PDA

צפייה בגרסה מלאה : משחק הג'פס יוצא ב- 26 בבוקר, בכל מזג אוויר.

tzurlis
09-11-05, 14:49
תודה חמה לגיא ולאסף על הסיוע. יש אחלה פרסים. ארגנו או שנוררו ג'פס ממישהו, ותגיעו.

לידי: מעריב - רכז כתבים

לרגל המעבר ממשרדים לחנות, עורכת חברת נ"צ מערכות נווט משחק נווט בעזרת GPS, מיוחד וחסר תקדים.
המשחק מיועד לכל הגילאים,במסלולי: משפחות וטף, רגלי, אופניים, ו- 4*4 – טנדרים וג'יפים.
המשחק במתכונת מיוחדת, שעדיין לא נערכה בעולם.
מועד: שבת 26.11.05
שעות: 09:00 - 13:00
מסלול משפחות, כולל לפעוטות - כ- 3 ק"מ.
מסלול רגלי - כ- 7.5 ק"מ.
מסלול אופני שטח – כ- 25 ק"מ
מסלול ג'יפים וטנדרים - כ- 45 ק"מ.
המסלולים בסיוע: קק"ל – פארק שוני, רמת הנדיב, חוות הסוסים בנימינה, האיגוד לספורט הנווט בישראל, ואנשי פורום טיולי השטח של גי'פולוג.

המשחק אינו תחרותי ואין בו אלמנט של זמן או נצחון, אלא של טיול, טבע, הנאה והכרת הארץ. יש זמן להתבונן ולהנות מערכי טבע, הסטוריה, ארכיאולוגיה ונוף. עם זה, בשל חוסר הידיעה היכן ומהן התחנות הבאות, ובחירת הנתיב החפשית על סמך ג'פס בלבד, ללא מפה - בהחלט קיים אלמנט חזק של התרגשות, אדרנלין והנאה.
חובה על המשתתפים להביא: מכשיר ג'פס ידני מכוייל לרשת ישראל הישנה, או: מחשב כף יד עם תוכנת נווט שטח- נויגויאד , אוזי אקספלורר וכו', או: מערכת נווט על לפטופ.
בין המשתתפים שעברו ומילאו את כל התחנות, יוגרלו הפרסים הבאים:
1. ג'פס דגם גקו 201, בשווי 1250 ₪- מתנת חברת קונדור, יבואנית גארמין לישראל.
2. שש הזמנות זוגיות למסעדת היקב, מתנת יקבי בנימינה.
3. שישה בקבוקי יין משובח, מתנת יקבי בנימינה.
4. ערכת חילוץ לרכב בשווי 850 ש"ח, מתנת פרוג'יפ- שיפורי רכב
5. מערכת מים לטיולים, מתנת שורש ערכות נוודים.
עוד תתקיים במקום תצוגה של אנטיסקראצ' - מגיני שריטות חכמים לרכבי שטח: אשלים- מחסות שטח ניידים: ועוד.

* המשחק יתקיים בכל מזג אוויר *

לרגל המעבר ממשרדים לחנות, וכסיום לחודש מבצעי הפתיחה, אנו מקיימים משחק נווט ג`פס מיוחד.
המשחק מבטא את מה שאנחנו בנ"צ מאמינים בו - החיבור בין אדם לנוף, השקט של הטבע, והנווט כתחביב לכל המחבר בין האדם לאדמה, לארץ, לערכים ולנוף.
במשחק, שעדיין לא נערך כמותו בארץ או בעולם, יקבלו המשתתפים כרטיס משתתף, וקואורדינטת ג`פס אחת. עליהם להגיע לתחנה הממוקמת בנ"צ זו. בתחנה תמתין הקואורדינטה הבאה.
המשתתפים אינם יודעים מראש להיכן יטיילו ומהו המשך המסלול, אלא את אורכו בלבד. המסלולים תוכננו בקפידה ועוברים בנקודות יפות במיוחד, פחות מוכרות ומיוחדות, באזור בנימינה – כרמל – חורשן – מנשה.
כולכם מוזמנים!

להרשמה: [email protected], פרטים נוספים, שינויים ועדכונים באתר www.north.co.il.

בברכה,

צור ליסבונה
נ"צ מערכות נווט לרכב ורגלי, הרברט סמואל 30 חדרה

Go north! www.north.co.il

טל' בחנות: 077-4122123

נמרוד
10-11-05, 16:14
מתאים לי, נראה אם זה מסתדר למשפחה.

אבל אני לא אהיה תחרותי, כי הגרמין 12 שלי מזייף באופן קבוע באיזה 100 מטר. היוזר גריד מכוון לפי דף ההוראות בעברית שבזמנו הגיע עם המכשירים האלו, אני זוכר במעומעם שדיברו על זה שהנתונים האלו לא מדויקים בדיוק ויש סטייה קבועה... זה לא הפריע לא אף פעם אבל אם צריך לדקור נקודה, צריך פתרון - אתה יודע על מה אני מדבר צור?

tzurlis
16-11-05, 09:46
לגבי המכשיר - תביא ונראה מה אפשר לעשות בנושא כיול.
לגבי להגיע - מה זאת אומרת "אולי"?
...ותודה לאייל, שהסופה שלו היא הדבר הכי נוח שנסעתי איתו בשטח עד עכשיו. (זה בעצם סיטרואן שמתחפש לסופה, ולמרות הבעיות עם המיזוג כל השאר בסדר).

חנן-ג'יפולוג
16-11-05, 10:23
אני ומשפחתי גם נגיע. צריך להירשם או שפשוט באים?

חנן-ג'יפולוג
16-11-05, 13:37
אילן הדר כתב, בטעות, בשרשור נפרד:

לאחר חנן אני בפנים.

האם ההרשמה כאן מספקת?

מסלול ה 4X4.

אילן

tzurlis
17-11-05, 20:44
אנשים - לא צריך להירשם. פשוט תגיעו, קבלו נ"צ, קחו ג'פס וצאו (האמת, ניתן לנווט את המשחק גם בלי ג'פס, עם מפה - צריך להיות נווט די טוב לזה).
דמי ההרשמה מסתמנים כרגע על 7 ש"ח, אם בכלל, שישולמו במקום.
עדיף להגיע לפני 10:00 כדי למצות את הזמן וההנאה.

גיא
18-11-05, 23:45
שכחת לרשום שאתה מתגעגע לנוחות של הסופה :twisted:

זהר
21-11-05, 22:18
אפשר להשתתף בלי GPS?
יש אפשרות להשאיל או לשכור אחד בנקודת הפתיחה?

נמרוד
21-11-05, 22:22
לגבי המכשיר - תביא ונראה מה אפשר לעשות בנושא כיול.
לגבי להגיע - מה זאת אומרת "אולי"?

מגיע, בלי אולי.

tzurlis
21-11-05, 23:35
זהר, יש לי ג'פס אחד משומש מסוג אי מאפ שאשמח להשאיל אותו. הבעייה שיש רק אחד...
את המסלולים הרגליים , כולם, אפשר יהיה לעשות עם מפה ומצפן יהיה צריך לרכוש את מפות הנווט של ההשמורה מרמת הנדיב (20 ש"ח).
כעקרון, לנווט טוב אין מניעה לעשות מסלולי האופניים והג'יפים עם מצפן שטוח או פריזמטי סביר, (מד קואורדינטות) ומפה, אבל צפו להתברברויות ולהארכת הזמן לכ- 6-7 שעות נסיעה. חלקים מחורשן ומנשה אינם קלים לנווט.
בכל מקרה, תבואו - מכסימום, תתפסו מישהו עם ג'פס וסעו אחריו....

asafk
21-11-05, 23:39
לא הבנתי... איפה נפגשים? (אפשר נ.צ. ?? )

אסף.

חנן-ג'יפולוג
22-11-05, 00:01
מקום יציאה: פארק שוני, כביש בנימינה - זכרון

נ.צ : 1215502 \ 145237

נץ לבן
23-11-05, 22:47
אם לא יהיו התקלות אז גם שבט הנץ הלבן יופיע. האוג

גיא
24-11-05, 20:33
כבוד

נץ. אבד לי הטלפון שלך ואי אפשר לשלוח לך מסר.

בשבת יש לי משהו עצוב לעדכן אותך.

גיא.

tzurlis
25-11-05, 22:33
קודם כל ולפני הכל תודה מיוחדת לגיא ולאייל, שבלעדיהם זה לא היה קורה.
כל התחנות במקום, נשארו רק שני פרטים שוליים- לארגן את כל הפריסה, הציוד, השילוט והחומר הפרסומי למחר (ליילה לבן), ולגמור אירוע בכיף.
אשמח לראות את מי שלא יהיה מהאנשים כאן. מספר ה- GPS הפנויים עומד כרגע על שלושה, מהם שמורים לכם שניים. וגם מספר הג'פסים בהגרלה עלה לשניים - הוספנו דגם 72 לג'יפים. תביאו הרבה מי שתייה, יהיה חם יותר מהרגיל. עדיף להתחיל מסלול לפני 10:00.

IlanHadar
26-11-05, 17:38
היה מעולה, מזג אוויר נפלא, מסלול ניווט שאורגן בקפידה, מחשבה, היה לא ארוך מדי ולא קל מדי.

דוגמא לאיך לארגן אירוע, כל הכבוד לצור ולחברים שעזרו לו.

עכשיו נשאר לקוות שזכינו במשהו :D

אילן

-->