PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי AT או MT?

Tomer Grencel
22-05-16, 15:54
קניתי פאג'רו 98 לאחרונה והצמיגים שלו גמורים.
מידה 31. המליצו לי לקנות רק BF שהם משמעותית טובים יותר מאחרים (וגם הכי יקרים...).
השאלה אם בג'יפ כמו פאג'רו מספיק לקנות AT או שבשביל להגיע ליכולות שטח מקסימליות עדיף לקנות MD? (על חשבון נסיעה בחולות, שגם ככה אני לא כל כך אוהב).

נמרוד - מערד
22-05-16, 16:20
יש מבחר גדול של צמיגי MT שיעשו את העבודה, לא חייבים לקנות את הכי יקרים, גם עם ה MT אפשר לנסוע בחולות.
נמרוד

ukiuki
22-05-16, 22:08
BF טובים אבל יש טובים נוספים. הם גם לא יקרים משמעותית. ניתן היה להשיג אותם (MT) ב 700 ש"ח לצמיג כולל מעמ והתקנה. כיום המלאי במחיר הזה אזל.
הייתי ממליץ לך לנסות את צמיגי קנדה (מותר של קלבר) לבש אותם חבר שלי והצמיגים הפתיעו מאוד לטובה בעמידות שלהם בשטח טכני קשה.
מחירם שפוי ביותר.

sportage
25-05-16, 22:24
לצמיגי BF AT היית לאורך זמן תדמית של מלך הצמיגים ונמכרו במחירי שחיטה.
עם עליית מספר המתלוננים על התפוררות הצמיג והתעופפות הקוביות, עלתה השערה כי חל שינוי בתהליך היצור, ובמקביל היבואן הוריד דרמטית את המחיר.

אחרי כ-15 שנה עם צמיגים שונים, ומעקב אחריהם, אני קונה את מקסיס שהוא צמיג מבין הזולים ובעל איכות סבירה ביותר.
על אחד מהרכבים שלי (בליסינג..), עשה מעל 80,000 ק"מ מבלי להתפורר.

- - - Updated - - -

לגבי AT מול שטח מלא, תלוי מה אתה מתכוון לעשות עם הרכב ומה יעודו.

שווה לזכור כי בארצנו, כל טיול שטח לתושבי המרכז כרוך בנסיעה לא מבוטלת על הכביש.

אז אם נסיעה זהירה יותר, איטית יותר ורעש לא מטריד אותך ויעודו של הרכב שטח בלבד - לך על שטח מלא.

אם אישתך וילדיך מתוכננים לנהוג בו וגם בחורף, תשקול שינית..

נדב ש.
28-05-16, 09:18
BF מכל סוג לא שווה את הכסף, שבוע שעבר פגשתי בחור בפנצ׳ריה שהגיע לברר למה הצמיג שלו bf at אחרי 10k מתחיל להיתפורר...

ד ו ר ו ן
28-05-16, 10:39
אחד הנושאים הטחונים כאן באתר.

שווה להשקיע בחיפוש וקריאה, כולל מדריך הצמיגים שפורסם בעבר.

תוכל לברור ולגבש דיעה בעצמך משלל הטיעונים שקיימים.

גלעדל
30-05-16, 20:37
אני החלפתי לא מזמן סט BF AT שנסעו כ70K ק"מ ב 6 שנים. גם התלבטתי בשאלה, כיוון שבדרך כלל נוסעים 300 ק"מ כביש על 100 ק"מ שטח, נשארתי עם AT. המחיר של BF היה קצת פחות מ700 ש"ח לפני מע"מ. מה שקבע אצלי להמשיך עם BF היא שהם היחידים במחיר הזה עם 3 PLY בדופן. העמידות שלהם לפגיעה מהצד היא מצוינת. לא היה לי פנצ'ר אחד בכל השנים האלה. ימים יגידו אם החלטתי נכון.

-->