PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לגבי קניית פורד פיאסטה מליסינג או יבואן.

danif
28-04-16, 14:12
שלום חברים,
אני מעוניין לקנות פורד פיאסטה 2016 מנוע 1.6
יש לי 2 אופציות.
הראשונה היא דרך חברת אלבר, 0 קילומטר, יד 2 שהיד הראשונה זה מפרטי של חברת אלבר. (ככה אמרו לי בחברה שרשום יד פרטית ולא ליסינג.) המחיר שהם דורשים זה 85 אלף ש"ח.
האופציה השניה זה דרך חברת פורד 0 קילומטר, יד ראשונה. חדש חדש "מהחברה". המחיר הוא 92 אלף קילומטר.

ההפרש הוא 7000 ש"ח בינהם.
השאלה מבחינת ירידת הערך,כשארצה למכור את הרכב כמה תהיה ירידת הערך של האופציה הראשונה דרך "אלבר" יד 2?
בקיצור מה כדאי לי יותר? לשלם עוד 7 אלף לקבל רכב "חדש"?
כשאמכור את הרכב לדעתכם ה7 אלף "יחזרו" אלי?
תודה רבה לעונים!

שי..
28-04-16, 14:31
אני הולך לבאס אותך, אז סליחה מראש:

אל תקנה פיאסטה 1.6.

היא מצויידת בתיבה רובוטית כפולת מצמד, אותה תיבה שמותקנת גם בפוקוס (לפני מתיחת הפנים). מדובר בתיבה לא אמינה בעליל עם בעיות בלי סוף. הפיאסטה היא אוטו נהדר מכל הבחינות,- אבל התיבה הזו תוציא לך את כל הכיף, ולעניות דעתי גם תקשה עליך במכירה- כי מי ירצה לקנות רכב עם תיבה בעייתית?
חפש בפורומים השונים ותראה שיש לא מעט שנפלו איתה.
שיהיה חג שמח.

Micha
28-04-16, 15:02
אם יש לך את הכסף, לך על חדש מהיבואן (נסה לקבל משהו "בחינם" כמו מולטימדיה ).
ירידת הערך בגין זה שאתה יד שנייה ובגין זה שהיד הראשונה חברה (שלא יקשקשו לך פרטי. אולי לא ליסינג, אבל חברה בטוח) גדולה בהרבה.

דרור ברלי
28-04-16, 15:13
הפיאסטה היא הסופר מיני הטובה ביותר בשוק ללא ויכוח או לפחות אחת הטובות ביותר - אבל הגיר הרובוטי כפול המצמדים הוא נפילה כואבת. ושלא תגידו שלא הוזהרתם ושלא תבכו על הכסף שזה יעלה. וזה יעלה.
כשדלק מוטורס יביאו פיאסטה עם מנוע נורמלי וגיר ידני, אוכל להמליץ עליה בלב שקט. אבל משום מה נראה לי שמשיח הציריות יגיע רכוב על סופה לבנה לפני שזה יקרה....

danif
01-05-16, 10:58
אוקי אז אני מבין שאתם לא כ"כ ממליצים על הרכב הזה..
דבר ראשון תודה רבה
דבר שני, איזה רכב הייתם קונים בתקציב הזה + -
מאוד קשה למצוא רכב טוב...

שי..
01-05-16, 11:10
ב-83,000 פלוס מינוס יש לך את הסיאט איביזה והפיג'ו 208, שתיהן עם מנועי טורבו קטנים, חזקים וחסכוניים ותיבות אוטו'. האיביזה מצויידת בDSG של פולקסווגן שגם הוא לא זכה לתדמית אמינות, אבל הם טוענים שהאמינות שופרה בשנים האחרונות. לפיג'ו יש גיר אוטו' רגיל, אבל נדמה לי ששוק היד השניה שלה לא משהו.
כמו כן יש לך את כל רכבי המיני האוטו, כשלפי מה ששמעתי השברולט ספארק האוטו' מתבלטת לטובה. לא נהגתי או נסעתי בה, את זה אני יודע רק ממה שקראתי. היא מגיעה עם מנוע 1.4 חזק יחסית (98 כ"ס) ולא מעט אבזור.

dan gal
01-05-16, 12:14
אני חושב שעדיף לך לרכוש דרך אלבר, 7000 ש"ח זה הפרש משמעותי מאוד, ולפני שאתה יורד מקנית הרכב לדעתי הכי טוב שתלך לפני זה לעשות נסיעת מבחן, מה שלך יהיה מתאים ונוח לא בטוח יהיה מתאים ונוח למישהו אחר, לך תעשה נסיעת מבחן אל ישר תפסול

גיא
01-05-16, 12:32
יש לך עכשיו גם את הסטפאויי עם הגיר הרובוטי או הידני
שמועה אומרת שזה דיי מוצלח.

Tzvika-Pick
02-05-16, 16:27
מצטרף לשרשרת הלא-ממליצים על הפיאסטה הרובוטית. אל תיגע בדבר הזה, הגיר על הפנים ובניגוד ל-DSG המפורסם של פולקסווגן כאן לא נראה שיש אפילו ניסיון מצד היצרן או היבואן לפתור את הבעיה. הפיתרון הוא פשוט לעבור לגיר אוטומטי אחר, כמו שכבר עשו בפוקוס המחודשת.

במחיר של הפיאסטה מליסינג 0 קילומטר אתה יכול למצוא רנו קליאו 0 קילומטר. תקבל מנוע טורבו ולא מנוע אטמוספרי וגיר רובוטי כפול מצמדים טוב יותר. אם כי יש לסייג ולציין שככל הנראה מדובר בגיר מאותו הדגם שמותקן בפיאסטה, רק שברנו הוא עושה משום מה פחות בעיות. אל תשאל אותי איך זה יכול להיות.
תוסיף עוד 3,000 ש"ח ואתה כבר בקיו ריו 0 קילומטרים. מכונית הרבה יותר מרווחת ושימושית, אבל חובבת דלק רצינית בדגם האוטומטי.

עוד אופציה שגם הוזכרה כאן היא ה-208 האוטומטית. 82 אלף ש"ח יקנו לך אחת אוטומטית חדשה מהיבואן, לא 0 קילומטר מליסינג. בובה של אוטו, רק חבל שהדגם הזה טיפה ערום מבחינת אבזור (רק 2 חלונות חשמל).

דרור ברלי
02-05-16, 17:27
אל תגעו בגירים רובוטיים. לא דו-מצמדי ולא חד-מצמדי. פשוט לא.
כדי שלא תבכו כאן אחר כך.

-->