PDA

צפייה בגרסה מלאה : סולר במים...

אביבי
04-05-16, 22:15
שלום חברים, אני חדש בפורום 😝😝 קניתי טרופר 2004 דיזל שעשה ראש מנוע חדש.
אחרי נסיעה של יומיים בדקתי בבוקר כשהאוטו קר את המים ברדיאטור ומצאתי שיש בהם סולר חזרתי למוסך בדקו ועשו שטיפה למערכת.
נסעתי כמה ימים ושוב בדקתי ושוב יש סולר...
השאלה היא האם יש מצב שלא שטפו טוב במוסך וכדאי לי לעשות שטיפה טובה ולבדוק שוב לפני שאני חוזר למוסך...
תודה רבה

נדב ש.
04-05-16, 22:32
איזה מוסך? מה עשו בדיוק בראש? חדש? רק אטם? החליפו אטמים או שרוולים?
תרוקן שוב ותמלא מים רגילים, סע כמה נסיעות ותבדוק שוב, אם עדיין יש ערבוב כנראה לא ביצעו את העבודה כמו שצריך.

erezgur
05-05-16, 09:55
יש הרבה חומר על הנושא, כדאי שתקרא קצת כדי שתדע גם להתנהל טוב יותר.
בעבר זה היה הנושא שגרם להחלפת מנועים, כיום כבר יודעים טוב יותר לטפל ולתקן את הנדרש, אבל חשוב לדעת מה בוצע בדיוק למנוע (וכמה זמן עבר מאז ועד שרכשת אותו), מי בעל המקצוע שטיפל בו (לא כל מוסך מספיק מכיר את הרכב הספציפי הזה, בעיקר מסיבות היסטוריות).

אם אתה מתכוון לטפל ברכב בעצמך - למד היטב את הנושא. אם אתה מתכוון לטפל בו במוסך - ממליץ בחום לפנות למוסך שמכיר היטב את הרכב.
מאיזה אזור אתה?

אביבי
05-05-16, 16:51
הרכב עשה ראש מנוע חדש מקורי במוסך צמרת בהוד השרון אצל סרגיו כל הראש חדש

- - - Updated - - -

כמובן תודה על התגובות המהירות...☺☺

נדב ש.
05-05-16, 17:16
אני מניח שהוחלפה כל צנרת המים, סרג׳יו מבין עיניין, בכל זאת תבקש לרוקן את הנוזל קירור ולמלא מים רגילים, אל תחשוש זה רק לכמה נסיעות, תשים לב במים רגילים מבחינים בסולר בקלות, ואם הגומי של הפקק רדיאטור מתנפח, אם כן אז זה כנראה לא שאריות סולר ויש לך עדיין ערבוב.

erezgur
05-05-16, 19:28
אל תהסס לחזור לסרגיו - אתה בידיים טובות.
גם אני מטפל אצלו.

אביבי
05-05-16, 19:36
תודה רבה על הסבלנות אחזור לסרגיו, סוף שבוע נעים

אביבי
27-05-16, 21:13
שבת שלום חברים, עשיתי שטיפה למערכת לבד, חיכיתי כמה ימים ובדקתי פעמיים והכל נקי אין ריח של סולר אין טעם והכל בסלע...
תודה רבה

נדב ש.
27-05-16, 21:34
יפה מאוד, להקפיד להישתמש בנוזל קירור איכותי ממותג ידוע, לא לרוקן את הרדיאטור כשהמנוע חם.

-->