PDA

צפייה בגרסה מלאה : פסיכולוג/ית חינוכי/ת

tom1105
01-06-16, 21:16
באופן מפתיע ביחס להורים שלה... רוצים להקפיץ את הבת שלי שכבה.
בשביל שזה יקרה , אנחנו צריכים לקבל חוות דעת מפסיכולוג/ית חינוכי/ת.
כאן אתם נכנסים לעניין... אם אתם מכירים פסיכולוג/ית באזור המרכז / שרון / שומרון אני אשמח אם תמליצו...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

sportman
02-06-16, 06:29
יש את פרלה זיו,כפר סבא .משעולי ערוגות הבושם 6

zivo
02-06-16, 11:00
שרה נתניהו
בית אגיון, שכונת טלביה
ירושלים.
אבל תזדרז, יכול להיות שבקרוב היא לא תוכל להגיע לכל הפגישות :rolleyes:

OFF-RoaD
02-06-16, 16:40
מצטער שאני מתערב, בטח מבלי להכיר את הסיפור, אבל מניסיוני (ואם זה לא רלוונטי למקרה שלכם, תתעלם) - אין לכך שום תועלת מבחינת קיצור הלימודים (עדיין יהיה לה עוגן של צבא שיגביל אותה בלהתקדם בחיים בשנה הזו), והנזק החברתי עצום (ילדים לא תמיד יקבלו עוף מוזר כזה, שיש לו חותמת של "חכם יותר" מהשאר).

אם זה לא דילוג על כיתה א', הייתי מוותר ומחפש עבורה גירויים אינטלקטואלים מחוץ למערכת הפורמלית, כדי שלא תשתעמם.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

tom1105
02-06-16, 16:53
מצטער שאני מתערב, בטח מבלי להכיר את הסיפור, אבל מניסיוני (ואם זה לא רלוונטי למקרה שלכם, תתעלם) - אין לכך שום תועלת מבחינת קיצור הלימודים (עדיין יהיה לה עוגן של צבא שיגביל אותה בלהתקדם בחיים בשנה הזו), והנזק החברתי עצום (ילדים לא תמיד יקבלו עוף מוזר כזה, שיש לו חותמת של "חכם יותר" מהשאר).

אם זה לא דילוג על כיתה א', הייתי מוותר ומחפש עבורה גירויים אינטלקטואלים מחוץ למערכת הפורמלית, כדי שלא תשתעמם.

הדילוג הוא על גן טרום חובה... כרגע הילדה נמצאת בגן דו שנתי (טרום +טרום טרום).
הסיבות להדלגה :
כל השנה היא הצטרפה לשכבת הבוגרים (תכנים + חברים)
בשכבת הגיל שלה יש ילדה נוספת ויש פער קוגנטיבי גדול בין שתיהן , בשנה הבאה יכנסו ילדים יותר צעירים לשכבה הצעירה.
הצוות החינוכי פורש - במקום להרגיל אותה לצוות חדש ו"לשעמם" אותה בתכנים שהיא כבר מכירה ( מספרים , אותיות, מתחילה לכתוב) , ההמלצה של הצוות החינוכי היא להדליג אותה...
החסרונות : ילדות אי אפשר להשלים ( המוטו שבאמצעותו תירצתי את הבגרות הים תיכונית שלי)

נ.ב אנחנו בתור הורים לא רואים את עצמנו בתור דוחפים... יש לה אחות שגדולה ממנה בשנה וחצי שמהווה לה דמות לחיקוי ומלמדת אותה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

OFF-RoaD
02-06-16, 16:55
הנחתי שמדובר על ביה"ס, סליחה.

noams20
02-06-16, 17:21
tom1105 (http://www.jeepolog.com/forums/member.php/14913-tom1105)
גם אני בהתחלה התבלבלתי שאתה רשמתה בפוסט וחשבתי בת ספר
תבקש מאחד מהמנהלים שיעשה תיקון לפוסט כי חבל שעוד חברים לא
יתבלבלו
ובהצלחה לבת שלך

-->