PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמים קלמיני

מל-סמוראי
05-11-05, 07:41
שלום לכולם, השבוע חזרתי מקליפורניה וכמובן שישר נסעתי למפעל של קלמיני. הרכבים מחוץ למפעל היו מדהימים ביליתי שעתיים רק בלהסתכל עליהם...... בכל מקרה ניגש לעניין....
קניתי סט בולמים במידה המקורית ואני חושב להחליף אותו לגדול יותר, השאלה היא מה המידה שאני צריך כדי להגביה את הרכב במידה סבירה? 1.5 אינטש מספיק? והאם יהיו לי בעיות אח"כ להעביר את האוטו טסט?
וכמובן שקניתי נעילה אחורית גם (סוף סוף!!!)
דרך אגב... מהוא המחיר הסביר כדי להתקין אותה? (הנעילה)

אלון_ק
05-11-05, 13:13
בארכיון במדור הטכני יש לך כתבה על התקנת נעילה לבד. המחיר הסביר הוא 500, אם אתה הולך למוסך ואין לך שום סיבה ללכת למוסך בשביל זה, זו איננה עבודה מסובכת. תמצא מישהו שיחנוך אותך תו"כ העבודה ולך על זה.

קניתי סט בולמים במידה המקורית ואני חושב להחליף אותו לגדול יותר, השאלה היא מה המידה שאני צריך כדי להגביה את הרכב במידה סבירה? 1.5 אינטש מספיק?
אתה הפוך, גוטה. רכב מגביהים לפי הצורך במידת צמיג ואז מתאימים לו בולמים, לא קונים בולמים ואז מתאימים אותם.
ביננו, חבל גם שקנית בולמים של קלמיני - זה בסה"כ בולם מהדגם הכי פשוט שיש שמיוצר עבור קלמיני ע"י אחד מיצרני הבולמים שאתה מכיר גם בארץ (מונרו וכד').

מל-סמוראי
06-11-05, 00:19
זה ברור שמגביהים ואז מתאימים בולמים....
כשקניתי עוד לא חשבתי להגביה (הבולמים שלי גמורים- לפי דעתו של חבר שמבין יותר ממני)... עכשיו אני כן חושב להגביה....
בגלל זה שאלתי מהיא הגבהה סבירה? ואם יש בעיה מבחינת טסט...
בתודה מראש
גוטה.

אלון_ק
06-11-05, 00:32
הגבהה סבירה היא ההגבהה המינימלית ההכרחית. עכשיו תגדיר הכרחי. אני מגדיר את זה כצורך שנובע מרצון לצמיג גדול יותר, מה שאומר שבמקרה שלך אין סיבה להגביה.

סוזי המשתוללת
06-11-05, 03:29
נקסוס
לא כל אחד רוצה צמיגים גדולים
הגבהה של 2" תשפר יפה את זויות הרכב (גישה נטישה בטן)ובשבילה תצטרך בולם שבסגירה מלאה ייתן 32 ס"מ ובפתיחה מלא תצטרך למדוד אחרי טיפול בקפיצים
אל תאריך נדנדות אם היציבות חשובה לך

אלון_ק
07-11-05, 00:20
סושי, מתאים לך לא לחשב. זויות הגישה והנטישה לא ישתנו ביותר מ2 מעלות עבור הגבהה כזו.

אם הוא היה יושב על 44 של ואנדורה הייתי אומר למה לא, אבל הוא יושב על זוג סרני סמוראי. הרכב הזה מספיק לא יציב בלי עזרה, כל ס"מ קובע כאן כי הוא בחסרון ענק מראש.

את הבולמים הוא יכול להרכיב בלי קשר להגבהה, מקסימום צריך לבנות גשר בולמים חליפי על הקיים. מאחר וסחבק כבר עשה את העבודה השחורה, כל מה שנשאר למי שרוצה כזה זה לבוא, לקחת מידות, להזמין בלייזר/להבה ולהתקין איזה בולם שהוא רוצה, באיזה אורך שהוא רוצה, עם איזה חיבור שהוא רוצה.

-->