PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק להמלצה לעו"ד המתמחה בתקיפה של בעלי חיים

Mor Gurevich
08-05-16, 13:40
שלום חברים,

בשלב זה לא ארצה לפרט על המקרה בפורום, אך אני זקוק להמלצה לעו"ד המתמחה או בעל ניסיון בתקיפה של בעלי חיים.

רוב תודות,
מור גורביץ
(ניתן גם בטלפון: 058-434344 ובסוף חמש)

shmil
08-05-16, 16:44
לא שזה אני, אבל יכולות להיות כמה אפשרויות ולא כולן בהכרח אותו סוג עו"ד:

תקף אותך בעל חיים של מישהו ויש לך נזק - עו"ד נזיקין.
תקף אותך בעל חיים ואתה רוצה להגיש קובלנה פלילית פרטית - עו"ד פלילי.
בעל חיים שלך תקף מישהו ונשלח להסגר - עו"ד שמתעסק במנהלי.

אלו רק דוגמאות כי יתכנו מקרים נוספים, וכל אחד מהם עו"ד מסוג אחר.
לכן, אם לא תפרט יותר, כנראה גם לא תקבל המלצות.

Mor Gurevich
08-05-16, 16:50
קיבלתי ולפיכך אתקן.
הכלבה שלי הותקפה למוות על ידי כלבה אחרת, אשר הייתה משוחררת, כאשר בעליה ידעו שהיא מסוכנת ותוקפנית.

אני מאמין שהפרטים הללו יעזרו להתמקד...

lizard
08-05-16, 17:32
תנחומי :-(

shmil
08-05-16, 17:42
לא, כי לא ברור מה אתה רוצה וגם זה משנה.
פיצוי על הנזק הכספי, פיצוי על עוגמת הנפש או שהבעלים של הכלב התוקף יועמד לדין.....

Mor Gurevich
08-05-16, 17:48
תנחומי :-(
תודה רבה :(

Shmil, אתה אכן ממקד אותי ותודה לך על כך. הכוונה היא להעמיד את הבעלים לדין, לבקש תמורה כספית גדולה ככל שניתן ולתרום אותה לצער בעלי חיים. מבחינתי זה אולי יטהר את הכסף המזוהם שלו. לי הכסף הזה כבר לא יעזור בכלום, הרי את הכלבה שלי הוא לא יחזיר לחיים.

lizard
08-05-16, 17:54
הגשת תלונה במשטרה?

shmil
08-05-16, 18:06
עכשיו זה יותר ברור, אפילו שאתה רוצה כמה דברים שונים שלא בהכרח הולכים יחד.
צור אתי קשר, תקבל הסבר כללי אחרי עוד כמה שאלות ותשובות.
כמו שאמרתי בהתחלה - אני לא אייצג אותך, אבל אולי תוכל להתפקס עוד יותר.

KOOKE
08-05-16, 18:08
צור עימי קשר אשמח לייעץ לך טלפונית וללא תשלום

ראה הפרטים בחתימה.

gp1
11-05-16, 18:34
הגשת תלונה במשטרה?

לדעתי רק במידה והוא הולך לתבוע את הבן אדם , אז רצוי שתהיה תלונה במשטרה.
ברמת העיקרון ומנסיון , השוטרים טפשים. והווטרינרים של המועצות או העיריות הם טינופות . הדבר הראשון שהם ישאלו אותך בעת הגשת התלונה : האם כלבתך הייתה קשורה בזמן האירוע. ואתה תשאל: מה זה קשור , כלב אחר תקף אותה והרג . והטפשים יענו : זה החוק. ואז הם ייקחו תלונה בצורה כזאת שהיא תסגר תוך 3 שבועות .

Asaf-a
11-05-16, 19:25
איני מסכים שנקודה זו( אם הנפגעת הייתה משוחררת ת או קשורה ) אינה מהותית.
אם הכלבה הנפגעת גם הייתה משוחררת הרי משנה את כל התמונה ומידת האחריות לשני הצדדים באותה מידה.

לדוגמה, אני הולך קבוע בישוב טיול ערב עם שני כלבים קשורים, אחת מהן כלבה גדולה מאוד עם יכולות פיזיות מאוד גבוהות...

באופן קבוע מתנפלים ומציקים לנו כלבים משוחררים שונים, לכאורה לא מזיקים ובעלי מראה לא מאיים, ומתפתחת סיטואציה.

יתכן שמתי שהוא תכנס כלבה תוקפת לטווח ותהיה פגיעה, במיוחד כשמתנפלים ומציקים לנו מספר כלבי שכונה ביחד

כל מי שמשחרר הכלב שלו צריך לקחת בחשבון שיש לו תרומה במקרה ויהיה מעורב בתגרת כלבים, לאנמשנה אם זה פינצ'ר לברדור או פודל. .

Mor Gurevich
11-05-16, 19:34
אסף, אני מסכים איתך בהחלט. לגיטמי בעיניי לשאול לגבי קשירת הכלב.
למען הסר ספק, כלבתי הייתה קשורה כהרגלה, למרות שאיננה יכולה להרע לאף כלב או אדם (בכל זאת, כלבה במשקל 1.8 קילו).
אדם שמחליט לשחרר את כלבו, מוטב שיהיה מוכן לקבל על עצמו את ההשלכות כאשר לכלבו יקפוץ הפיוז. על אחת כמה וכמה כאשר הכלבה התוקפת כבר תקפה בעבר מספר כלבים בשכונה, כולל פציעות פיזיות ממשיות (שלושה כלבים נזקקו לניתוח). במקרה כמו זה, העונש צריך להיות לקשור את הבעלים של הכלבה לאיזה עמוד. הוא הבעיה, לא היא.

Asaf-a
11-05-16, 20:14
משתתף בצערך על הכלבה

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk

רמי חיפה
13-05-16, 15:46
האם אתה יודע מה סוג הכלב התוקף?
במדויק?
יש לכך השלכות.
רמי,

amitaikl
13-05-16, 22:12
במקרה כמו זה, העונש צריך להיות לקשור את הבעלים של הכלבה לאיזה עמוד. הוא הבעיה, לא היא.

מסכים

-->