PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ בקניה גיפ/טנדר למטרת עבודה עם כלבים

work-dog
02-05-16, 19:22
הייי אני חדש בכל הקטע הזה של גיפים

אז ככה אני יודע שחפרו פה על הנושא:

כיום אני נוסע על קיא פורטה 2011 שעושה עבודה מעולה
ואני נאלץ להיפרד מימנה לצורכי עבודה

אני מחפש גיפ/טנדר לעבודה יום יומית אני מאלף כלבים ואני צריך רכב גדול יותר

אשמח אם תכוונו אותי למה עדיף טנדר או גיפ

אני יכול להשקיע על הכלי כולל הכל 50 אלף ש"ח

ושיהיה חסכוני עד כמה שאפשר ואמין שזה הכל מבכינתי בכל זאת עסק חדש

אני נוסע בממוצע בשנה 15 עד 20 אלף קמ

אני לא נעול על שום גיפ או טנדר אשמח להצעות והכוונה של אנשים שכן מבינים בנושא זה

lizard
02-05-16, 19:27
נתחיל בכמה מקום אתה צריך.
אתה עובד בשטח ? כלומר, יש סיכוי שתתקע עם רכב כביש רגיל?
יש חוקים כלשהם להסעת כלבים? מותר להסיע אותם בעגלה נגררת?

אם אתה לא חייב רכב שטח, אולי תבדוק מסחריות כאלו ואחרות, החל מברלינגו ושו"ת וכלה בסוואנה, פורד טרנזיט, טרנספורטר וכדומה.
אם אתה יכול להשתמש בעגלה, אולי בניית עגלה ייעודית להובלת הכלבים ופשוט להתקין על הקיה וו גרירה?

בהצלחה.

work-dog
02-05-16, 19:31
לא כתבתי את זה אני רוצה להתחיל לעשות טיולים בשטח מידי פעם

בקשר לכל המסחריות אני יוותר עלהם

עגלה אני גם חשבתי על זה אבל הגיע הזמן להחליף את הרכב אז אמרתי שאם כבר להחליף אז נגשים את החלום

כמה שיותר יותר טוב בדרך כלל נוסעים איתי 2 כלבים 3 כלבים

work-dog
02-05-16, 19:57
יש מישהו שיכול לעשות לי סדר בבלאגן מה עדיף גיפ או טנדר המחיר כמו שציינתי הוא 50 אלף שח

רצוי כמה שיותר חיסכוני ואמין ברכב הוא לרווק ולפעמיים להסיע את אמא לקניות או בדיקה

הנסיעה ברכב תיהיה יום יומית בממוצע בשנה 15 עד 20 אלף קמ

אני רוצה להתחיל לעשות שטח אז יהיו גיחות מידי פעם לשטח

אני יודה לכם אם תעזרו לי ההתלבטות הזאת אצלי כבר כמעט שנה

erezgur
02-05-16, 20:11
אין צורך לחזור על הבקשה כל שעה או חצי שעה.
תן הזדמנות לאנשים לחזור הביתה, להתארגן, להגיע למחשב.... בקיצור, קצת סבלנות.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

work-dog
02-05-16, 20:25
אין בעיה אני חדש בכל הנושא הזה שהוא נקרא פורום נחכה עכשיו...

lizard
02-05-16, 20:49
הבעיה עם ג'יפ וכלבים זה שמהר מאוד הוא יהיה מלא שערות וריח כלבים. אם אתה רוצה לטייל אז אני ממליץ על טנדר. איזה, מבינים ממני יגידו.

weref
02-05-16, 21:18
הבחור מאלף כלבים, הם ישבו פלס. סופה פתוחה ארוכה

sent from mobile

work-dog
02-05-16, 21:23
הבחור מאלף כלבים, הם ישבו פלס. סופה פתוחה ארוכה

sent from mobile

אני הדגשתי אמינות זה דבר שחשוב לי כי הרכב הזה חוץ מי טיולי שטח ישמש אותי ביום יום שבממוצע 5 נסיעות למרכז בחודש

weref
02-05-16, 21:31
סופה מתוחזקת אמינה מאוד, אבל לא אופטימלי לקילומטרז' כזה.

כבעל כלבים, טנדר לא להיט. במיוחד בקיץ, חם ומחניק בארגז.

הייתי פוזל לכיוון suv - משפחת הטרופרים לדוגמא.
ויטרות, לנד קרוזרים (אם נכנס בתקציב) יכולים להיות גם אופציה.

sent from mobile

work-dog
02-05-16, 21:45
התקציב כולל ישור קו אם צריך הוא 50 אלף
ובקשר לטרופרים הבנתי שיש בעיה במנועים שלהם
שלמדתי נהיגה למורה נהיגה היה לו ניסאן וטראנו 2005 היה דווקא רכב שאפשר לחיות איתו
אם אפשר על כל גיפ או טנדר שעולה פה בהצעות להגיד מה המחלות של אותו רכב או לשלוח קישור אני אשמח ללמוד יותר על הנושא

KOOKE
02-05-16, 21:53
כחובב כלבים מושבע וכלבן חובב וכן כאוהב רכבי שטח הנה כמה טיפים:

בגדול הייתי ממליץ להעעדיף ג׳יפ על פני טנדר למרות החיסרון של שערות וריח כלבים בחלל אחד סגור.

אסור להסיע כלבים בארגז פתוח של טנדר ראשית עלולים עלולים לקפוץ שנית וחשוב מכך הרוח והאבק לא עושים טוב לכלבים והם עלולים לסבול מדלקות עיניים ואוזניים ולבסוף בארגז פתוח הם חשופים מדיי לגירויים של הסביבה ופחות ניתנים לשליטה שלך בגלל ההפרדה. גם אם אתה מוצא טנדר עם ארגז סגור זה לא ממש מוצלח כי בגדול מרחב המחייה לכלב בארגז טנדר סגור מצומצם יותר מאשר בחלל של ג׳יפ.

עוד דבר ככלל אצבע טנדרים הרבה פחות נוחים לנסיעה והרבה יותר קופצניים מאשר ג׳יפים לא נוח ולא נעים לא לך כנהג ולא לכלבים שאיתך.

לכן עדיף ג׳יפ סגור, ארוך, עם הפרדת רשת בין תא המטען ובין תא הנוסעים או הפרד אחרת לאחר קיפול שורת המושבים השנייה.

work-dog
02-05-16, 22:05
תודה רבה על התגובה אחי ראשית עניין הגירויים זה נכון לכלבים שלא עברו חשיפה ומשמעת מתקדמת
שנית מי פה איך מתקדמים לאיזה כיוון אני צריך גיפ שאני יוכל לעמוד בהוצאות שלו לכן חשוב לי האמינות והדלק עד כמה שאפשר לחסוך שם ?

KOOKE
02-05-16, 23:53
חיסכון בדלק משמע רכב דיזל בכל מקרה חסכוני הוא לא יהיה אלא רק חסכוני יחסית לאחרים בקטגוריה.

לגבי אמינות זו נקודה בעייתית. התקציב שציינת משמעו רכבים ישנים מאד בני למעלה מעשר שנים. לכן מה שיקבע הכי הרבה מה רמת האמינות של רכב כזה או חר שתקנה היא רמת התחזוקה והפטנדיות של הבעלים הקודם.

לגבי עניין הגירויים והחשיפה, לתומי סברתי שכחלק מעבודתך אתה צריך גם לשנע כלבים שסובלים מבעיות התנהגות שאתה אמור לפתור אותם בעבודתך.

work-dog
03-05-16, 00:03
אם אפשר כיוון של גיפים שכן יכנסו לי בתקציב בשנתונים הכי גבוהים שאפשר להכניס

eysham
03-05-16, 07:21
איסוזו טרופר/רודאו
סוזוקי ג'מני

work-dog
03-05-16, 07:38
האם שנתונים של 2005 2006 2007 האמינות תיהיב יותר טובה או שגם הם כבר ישנים וחשופים לשלל בעיות ?

לגבי האיסוזו טרופר והגימיני אין סיכוי הטרופר בגלל בעיות מנוע והגימיני הוא קטן קטן מאוד הכלבים שאני אוהב איתם הם כלבי עבודה וכלבים גדולים יותר ככה שהמקום צריך להיות מרווח אבל נגיד
מיצובישי פגארו 2005 או ניסאן טראנו 2005 ?

Asaf-a
03-05-16, 07:41
הייתי בודק רקסטון, יש טווח רחב של שנים בשוק, והקוריאנים המשומשים נסחרים במחירים נוחים.

work-dog
03-05-16, 07:55
אסף מה האמינות של הרקסטון מחלות ידועות מנוע גיר ?

והאם אפשר לשים מערכת גז ?

והאם המערכת גז לא תפריע לנסיעה בשטח למרות שאני יודע שצריך להגביע אותה וכו

סליחה על הבורות אבל כל זה עסק חדש בשבילי

liontamer84
03-05-16, 08:18
הרקסטונים הגיעו רובם כדיזלים... יהיה מורכב יותר למצוא אחד על בנזין כדי להסב אותו. לדיזל אי אפשר לשים מערכת גז.
רקסטון דיזל ישתה לך באזור ה1-10. שזו צריכה מצויינת יחסית לג'יפ.

תחשוב גם על טראקן, גם פה הרוב דיזלים, אבל עם סבלנות אפשר למצוא בנזין, ואולי אפילו אחד מוסב לגז.

תפתח יד 2, תתחיל לעשות חיפושים, תראה איזה רכבים מהדגמים שהציעו לך כאן, יותר נפוצים, וגש לראות כמה אקזמפלרים.

lizard
03-05-16, 08:20
כשכתבתי טנדר חשבתי שיהיה ברור, כנראה רק לי, שהוא יעשה ברזנט כמו שנמרוד עשה.

work-dog
03-05-16, 08:27
יש מישהו שיכול לעשות לי סדר מה העיברות שרקסטון יכול לעשות מבכימת רמת שטח

ואם זה טנדר חשבתי לקנות אחד פתוח ולהכין תא לבד כמו סוכה שניתן לפירוק

ועוד שאלה מה הבעיות הידועות ברקסטון האם המנוע גיר אמינים ושאר המכלולים

- - - Updated - - -

בואו נעשה סדר

לגבי הרקסטון שדווקא נירא לי אחלה גיפ מה הדרגת קושי שלו בשטח כמובן שחייב למגן ולהגביה אותו
ו1 ל10 זה נתון מכובד מאוד כיום יש גם משפחטומטיות שעושות את אותו דבר על מנוע בזנין 1.6 כמו פורד פוקוס
ולגבי הטנדר אני חשבתי על טנדר פתוח שאני הבנה לו מין תא כזה כמו סוכה שניתן לפירוק
ולדבר החשוב יותר מה האמינות של המנוע גיר ושאר המכלולים של הרקסטון השנתון המדובר הוא 2008

elibaba
03-05-16, 16:47
הרקסטון עביר בצורה סבירה לחלוטין לרכב מודרני עטוי פלסטיקים ואפשר לשפר אותו (אם כי לא בזול יחסית) לרמה לא רעה. בשביל טיולים סבירים ו להתחיל בשטח, וגם ליותר מכך הוא לדעתי מספק. יש הילוך כוח, יש שלדה אמיתית, אפשר לנעול, למגן ולהגביה

Sent from my eMAX mini using Tapatalk

work-dog
04-05-16, 11:49
חברים אחרי חיפוש מעמיק מצאתי איסוזו דימקס שנת 2008 עם 190000 קמ לרכב יש מיגון מלא של אספיר הוא שימש מנהל חברה כליסינג יחיד

המחיר שלו הוא 50 אלף בשבילי כלומר אני שם את הרכב שלי במגרש מימנו נקנה ליס פור יו ובתמורה אני יכול לקחת את הדימקס עם עוד 4000 שח מה אומרים ???
החשש היחיד שיש לי זה הזיוף ק"מ והאופן בו הוא טופל

lizard
04-05-16, 12:43
קח אותו לבדיקה

work-dog
05-05-16, 08:26
חברים בדקתי את הטנדר זה לא בא בחשבון בגלל שהוא שבר לי את הגב
השאלה שלי היא מה עדיף מיצובישי פגארו או טויוטה לנד קרוזר מבכינת אמינות ודלק ?
אין לי בעיה לחכות קצת עם זה ולחסוך עוד איזה 30 לתקציב שיעמוד על 80

work-dog
12-05-16, 12:56
גיפ גרנד צירוקי 2000-2006
יונדאי טראקן 2005-2007
מיצובישי פגארו 2000-2005
טויוטה לנד קרוזר פראדו 1999-2002
סאנגיונג רקסטון 2005-2009
ניסאן טראנו 2000-2005

אמינות תחזוקה ודלק מי הכי כדי גם לצורכי העבודה וגם לנסיעות יום יומיות אין בעיה עם בנזין יוסב לגפמ
חברים אני יודע לכם עם תעזרו רק על פי ידע או מי שמחזיק אחד מאלה שיגיד בעיות מחלות למה צריך לשים לב אלה הרכבים שנמצאים בחיפוש כרגע

tom1105
12-05-16, 15:00
עצרתי את עצמי, אבל... כנראה שאין לך מושג ירוק... (טראקן וגרנד צרוקי??), ג'יפ לא קונים לפי מה שנכנס בתקציב... חבל לך על הכסף ...
אני חושב שג'יפ לא יכול להיות גם לטיולים וגם לעבודה...מה תעשה אם יום אחרי טיול הג'יפ ישב שהוע במוסך ? עשה לעצמך טובה... קנה איזה ברלינגו לעבודה , ישאר לך כסף , תחזור יותר מפוקס ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

work-dog
13-05-16, 07:16
א.אתה צודק אם הוא ישב שבוע במוסך אני יהיה מושבת אבל למזלי יש עוד רכבים בבית
ב.חוץ מהעבודה והיום יום אני רוצה להתחיל לטייל
ג.אני מאוד אשמח אם תכוונו אותי בקניית הגיפ ולא איזה ברלינגו שבת תעשה שבוע שבוע
שבוע מוסך שבוע בית כי לא רע לי עם הרכב הנוכחי
תודה לעוזרים

- - - Updated - - -

ודרך אגב אין לי מושג בכלל בכל הקשור לגיפים לכן אני מתיעץ איתכם

lizard
13-05-16, 08:22
אני חושב שאתה לא יכול להחליט לא על טנדר מבלי שבדקת כמה.

work-dog
13-05-16, 10:34
בדקתי כמה טנדרים מסוג איסוזו דימקס שנתונים 2007 2011 2013 כנל על ההילקס הם פשוט לא נוחים לי לכן הלכתי לכיוון הגיפים עוד פעם אני לא מחפש גיפ שלועס סלעים או משהו כזה פשוט גיפ אמין לא יקר כל כך לתחזוקה שיהיה מקום לכלבים הוא ישמש אותי ביום יום הרבה נסיעות למרכז וחיפה פעם בשבועיים ככה לרדת כצת לשטח או תוך כדי נסיעה עם עבירות טובה אין לי בעיה עם בנזין כי אפשר להסב לגז וזה כל מה שאני מבקש אני יודע שיש מבחר גדול אבל וזה אבל גדול
האמינות של הגיפ חשובה לי מאוד

lizard
13-05-16, 12:21
מה שמנסים להסביר לך זה שאין גם וגם וגם. בטח שלא במחירים שאתה מדבר עליהם.

assafy
13-05-16, 16:51
אתה אדם בוגר ואתה זה שצריך לקחת את ההחלטה.
אני לא מרבה לכתוב כאן אבל עוקב אחר הפורומים הרבה וישנם כאן הרבה אנשים שמבחינתם רכב שטח זה רק כדוגמת סיקס/סופה/דיפנדר בתיחזוק עצמי כמובן.
רכבי כאלה אכן לא מתאימים כרכבים יומיומיים לעבודה.
אני לעומת זאת כשרציתי לצאת מקרוסלת הליסינג התחלתי עם סובארו פורסטר. אם הגודל מספיק לך, תוכל למצוא פורסטר דור 2 בתקציב שלך שיהיה אמין (אם לא תשבור אותו בשטח), יחסית חסכוני (1 ל-10) ואפשר לטייל איתו במסלולים בעבירות קלה עד בינונית כל עוד מבינים את המגבלות שלו.
כאשר רציתי לעלות מדרגה עברתי לניסאן פאת'פיינדר, רכב שמקבל כאן הרבה דעות שליליות שלדעתי לא בצדק בהתחשב בעלות מול תועלת כרכב משומש.
גם אחרי טיולים כדוגמת פרצים עליון או מעלה עשוש אני למחרת נוסע לעבודה בלי להיכנס למוסך ומבחינתי הנסיעה בכביש תענוג גם מול פרייבט.
בכל מקרה זה מחוץ לתקציב שלך ואם ג'יפון כמו פורסטר לא מספיק לך אז הייתי חושב על רקסטון שציינת (אבל הוא דיזל) או אולי סוזוקי גרנד-ויטארה.

work-dog
13-05-16, 17:24
תודה רבה חבר על תגובתך אתה כיוונת אותי יותר לכיוון ושתיהיה שבת שלום לכולנו ....נתמקד בשטח קל בנוני ולאט לאט נלמד בהמשך נעלה עלה

work-dog
15-05-16, 11:26
חברים אחרי נסיעה על רקסטון 2008 ופרוסטר 2010 על הכביש באמת עדיף את הסובארו אבל בשטח מי יותר טוב ?

assafy
15-05-16, 21:37
פורסטר זה ג׳יפון עם מערכת הנעה 4x4 קבועה טובה וביצועים טובים יחסית לקטגוריה שלו (אבל זויות גישה ונטישה בעיתיות).
רקסטון לעומת זאת זה רכב שטח עם הילוך כח וסרן חי אחורי, זה קטגוריה אחרת.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

work-dog
16-05-16, 06:56
הבנתי את ההבדל אז בשביל התחלה שנהם מספיקים לי גם מבכינת השטח כי אני יעשה שטח בנוני פלוס וגם מבכינה כרכב עבודה על הכביש רוב הזמן תודה רבה חברים אני יעדכן בהמשך מה נמצא והחליף את הרכב שלי

erezgur
16-05-16, 09:56
למה אתה קורא "שטח בינוני פלוס"?
בפורום שלנו, לעבירות בינונית פלוס, פורסטר לא יתאים. אבל אתה כנראה מכוון למשהו אחר.

work-dog
18-05-16, 07:31
מישהו מוכן להסביר לי את הההבדל בין השטחים קל עד קשה לפי איך שאתם מגדירים את זה ולהביא לי דוגמא לשטח מכל אחד מהם נגיד נחל ציפורי וכו....??
תודה לעונה

erezgur
18-05-16, 10:41
אין כאן משהו מתמטי ואין הגדרות ברורות, לכן שאלתי למה אתה מתכוון כאשר אתה כותב "שטח בינוני פלוס".

אני מוכן לתת כמה דוגמאות, דעתי האישית בלבד:
1. עבירות קלה (עד קלה פלוס) - בסקלה שבין דרכי עפר, שבילי קק"ל (החל ממקומות שגם רכב פרטי יכול לעבור) ועד לדרכים עם מעט מהמורות, בורות קלים, אחיזה פחות טובה (חול / דיונה מצד אחד, חצץ דרדרת מצד שני) - מחייבים כבר הנעה של ארבעת הגלגלים ומרווח גחון גבוה מזה של פרייבט (כדי לשמור על הגחון).
2. עבירות בינונית - מקומות בהם תרצה להשתמש (לפחות לפרקים) גם בהילוך כח - דרכים משובשות, סלעיות, מדרגות סלע, מעברי ואדי (זוויות גישה ונטישה), מעלות / מורדות ושילוב של כל אלו.
3. עבירות קשה - מקרים קיצוניים יותר של הנ"ל, מחייבת לפחות לפרקים להשתמש לפחות בנעילה אחת.

ככל שהנהג מיומן יותר ושולט ברכבו מצד אחד וככל שרכבו עבר שדרוג מצד שני (צמיגים, הגבהה קלה, מיגון) הוא יוכל לעבור במקומות שמאתגרים מלמעלה את דרגת הקושי האפשרית לרכבו, כלומר נהג טוב יעבור עם גיפון רך בהרבה מקומות שאחרים יגדירו כעבירות בינונית (ואולי אף יותר), אבל גם להפך - נהג חסר ניסיון עם רכב טוב אבל עם צמיגי כביש, למשל, יכול לגרום נזק לרכב ולהיכנס למצבים מסוכנים גם בדרגות עבירות שנהג אחר עם רכב זהה עובר ללא בעיה.

work-dog
19-05-16, 08:13
הבנתי תודה על ההסבר אני מתכוון לעשות כרגע מסלולים כמו יער צארציל בית קשת הר תבור נחל ציפורי נחל יבניאל טיולים בכרמל וברמת הגולן טיולים מסוג זה אני יודע שיש שם הכל מהכל אבל אני רוצה כרגע להתחיל מהקל ולעלות לרמה בנונית פלוס

work-dog
25-05-16, 16:00
חברים פגארו קינג 2003 או טויוטה פראדו 2002 מה יותר אמין זול לאחזקה בין שני אלה

Asaf-a
25-05-16, 18:47
אין הבדל מהותי , עניין של מזל, יותר חשוב מצב הכלי וכמה עייף.
בכלים כאלו אין זול לאחזקה, מקסימום פחות יקר.

work-dog
25-05-16, 21:51
ומנסיון שלכם מה מומלץ יותר?

Asaf-a
25-05-16, 22:43
מנסיון אישי עם שני הרכבים, 3-4 שנים עם כל אחד, אין הבדל.

work-dog
25-05-16, 22:44
תודה רבה אסף העיקר זה לחפש את הכלי הכי שמור שיש

לירוןר
28-05-16, 01:50
שלום לך , הרבה זמן חשבתי שאקנה ג'יפ ואקח על הכלב מאחורה אחרי 2 טיולים הבנתי שזה לא כיף לכלב להיות מאחור במקפצה הזאת שנקראת בגאז,בטנדר פתוח עוד יותר גרוע . הכלב שלי אמנם כבר בן 10 אבל גם כלב בן 2 מאולף לא יהיה לדעתי ובטח אם עוד 2 ביחד בנסיעה של 5שעות קפיצות וזוויות .
אני מציע לך להצטרף למישהו לטיול ולהרגיש איך זה ותחשוב אם זה לכלבים מתאים גם.
אם לא מתאים אז הייתי הולך במקומך כרווק על סוזוקי גימיני שיעבור את רוב מהשתרצה בקלות האמינות זה בדיוק הוא . גם עלויות טיפול ואחזקה לא יקרות . הוא לא חסכן בדלק יותר למרות שהוא קטן. גם אם תרצה יכנסו שני כלבים מאחורה ותוסיף צימיגג לציוד.😁
אם אתה בכל זאת רוצה אוטו מרווח לך על טראנו 2004/5 לדעתי אולי גם פגארו 2002\3 ועדיף ידני בכולם לחסכון
תהנה לירון

לירוןר
28-05-16, 12:05
רק להוסיף עוד פרט בטווח מחירים שלך מה שלא אמרו פה אתה צריךקנות ב40 45 אלף כי יהיו עוד הוצאות רבו תבסדר גודל של 10000₪ ליפ מה שאני ביררתי קשה למצוא לנדקרוזר 2002 לא שחוט ובלתי אפשרי ב50 אלף תבדוק תראה... מנסיון של חודשים של חיפוש . פגארו קינג יו תר קל עדיין לא פחות מ 40000. פגארו q הוא רכב מצויין אבל ישן מאוד וגם אם אמין יצריך תחזוקה . כבר המלצתי אם אתה רוצה גדול לך על טראנו מנוע 2700 הם נמכרים בזול סביב 30 35, שנת 2003 ומטה .יונדאיגלופר גם זול לטוס אבל כולם יצריכו תחזוקה .אבל במקומך כאמור לך על סוזוקי גראנד ויטארה ישן לפני 2006 או גימיני ויהיה לך שקט מבחינת אחזקה יותר מכולם , עבירות מצויינת להתחלה וכסף בצד...

work-dog
02-06-16, 14:30
תודה רבה על התגובות לאחר נסיעה בכמה מהרכבים האלה פגיארו קינג 2006 טויטה לנד קרוזר פראדו 2002 רקסטון 2008 וכמובן טראנו עליו עשיתי לימוד נהיגה משנת 2005 ובגזרת הטנדרים גם ניסייתי כמה והמוצלח מכולם היה המיצובישי האנטר 2008 דווקא אליו הרגשתי חיבור גם לכוח של הרכב היציבות על הכביש אשמח אם יש לכם מידע על הטנדר הזה ?
ובהקשר לכלבים מחר אני אנסע בטנדר של חבר מסוג נבארה וניראה איך הכלבה שלי מסתדרת שם

- - - Updated - - -

הערה קטנה לא נסעתי אם אף אחד מאלה בשטח מלבד הטראנו אז גם על זה אשמח לקבל חוות דעת במיוחד על האנטר

work-dog
08-07-16, 10:18
אז אחרי הרבה נסיעות מבחן החלטתי לרכוש מיצובישי טרייטון אומנם יקר בהרבה מהתקציב אבל הכי הרבה התחברתי אליו

נמרוד
08-07-16, 13:48
יקר בהרבה? קפצת בעשר שנים לרכב חדש! מברוכ.

work-dog
26-07-16, 16:53
תודה רבה עשייתי מסלול עסקי במיצובישי עד כה אני מבסוט מהרכב מרגיש פרייבט וגם חיית שטח לא קטן

-->