היה ענק. גם נהג אדיר וגם ספורטאי.

אסף.

קוניסטון
23-04-16, 13:51
הסרט נהדר בעיקר בגלל שהוא מציג את האיש וגם את הספורט שהתחיל בעידן של נהגים מעשנים עם שפם, ועבר בדיוק בימים של סנה כמה מהשינויים הגדולים ביותר.
אבל האיש באמת היה ענק. גם נהג אדיר וגם ספורטאי.

אסף.
אפשר לדעתי להעביר סדנה שלמה לגבי תובנות מהתנהלות האיש והתמודדות עם השינוייo
...מחד, כיצד שמר על קור רוח למרות אי הצדק הבולט...ידע להכיל...ומנגד פחות הצלחה בעיקר כיצד מתמודדים מול שינויים....היריב שלו (פרוסט) עבר לווילאמס (המתקדמת טכנלוגית) ולקח לו זמן להגיב...ועד אשר "השתכנע" לעבור ולהכיר בשינוי...שומכר היה עם ביניטון (נדמה לי) עם טכנולוגיה מתקדמת עוד יותר ...
ואפשר להאמין לו שענה בכנות שהעדיך את מירוצי הקרטניג ...שנטו נהיגה "עירומה"....מקווה לגיל החדש שיחווה נהיגה כזאת ולא יחווה רק מכונית אוטונומית..רחמנה....

דרור ברלי
24-04-16, 00:13
למרבה הצער, ההערצה לאיירטון סנה, לפחות שלי, החלה רק אחרי מותו.
עוד לא ראיתי את הסרט, אבל ברור שאצפה בו.

כן הערצתי את שני גיבורי הפורמולה 1 משנות ה-70 שגם עליהם עשו סרט (RUSH) - ניקי לאודה וג'יימס האנט.
אם כבר, זו היתה התקופה של הנהגים עם השפם שמזיינים, מעשנים ושותים את עצמם לדעת.
כל מירוץ נגמר עם פצועים ולעיתים הרוגים וזה היה בתקופה שזה היה באמת ספורט של משוגעים נטו, לפני שהכסף הגדול השתלט לגמרי.

-->