PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנת עריכת סרטים מומלצת.

vik014
13-05-16, 05:21
עומד לפני רכישת תוכנת סרטים, יש משהו מומלץ? חשוב שתהיה קלה ואינטואיטיבית להפעלה עם הפונקציות הבסיסיות הדרושות לביצוע עריכה חובבנית.

zerez
13-05-16, 07:51
בפעם האחרונה שערכתי סרט השתמשתי ב movie maker של מיקרוסופט.
מאוד קלה ובסיסית, לי זה הספיק.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

איל מ
13-05-16, 08:44
Sony Vegas pro
אני עובד גם עם פרמייר ואפטר אפקטס של אדובי שהן אמנם תוכנות מקצועיות לחלוטין ויכול להגיד שהן מסורבלות, כבדות ולא אינטואיטיביות בעליל.
בנוסף,
בתוכנות של אדובי, כדי ליצור סרטים עם אפקטים ברמה גבוהה אתה חייב לעבוד עם כמה תוכנות במקביל,
רינדור הסרט מחייב שימוש בעוד תוכנה ובעצם כדי לעבוד איתן אתה חייב את כל החבילה של אדובי.
לצערי השוק היום נשלט ע"י אדובי ולכן כמעט כולם עובדים עם התוכנות הללו.

ומכאן אני חוזר לסוני וגאס.
תוכנה קלה (רצה כמעט על כל מחשב), אינטואיטיבית הרבה יותר (לדעתי) ומאפשרת עריכת סרטים עם שילוב של אפקטים עד רמה מסוימת (יותר מפרמייר אך הרבה פחות מאפטר אפקטס כמובן).
והכי חשוב,
יש ביוטיוב מאות אם לא אלפי סרטוני הדרכה על יצירת כל סרטון או אפקט שתרצה.
בקיצור, אחרי ששידרגתי את המחשב והשגתי חבילה של אדובי בשביל עריכה יותר מקצועית, אני מוצא את עצמי עובד יותר עם הסוני לעריכה של סרטים אפילו עם אפקטים עד גבול מסוים (ברור שהנפשת תלת מימד וכדומה עדיף עם המקצועיות אבל לדעתי רק מי שעורך למחייתו מתעסק בזה).
ניתן לקנות בכסף אבל לא חייבים, יש ברשת הרבה מקורות חינם....;)

אבנר ברוך
16-05-16, 08:05
אני עובד עם ADOBE PREMIER, תוספת למה שכבר נאמר פה - תבדוק היטב את דרישות החומרה של התוכנה שאתה הולך להתקין.
MOVIE MAKER לא מצריכה מחשב חזק, לעומת זאת - ADOBE חייבת זיכרון RAM גדול. לא ניתן לעבוד עם ADOBE עם מפרט חומרה בסיסי.
זה עוד שיקול שצריך לקחת בחשבון.

jacob72
19-05-16, 20:44
תרשום בגוגל the best video maker software.
ותקבל את ה 10 הפותחת.
תבחר מה שנוח לך.
רק ממליץ לך לוודא בפורומים נוספים שיש תמיכה מלאה בעברית

-->