PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסך שמבין בסופה באזור העמק

חן אלינועם
23-04-16, 17:40
יש למישהו מושג מי באזור עפולה והעמקים יכול להיקרא " מבין" או " מקצוען" בנושא סופה?
נמאס לי כל פעם להסתפק בבינוניות של חמיס מנצרת או יקדאן משפרעם....
מתקנים משהו ודבר אחר מתקלקל באורח פלא..או ששבים לתיקונים חוזרים של אותה הבעיה כמה פעמים.

נמרוד
23-04-16, 17:52
ארנון הפרדס חנה.

חן אלינועם
23-04-16, 18:42
פרט אליו יש מישהו נוסף יותר באזור העמק.

galig
23-04-16, 19:42
תלי כ"ץ קיבוץ דברת, מקצוען ובן אדם.

זיף
23-04-16, 20:36
מוסך שריד , שרון.ממליץ מאד

נדב ש.
23-04-16, 20:41
תלי כ"ץ קיבוץ דברת, מקצוען ובן אדם.

++1

DANI1
24-04-16, 07:03
מוסך איברהים שלבי מול קיבוץ מזרע ,אני מטפל אצלו כבר 15 שנה ,050-7228470
מסור לו דש מדני כהן
בהצלחה
DANI 1

Yosim
24-04-16, 15:31
אייל הרוש בקיבוץ דליה

חן אלינועם
27-04-16, 18:49
אפשר את הטלפון של אייל הרוש מקיבוץ דליה בבקשה....
אברהים לא מטפל בסופות לדבריו אין לו מושג איך מחליפים ומכוונים קורונה פיניון....תלי כץ מדברת קצת התבלבל 2000 שקל בשביל כיוון והחלפה של קורונה פיניון זה מוגזם [דיבר רק על העבודה, החלקים עליי] והכי מקומם זה שהוא אומר שייקח לו יומיים עבודה...נו באמת....זו עבודה של שלוש שעות מקסימום.

נמרוד
28-04-16, 11:07
2000 שקל להתקנה וכיוון קורונה פיניון בשני סרנים (אני מניח...) זה מחיר סביר ומעיד על בעל מקצוע רציני! (לא מכיר את הבחור המדובר).
זה הרבה יותר משלוש שעות עבודה, וזו עבודה מורכבת שדורשת נסיון, כלומר זה לא משהו שנותנים לילד שמחליף שמנים לעשות, אלא לרוב בעל הבית יבצע בעצמו.

אתה יכול גם לבצע בעצמך -
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/1337-jeepolog-archive

boaz avrahami
28-04-16, 12:08
1000 שח לסרן זה סביר.
2000 שח זה מוגזם

יומיים לסרן זה גם מוגזם.

six 4 life
28-04-16, 14:38
אברהים לא מטפל בסופות לדבריו אין לו מושג איך מחליפים ומכוונים קורונה פיניון....תלי כץ מדברת קצת התבלבל 2000 שקל בשביל כיוון והחלפה של קורונה פיניון זה מוגזם [דיבר רק על העבודה, החלקים עליי] והכי מקומם זה שהוא אומר שייקח לו יומיים עבודה...נו באמת....זו עבודה של שלוש שעות מקסימום.
אם מישהו מפרק את הסרן שלך לגורמים, מתקין מיסבים חדשים, מכוון לך קורונה ופיניון, וכל זה בפחות או ב3 שעות "מקסימום" במקומך הייתי דואג. מאוד.

חן אלינועם
29-04-16, 20:22
2000 שקל להתקנה וכיוון קורונה פיניון בשני סרנים (אני מניח...) זה מחיר סביר ומעיד על בעל מקצוע רציני! (לא מכיר את הבחור המדובר).
זה הרבה יותר משלוש שעות עבודה, וזו עבודה מורכבת שדורשת נסיון, כלומר זה לא משהו שנותנים לילד שמחליף שמנים לעשות, אלא לרוב בעל הבית יבצע בעצמו.

אתה יכול גם לבצע בעצמך -
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/1337-jeepolog-archive

מדובר בסרן אחורי בלבד , ידוע לי שהעבודה מצריכה ניסיון ולכן אני מחפש מישהו אמין, אולי כהגזמתי עם נושא הזמן ובאמת זה יותר משלוש שעות אבל בטח לא יומיים. ואני עדיין חושב ש2000 זה המון לסרן אחד.

six 4 life
29-04-16, 20:47
2000 לסרן זה אכן מחיר גבוה.

נדב ש.
17-05-16, 09:43

למען הסר ספק אין לי מניות אצל תלי, ואני לא מסנגר על אף אחד, רק אני חושב שבמקום להשמיץ בנאדם מוכשר שעובד כמו שצריך כדאי לדעת קצת עובדות.
קפצתי לשם לביקור ותוך כדי קשקושים דיברנו עליך, נאמר שהמחיר שמסר לך הוא הערכה גסה מאוד לבקשתך לדעת כמה יעלה, הבנתי גם שאתה לא רוצה להחליף מייסבים....

אם מישהו מפרק את הסרן שלך לגורמים, מתקין מיסבים חדשים, מכוון לך קורונה ופיניון, וכל זה בפחות או ב3 שעות "מקסימום" במקומך הייתי דואג. מאוד.

זה בלי מייסבים(לא הבנתי למה, אם כבר פותחים), "לזרוק" קורונה פיניון בתוך ביצה כל אחד יכול וזה גם יעבוד וייקח גם 3 שעות.... עד העומס הבא שהכיוון יכול להחזיק ואז תבוא השבירה וזה הרבה יותר מהר ממה שחושבים.

חן אלינועם
17-05-16, 18:13
כבר לא רלבנטי....העבודה בוצעה כבר

-->