PDA

צפייה בגרסה מלאה : [ ארדואינו וחבריו] שליחת מייל בפשטות.

kd2
25-04-16, 18:24
שלום לכולם,

אני מחפש דרך פשוטה - למאותגרי מיחשוב שמריצים קודים מאוד בסיסיים בארדואינו -
לשלוח לעצמי מייל התראה ברגע שחיישן מסויים עובר את הערך שנקבע לו.

לכאורה שירות כזה כבר קיים, הוא נקרא IFTTT (https://ifttt.com/),
(if-this-then-that שזה בעצם ממש בקצרה מה שאני תמיד מבקש מהארדואינו)
שגם יודע לעבוד עם photon של particle, שכבר יש לי (זה לוח שבפני עצמו עושה חיים קלים בחיבור לרשת ולכן קניתי אותו).

על פניו זה בדיוק בדיוק מה שאני מחפש -
התעסקות מאוד מינימלית בקוד כך שגם אני עם 0 ניסיון יכול להצליח (שתילה של אולי 2 פקודות בקוד - של איזה ערך בדיוק לשלוח).
והשירות מתממשק עם הphoton ועם הgmail באופן זריז מאוד (רק תכניס את המייל והפרטים).
משם תציב תנאים מתי לשלוח או לא לשלוח מייל - ושלום על ישראל, זה ממש ידידותי למשתמש.

הבעיה היחידה היא שהוא פשוט לא עובד טוב.*

אז אני מחפש משהו ממש בסגנון הזה, רק שעובד !!!
ומכיוון שבג'יפולוג יודעים הכל....בטח תוכלו לחסוך לי הרבה שעות של הסתובבות סביב הזנב.
זה נראה לי שירות מאוד נדרש לחובב גמור שכבר התנסה עם כל מיני סוגים של חיישנים ויודע לבנות קוד בסיסי, אבל לא מבין כלום ברשתות ואינטרנט, ורוצה לעשות קצת פרוייקטים של בית חכם/בקרה.

(לשדר לdashboard של הפוטון ערכים אני מצליח בלי בעיה, גם לthinkspeak אני מצליח - רק שאני לא יודע איך להמשיך משם למייל).

תודה מראש
ים
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*ברגע שאומרים לאתר לשלוח מייל רק כאשר נגיד - הטמפ' מעל ל30 מעלות...
האתר שולח לך מייל בסגנון - "שלום ים, הטמפ' 27 מעלות".
למרות שפירוש מוגדר שהערך חייב להיות מעל 30 בשביל שליחת מייל.
זה גם מראה שככל הנראה אין טעויות בצורת הפעולה כי הערך האמיתי הוא באמת 27, כלומר משודר לאתר ערך נכון בזמן הנכון ובמקום הנכון, והבעיה היא במסננת של האתר שלא עובדת.
חיפוש בגוגל מראה שהרבה אנשים לא מרוצים מהאתר ושהשירות בו לא אמין ונוטה לתקלות מהסוג הזה.
אבל אולי תמצאו משהו שאני עושה לא נכון.

-->