PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ (ראשון) לטיולי סופ"ש וכרכב יום-יום

EpoXi
04-06-16, 22:01
שלום לכולם,
אשמח לקבל הצעות לקניית רכב טיולים.
כרגע בבעלותי הונדה סיוויק 5 דלתות שעושה את עבודתה נאמנה, אך חשקה נפשי ברכב
גבוה 4X4 שאוכל לטיולי שטח קלים-בינוניים בסופ"שים.
אומר רק שהרכב שלי שנת 2009 ולא ארצה לרדת בשנתון, ואעדיף לקנות רכב לא פחות משנת 2011.

1. השקעה של עד 100 שקל כולל הכל.
2. רכב יום-יומי
3. אני הנהג היחיד ברכב
4. בטיולים הוא צריך להכיל בין 2-4
5. הרכב יעשה 10-15 אלף בשנה
6. אין לי בעיה עם תיבה ידנית

האופציות כמו שאני רואה אותן הן:
- סובארו פורסטר
- סוזוקי גראנד ויטארה
- דאצ'יה דאסטר דיזל ידני

דיי נדלקתי על הדאסטר לאחר שנהגתי בו רק איכות החומרים בו הם נפילה של ממש לעומת הסיוויק שלי מה שקצת מפריע לי,
מצד שני הוא חסכוני בדלק מאד וכיף לנהוג בו.

הגעתי למסקנה שהאופציות שמולי הם סובארו וסוזוקי שאיכותיים, ישנים יותר ושתיינים יותר לעומת הדאסטר שהוא חדש, לא כל כך איכותי וחסכוני בדלק משמעותית מהם.
אך כמובן הגעתי לכאן כדי לקבל עצות אז אשמח אם תאירו את עייני.

תודה, דניאל.

Asaf-a
04-06-16, 22:23
אני ממליץ שתעשה חיפוש בפורום על ההבדלים המהותיים בין קרוסאובר לבין רכב שטח, כדי שתמקד החיפוש.

קרוסאובר מתאים לטיולים קלים או לטיול בינוניים בהם שולי הביטחון שיש ביכולות הרכב לא קיימים והנסיעה כוללת הימור.

במידה וקרוסאובר חדש הולם את צרכייך, השלישייה שמנית אכן ראויה והדאסטר המעניין ביותר.

EpoXi
04-06-16, 22:31
חרשתי את הרשת ואת הפורום הזה בפרט.
אני יודע מה ההבדלים בין קרוסאובר לרכב שטח אמיתי. הילוכי כוח, סרנים חיים ועוד אבל אלה העיקריים.
כשכתבתי שאני מעוניין ברכב לטיולים קלים עד בינוניים התכוונתי לרכב שיכול לעבור מסלולים שרכב "פרייבט" רגיל לא יכול ואם אפשר
שיהיה קצת מעבר כדי שיגביל אותי כמה שפחות - מה טוב. ידוע לי שלדאסטר אין הילוך כח אמיתי אך אני חושב שהוא יתאים לצרכיי, כמו גם השניים האחרים שציינתי.
אבל רציתי לקבל דעה מאנשים מבינים ממני ואולי הצעות מתאימות נוספות =)

Asaf-a
04-06-16, 23:02
במידה והתכוונת לויטארה לא חדשה, הדגם הקודם כולל גיר נמוך המשפר משמעותית את יכולת השטח, עדיין נדרשת הגבהה ועדיין זה רכב עדין יחסית לרכב שטח מסורתיים. .

-->