PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'פולוג יודעים הכול?

lizard
15-05-16, 10:31
אני מחפש אפליקציה שתנעל לי את האייקונים במסכים. מדובר על אנדרואיד.
נמאס לי שמידי פעם נעלמים לי אייקונים ונהיה לי בלגן בחלונות.

תודה

alto
15-05-16, 11:24
בעייתי,
עד כמה שאני יודע, זה פיצ'ר של הלאונצ'ר, לא של המערכת הפעלה, יכול להיות שיש אופציה כזאת בלאונצ'ר אבל לא סביר במיוחד.

polar bear
16-05-16, 09:08
באיזה אנדרואיד מדובר? אני לא מכיר דבר כזה. לא במסכים "הראשיים" ולא בתפריט האפליקציות.

erezgur
16-05-16, 09:49
אכן זו פונקציה של הלאונצ'ר.

פתרון פרימיטיבי אבל שימושי - סדר את מסכי הביית כך שיהיה לך נח לעבוד עימם, בצע צילומי מסך עבור כל מסך שכזה ושמור אותם. כאשר אתה מבחין שמשהו השתנה - יש לך מקור להתייחס אליו כדי לסדר ידנית מחדש.

פתרון אפליקטיבי - התקן לאונצ'ר התומך בנעילת עדכון מסכי הביית. אני השתמשתי תקופה ארוכה ב- go launcher שם יש אפשרות מה preferences לסמן Edit Lock או משהו דומה. הבעיה שהלאונצ'ר הנפלא הזה הלך ונעשה כבד עם הזמן וכעת אני בתקופת ניסיון של כמה חודשים ללא לאונצ'ר. תוכל לבדוק לאונצ'רים קלים יותר, אולי ל nova יש גם אפשרות כזו.

בהצלחה,
ארז גור

lizard
16-05-16, 09:50
אנדרואיד האחרון. המכשיר זה נקסוס 5.
זה ממש מעצבן שאפליקציות הולכות לטייל

tamir128
16-05-16, 13:45
אני משתמש בלאונצ'ר נובה החינמי.
נועל את האייקונים ועוד פיצ'רים נחמדים כמו גיבוי.
ממליץ עליו בחום.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=en

lizard
16-05-16, 16:08
תודה בודק

polar bear
16-05-16, 18:03
לאוונצ'ר זה התכונה שבאה עם המכשיר עצמו? ז"א שאם יש לי G3 אז היא אחרת מה נקסוס5? או שזה משהו אחר?

erezgur
16-05-16, 19:01
Launcher, לאונצ'ר, היא "תוכנת מעטפת" - האחראית על חווית המשתמש בעת השימוש במכשיר:
- סידור הסמלונים ודפי הביית
- שימוש במחוות (הקשה כפולה, שימוש במספר אצבעות בו זמנית) וכו',
- הצגת ה- widgets על מסכי הביית
- מקשי קיצור

וכו'.

כל מכשיר מגיע עם לאונצ'ר של היצרן / של הרום המותקן עליו, אבל כמו הרבה מאד דברים אחרים - אתה יכול להתקין את הלאונצ'ר החביב עליך במקום את זה שמישהו החליט עבורך. ל- LG שלך יש לאונצ'ר של LG, הלאונצ'ר של הנקסוסים הוא מינימליסטי (ויש כמובן את Google Now).

כפי שכתבתי למעלה, במשך תקופה ארוכה השתמשתי ב- Go Launcher שבין היתר אפשר לי לעבור ממכשיר למכשיר ולשמור על דפי הביית שלי ועל התנהגות מוכרת ממכשירים קודמים. לדעתי נובה פופולרי יותר כיום ויש הרבה מאד לאונצ'רים יותר מיוחדים ופחות נפוצים שאנשים אוהבים...

polar bear
16-05-16, 19:38
תודה

lizard
16-05-16, 19:50
הלאנצ'ר שלי הוא גוגל now. אני אעבור לנובה בקרוב לנסות

-->