PDA

צפייה בגרסה מלאה : הידעתם?חיזוק גלי הינע

itay-rover
06-11-05, 16:36
סתם חשבתי שזה יעניין אתכם,אותי זה קצת הפתיע:
טיילתי בסופשבוע למדבר יהודה ומצאנו סונומה שרופה(פרסמתי גם מודעה לגבי חלקים שאוליי יטיבו עים מישהוא)בכל מקרה בגלל שהרכב שרוף ראיתי שגל ההינע האחורי עשוי אלומיניום המוקשח במטריצת חומרים מרוכבים-סיבי פחמן.איך אני יודע?כי כתוצאה מהשריפה,האפוקסי נישרף ונישארו רק סיבי הפחמן....לא ידעתי שכך מחזקים היום גלי הינע.
מה שאני לא מבין זה שכיוון הסיבים הוא לאורך גל ההינע ולא ראיתי סיבים בזווית של 45 מעלות כמו שציפיתי שיהיו על מנת לחזקו לפיתול,שזה העומס העיקרי בו, לא כן?

נמרוד
08-11-05, 11:40
סתם חשבתי שזה יעניין אתכם,אותי זה קצת הפתיע:
טיילתי בסופשבוע למדבר יהודה ומצאנו סונומה שרופה(פרסמתי גם מודעה לגבי חלקים שאוליי יטיבו עים מישהוא)בכל מקרה בגלל שהרכב שרוף ראיתי שגל ההינע האחורי עשוי אלומיניום המוקשח במטריצת חומרים מרוכבים-סיבי פחמן.איך אני יודע?כי כתוצאה מהשריפה,האפוקסי נישרף ונישארו רק סיבי הפחמן....לא ידעתי שכך מחזקים היום גלי הינע.
מה שאני לא מבין זה שכיוון הסיבים הוא לאורך גל ההינע ולא ראיתי סיבים בזווית של 45 מעלות כמו שציפיתי שיהיו על מנת לחזקו לפיתול,שזה העומס העיקרי בו, לא כן?

יש לך תמונה?

לי אין מושג, אני רק יכול להעלות השערות... אולי המעטפת היא לא רק או בכלל לחיזוק, אלא חלק מתהליך איזון?

איציק - 4X6ZH
08-11-05, 12:50
איזון = רעש = קומבינה שתחזוקת הרכב הופכת לבלתי אפשרית . :lol: :lol:
וזה רק מתחיל
אני רוצה לראות אותך מחליף צלב בגל הניעה כזה .....
איציק

itay-rover
08-11-05, 14:14
:roll: תמונות לצערי אין לי כרגע,אוליי חבר שלי שצילם כל דבר שזז וגם שלא,אוליי תפס את זה במקרה,בקרוב אני אקבל את התמונות.
לגבי איזון,אני לא בטוח שזה תורם לו,אפילו אני חושב שנהפוך הוא,קשה מאוד לייצר חלק בעל צפיפות אחידה בעזרת חומרים מרוכבים
[איזון = רעש = קומבינה שתחזוקת הרכב הופכת לבלתי אפשרית .
וזה רק מתחיל
אני רוצה לראות אותך מחליף צלב בגל הניעה כזה .....
/quote]
איציק,הכוונה שגל ההינע עצמו עשוי אלומיניום וכך גם היוקים לצלבים,לכן מבחינה זו אין הבדל בתהליך החלפת צלבים.הגל עצמו עטוף בסיבי פחמן.

itay-rover
08-11-05, 14:15
אופס לא הצלחתי לצטט את איציק כמו שצריך.....צ'טערת...

-->