PDA

צפייה בגרסה מלאה : טלפון מוגבל לילדים

JustDoB
28-05-16, 20:40
אני רוצה להפוך אייפון לטלפון שיש בו רק שיחות מצלמה ומוזיקה
בלי וואטסאפ סמס ואינטרנט
לבכורה שלי.
איך לייצר את זה חכם ?

it was a jeep thing

מוטי ג.
28-05-16, 20:46
יש באנדרואיד דבר כזה שנקרא Kids Mode, אני משתמש בזה בשביל ילד בן 3 ככה הוא לא נוגע לי בשום דבר, זה מתפקד כמו virtual machine בעולם המחשבים.
כמו ממשק נפרד עם אפשרות להגדרות גישה ע"י נעילת הורים.
תחפש משהו דומה שמתאים לגיל הבת שלך.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

shachar
28-05-16, 21:50
יש באנדרואיד אפליקציות לגיל המבוגר. יכול להתאים.

Big button launcher

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Nissk
28-05-16, 23:55
בדוק בחברות סלולר את המסלול ה"כשר".

Gilad
29-05-16, 00:12
באיפון 6S ראיתי שיש אפשרות בהגדרות להגביל שימוש וגישה לחלק מהאפליקציות והשירותים - יכול להיות שזה יכול לתת לך את המענה שאתה מחפש גם בגרסאות ישנות יותר עם תוכנה מעודכנת.

איל מ
29-05-16, 09:16
אני יודע שלא זה מה שביקשת,
אבל אם אתה רוצה רק מצלמה, שיחות ומוזיקה, יש טלפונים "טיפשים" בגרושים שעושים את זה והם לרוב גם פחות נשברים. (ואם כבר נשברו/נאבדו חדש עולה כמו חצי טנק דלק).

tomergir
29-05-16, 09:26
מה שבעצם אתה מבקש זה לחסום את האינטרנט בטלפון, וזה יחסית פשוט, או שתקנה סימ במסלול של "חרדים" או חבילה ללא אינטרנט, או בהגדרות של המכשיר תבטל את העברת הנתונים (נתונים->סלולרי-> בטל)

איל מ
29-05-16, 09:33
ביטול פשוט במכשיר לא ייתן פתרון מהסיבה הפשוטה שכל ילד/ה בן/ת 6 ומעלה היום הוא/היא כבר גאון מחשבים, ויידעו לפתור זאת, ואם לא הוא/היא אז מישהו/י מהכיתה/גן שלו/ה...
(6 הוא מספר להמחשה בלבד...)

tzagi
29-05-16, 09:42
לא בעיה לפתוח את המכשיר ולנתק את האנטנה של ה WIFI, תוסיף ביטול של הDATA ו......VIOLA

elibaba
29-05-16, 14:31
בגולן טלקום למשל אתה עושה את זה בשנייה דרך הממשק של האתר שלהם, ואני מניח שבכל מפעיל בשיחה פשוטה. סוגר data סלולרי וזהו, אם אתה ממש מהדרין תפרק פיזית את אנטנת ה WIFI מהמכשיר (חוט ארוך יחסית) וזהו, אין אינטרנט בכלל.

Pageup
29-05-16, 16:19
רק שאם תנתק את ה WIFI מהמקום, ככל הנראה ה WIFI לעולם לא יעבוד יותר.
תביא את זה בחשבון.
הסיבה היא שהמשדר ישדר למשהו בלי עומס והוא ישרף.

JustDoB
29-05-16, 21:14
מה שבעצם אתה מבקש זה לחסום את האינטרנט בטלפון, וזה יחסית פשוט, או שתקנה סימ במסלול של "חרדים" או חבילה ללא אינטרנט, או בהגדרות של המכשיר תבטל את העברת הנתונים (נתונים->סלולרי-> בטל)
לא מדוייק. אני גם לא רוצה סמסים.
כל דבר שהופך אותם מוקדם מהנדרש למכורים לעדכון בזמן אמת, ל"מי חושב עלי מה" וכו'.

it was a jeep thing

GodsFather
29-05-16, 21:58
תן לה בלקברי. כל הנעילות ניתנות לביצוע על המכשיר או מרחוק.
הבעיה - ינדו אותה. אבל אז היא גם תדע בוודאות מה כווולם חושבים עליה...

JustDoB
08-07-16, 20:18
לקחתי תכנית של פרטנר ללא גלישה ושמתי קוד לכל עניין של אפליקציה ןהורדות. עוד לא חסמתי את ה wifi.

it was a jeep thing

-->